Pridať do obľúbených

Morettino Gran Gusto 1kg, zrnková káva

Na sklade 18 ks

Viac ako 5ks

Výrobca: Morettino

Pražená zrnková káva Morettino Gran Gusto sa vyznačuje zamatovou krémou zlatej farby a rafinovanou, sladkou chuťou s plným telom a dlhotrvajúcou dochuťou.

Viac detailov

Cena

-20.0067%

29,99 € s DPH

23,99 € s DPH

Detaily

Akciová ponuka platí len pre nákup na e-shope www.cafepoint.sk do 7.7.2020 alebo do vypredania zásob!

Charakteristika kávy Morettino Gran Gusto

Stredne-tmavo pražená zrnková káva Morettino Gran Gusto pozostáva z vyberaných kávových zŕn pochádzajúcich z krajín Latinskej Ameriky a Ázie. Vďaka tejto jedinečnej kombinácii v nej môžete pocítiť širokú škálu kvetinových tónov juhoamerických odrôd, jazmínové tóny honduraskej kávy a intenzívne čokoládové tóny ázijských káv. Morettino Gran Gusto sa vyznačuje zamatovou krémou zlatej farby a rafinovanou, sladkou chuťou s plným telom, lahodnou aciditou a príjemnou, dlhotrvajúcou dochuťou. Na súťaži pod názvom International Coffee Tasting získala zlatú medailu. Ako stvorená na prípravu klasického talianskeho espressa.

Viac informácií o talianskych kávových zmesiach sa môžete dozvedieť tu.

O pražiarovi kávy Morettino Gran Gusto

Caffé Morettino je talianska spoločnosť zameraná na praženie, distribúciu a predaj kávy, ktorú v roku 1920 založil Angelo Morettino v Palerme. Majiteľ dbal na vysokú kvalitu kávových zŕn a vo svojich zmesiach používal len tie najlepšie odrody. Vďaka tomu postupne silnel vplyv značky Morettino na kávovom trhu, pričom sa stala vyhľadávanou v prvých historických kaviarňach v Palerme. Spoločnosť berie svoju vášeň pre kávu naozaj vážne: pri výrobných procesoch rešpektuje životné prostredie a dlhoročnú remeselnú tradíciu praženia kávy a okrem toho založila múzeum i školu kávy, čím sa snaží o šírenie poznatkov z kávového sveta. Za zmienku stojí i to, že firma sa pýši početnými zlatými medailami získanými na súťaži pod názvom International Coffee Tasting atď., čo potvrdzuje fakt, že ponúka skutočne výnimočné kávy. Caffé Morettino, to je veľmi dlhý príbeh opisujúci nekonečnú vášeň pre kávu.

Súvisiace články

Vyžiadať cenovú ponuku

Morettino Gran Gusto 1kg, zrnková káva

Morettino Gran Gusto 1kg, zrnková káva