Pridať do obľúbených

Lavazza Prontocrema Intenso 1kg, zrno

Na sklade 25 ks

Viac ako 5ks

Výrobca: Lavazza

Pražená zrnková káva Lavazza Prontocrema Intenso sa vyznačuje výraznou arómou, hustou krémou a bohatou, intenzívnou chuťou s tónmi kakaa a vzácnych drevín. 

Viac detailov

Cena

14,99 € s DPH

Detaily

  • Pražená zrnková káva
  • Zmes Arabiky (30%) a Robusty (70%)
  • Hmotnosť balenia: 1 kg
  • Káva určená pre pákové a automatické kávovary

Charakteristika kávy Lavazza Prontocrema Intenso

Pražená zrnková káva Lavazza Prontocrema Intenso sa vyznačuje výraznou arómou, hustou krémou, bohatou, intenzívnou chuťou s tónmi kakaa a vzácnych drevín a plným telom. Má vyšší obsah kofeínu. Určená na prípravu krémového espressa.

Viac informácií o talianskych kávových zmesiach sa môžete dozvedieť tu.

O pražiarovi kávy Lavazza Prontocrema Intenso

Lavazza je spoločnosť, ktorá sa zameriava na praženie, distribúciu a predaj kávy a výrobu kávových automatov a kapsulových kávovarov. V roku 1895 ju založil Luigi Lavazza a sídli v talianskom meste Turín. Pôvodne začínala ako malá rodinná firma, dnes túto značku poznajú kávičkári na celom svete, pretože pôsobí vo viac ako 90-tich krajinách sveta. V konkurenčnom kávovom biznise sa presadila vďaka inováciam a využitiu sily reklamy a marketingu. Lavazza vyberá len tie najlepšie kávové zrná, aby vytvorila špeciálne kávové zmesi, ktoré si môžete s radosťou vychutnávať každý deň. Viac ako 120-ročná tradícia praženia kávy zaručuje, že vo Vašej šálke odhalíte tajomstvo tej najlahodnejšej chuti. Viac o spoločnosti Lavazza sa môžete dozvedieť tu.

Súvisiace články

Vyžiadať cenovú ponuku

Lavazza Prontocrema Intenso 1kg, zrno

Lavazza Prontocrema Intenso 1kg, zrno