Pridať do obľúbených

Italcaffé single origin Tanzania 250g, zrnková káva

Výrobca: Italcaffé

Pražená zrnková káva Italcaffé Single Origin Tanzania má príjemnú arómu a chuť, v ktorej možno cítiť tóny čerstvého ovocia, lieskových orieškov a mandlí. 

Viac detailov

Intenzita praženia 

3 z 5

stredné praženie

Výraznosť chuti 

2 z 3

Stredná

Kréma 

2 z 5

Nízka

Acidita 

2 z 3

Mierna

Vhodnosť prípravy

Automatický kávovar

Pákový kávovar

Výhodnosť 27.56 € / kg 0.22 € šalka kávy 

  • Stredná
  • stredné praženie
  • Nízka
  • Mierna
  • Áno
  • Áno

Na sklade 107 ks

Viac ako 5ks

Cena

-30.404%

9,90 € s DPH

6,89 € s DPH

Detaily

Charakteristika kávy Italcaffé Single Origin Tanzania

Pražená zrnková káva Italcaffé Single Origin Tanzania je odrodová 100% Arabika pochádzajúca z Tanzánie. Má príjemnú arómu a chuť, v ktorej možno cítiť tóny čerstvého ovocia, lieskových orieškov a mandlí. Ďalej sa vyznačuje ľahkou aciditou, stredným, aromatickým telom a medovou dochuťou.

O pražiarovi kávy Italcaffé Single Origin Tanzania

Italcaffé je spoločnosť zameraná na praženie, distribúciu a predaj kávy sídliaca v severnej časti Talianska, v okolí mesta La Spezia. Bola založená v roku 1969 a začínala ako tradičná rodinná pražiareň. V súčasnosti vyváža kávu až do 30-tich krajín sveta a preto je populárnou značkou nielen v Taliansku. Využívaním najpokročilejších technológií pri pražení kávy Italcaffé zaručuje 100%-nú kvalitu svojich výrobkov a ponúka zákazníkom kávu, ktorá si uchováva všetky chuťové vlastnosti, potrebné pre vychutnanie si pravého talianskeho espressa. Okrem toho prináša na trh hlavne širokú škálu rôznych vynikajúcich kávových zmesí, ktoré sú zložené len z veľkých a precízne vyberaných kávových zŕn. Italcaffé, to je záruka najvyššej kvality a spokojnosti! Viac o spoločnosti Italcaffé sa môžete dozvedieť tu.

Súvisiace články

Vyžiadať cenovú ponuku

Italcaffé single origin Tanzania 250g, zrnková káva

Italcaffé single origin Tanzania 250g, zrnková káva