Pridať do obľúbených

Lavazza Gran Espresso 1kg, zrnková káva

Na sklade 14 ks

Viac ako 5ks

Výrobca: Lavazza

Stredne pražená zrnková káva Lavazza Gran Espresso sa vyznačuje bohatou a vyváženou chuťou, hustou krémou, plným telom a delikátnou dochuťou.  

Viac detailov

Cena

24,99 € s DPH

Detaily

  • Pražená zrnková káva
  • Zmes Arabiky (40%) a Robusty (60%)
  • Hmotnosť balenia: 1 kg
  • Káva určená pre pákové, automatické a moka kávovary

Charakteristika kávy Lavazza Gran Espresso

Stredne pražená zrnková káva Lavazza Gran Espresso pozostáva zo starostlivo vyberaných kávových zŕn druhu Arabika pochádzajúcich z Brazílie a Hondurasu a Robusty z Ugandy. Aróma s tónmi tmavej čokolády a korenia sa snúbi s bohatou a vyváženou chuťou, aby poskytla v šálke znamenité espresso. Okrem toho sa káva vyznačuje hustou krémou, plným telom a delikátnou dochuťou.

Viac informácií o talianskych kávových zmesiach sa môžete dozvedieť tu.

O pražiarovi kávy Lavazza Gran Espresso

Lavazza je spoločnosť, ktorá sa zameriava na praženie, distribúciu a predaj kávy a výrobu kávových automatov a kapsulových kávovarov. V roku 1895 ju založil Luigi Lavazza a sídli v talianskom meste Turín. Pôvodne začínala ako malá rodinná firma, dnes túto značku poznajú kávičkári na celom svete, pretože pôsobí vo viac ako 90-tich krajinách sveta. V konkurenčnom kávovom biznise sa presadila vďaka inováciam a využitiu sily reklamy a marketingu. Lavazza vyberá len tie najlepšie kávové zrná, aby vytvorila špeciálne kávové zmesi, ktoré si môžete s radosťou vychutnávať každý deň. Viac ako 120-ročná tradícia praženia kávy zaručuje, že vo Vašej šálke odhalíte tajomstvo tej najlahodnejšej chuti. Viac o spoločnosti Lavazza sa môžete dozvedieť tu.

Súvisiace články

Vyžiadať cenovú ponuku

Lavazza Gran Espresso 1kg, zrnková káva

Lavazza Gran Espresso 1kg, zrnková káva