Iba online

Pridať do obľúbených

Italcaffé Aroma Espresso 3x1kg, zrnková káva

Výrobca: Italcaffé

100224

Zrnková káva Italcaffé Aroma Espresso teraz vo zvýhodnenom balení po 3 kg! Jedná sa o harmonickú zmes odrôd Arabiky a Robusty s intenzívnou chuťou.

Viac detailov

Výhodnosť 9.60 € / kg 0.08 € šalka kávy 

Na sklade 42 ks

Viac ako 5ks

Cena

-39.9833%

47,97 € s DPH

28,79 € s DPH

Keby ste produkty v balení kupovali samostatne,
zaplatili by ste 47,97 €

Detaily

  • Pražená zrnková káva
  • Zmes Arabiky (20%) a Robusty (80%)
  • Hmotnosť balenia: 3 kg

Charakteristika kávy Italcaffé Aroma Espresso

Stredne pražená zrnková káva Italcaffé Aroma Espresso je vhodná najmä do kancelárie. Jedná sa o harmonickú zmes odrôd Arabiky a Robusty a vyznačuje sa intenzívnou, vyváženou chuťou, nízkou aciditou, plným telom a bohatou arómou. Je ideálna predovšetkým na prípravu talianskeho espressa.

Viac informácií o talianskych kávových zmesiach sa môžete dozvedieť tu.

O pražiarovi kávy Italcaffé Aroma Espresso

Italcaffé je spoločnosť zameraná na praženie, distribúciu a predaj kávy sídliaca v severnej časti Talianska, v okolí mesta La Spezia. Bola založená v roku 1969 a začínala ako tradičná rodinná pražiareň. V súčasnosti vyváža kávu až do 30-tich krajín sveta a preto je populárnou značkou nielen v Taliansku. Využívaním najpokročilejších technológií pri pražení kávy Italcaffé zaručuje 100%-nú kvalitu svojich výrobkov a ponúka zákazníkom kávu, ktorá si uchováva všetky chuťové vlastnosti, potrebné pre vychutnanie si pravého talianskeho espressa. Okrem toho prináša na trh hlavne širokú škálu rôznych vynikajúcich kávových zmesí, ktoré sú zložené len z veľkých a precízne vyberaných kávových zŕn. Italcaffé, to je záruka najvyššej kvality a spokojnosti! Viac o spoločnosti Italcaffé sa môžete dozvedieť tu.

Obsah balenia

Vyžiadať cenovú ponuku

Italcaffé Aroma Espresso 3x1kg, zrnková káva

Italcaffé Aroma Espresso 3x1kg, zrnková káva