Pridať do obľúbených

Segafredo Selezione Crema 1kg, zrnková káva

Na sklade 9 ks

Viac ako 5ks

Výrobca: Segafredo

Zrnková káva Segafredo Selezione Crema sa v šálke vyznačuje bohatou arómou a hustou, zamatovou krémou, pričom má krémovú chuť s dlhotrvajúcou dochuťou.

Viac detailov

Cena

14,99 € s DPH

Detaily

Charakteristika kávy Segafredo Selezione Crema

Pražená zrnková káva Segafredo Selezione Crema pozostáva len z tých najkvalitnejších kávových zŕn Arabiky a Robusty. V šálke sa vyznačuje bohatou arómou a hustou, zamatovou krémou, pričom má jemnú, krémovú chuť s dlhotrvajúcou dochuťou. Ideálna nielen na prípravu lahodných kávových špecialít typu cappuccino či caffé crema, ale aj tradičného espressa.

Viac informácií o talianskych kávových zmesiach sa môžete dozvedieť tu.

O pražiarovi kávy Segafredo Selezione Crema

Segafredo Zanetti je známa talianska spoločnosť zameraná na praženie, distribúciu a predaj kávy, ktorá patrí do skupiny pod názvom Massimo Zanetti Beverage Group. Cieľom firmy je šíriť myšlienku pravého talianskeho espressa - il vero espresso italiano, vďaka čomu má veľmi významné postavenie na svetovom trhu s kávou. Na každý výrobný proces od pestovania až po distribúciu sa striktne dohliada, aby sa zaručila jedinečná aróma a chuť každej šálky kávy. Segafredo Zanetti, to je autentický taliansky pôžitok!

Vyžiadať cenovú ponuku

Segafredo Selezione Crema 1kg, zrnková káva

Segafredo Selezione Crema 1kg, zrnková káva