Pridať do obľúbených

Bialetti Moka Induction čierny, 6 porcií

Výrobca: Bialetti

Moka kávovar Bialetti Moka Induction Black určený na prípravu 6-tich porcií kávy je vyrobený z nerezovej ocele, vďaka čomu je vhodný aj na indukčné varné dosky.

Viac detailov

Na sklade 14 ks

Viac ako 5ks

Cena

44,90 € s DPH

Detaily

Symfónia tradície a inovácie

Tento moka kávovar od legendárneho talianskeho výrobcu Bialetti je určený na prípravu 6 porcií lahodného talianskeho espressa. Od svojich ostatných "súrodencov" sa odlišuje hlavne tým, že jeho nádobka na vodu nie je vyrobená z hliníka, ale nerezovej ocele, vďaka čomu je vhodný aj na indukčné varné dosky. Dochádza tak ku výnimočnému spojeniu dvoch kovov. A nielen to. Nádobka na vodu so zaoblenými hranami vytvára s osemuholníkovým hliníkovým telom čiernej farby štýlovú a šikovnú moka kanvičku, ktorá oživí nejednu kuchyňu. Harmónia tradície a inovácie prinášajúca neobyčajný pôžitok z pitia kávy.

Nie je vhodný do umývačky riadu!

Každý moka kávovar je určený na prípravu istého počtu porcií, pričom pomer voda:káva (veľkosť nádoby na vodu a veľkosť sitka na kávu) je definitívne určený a má sa dodržiavať. Veľkosti 1 porcie zodpovedá cca 0,5 dl vody / 7 g kávy. Ak chceme väčšiu porciu, musíme zvoliť kávovar pre viac porcií, t.j. s väčším objemom vody, no musíme dať aj viac kávy. Ak nebude sitko plné kávy, kávovar bude pracovať nesprávne a pripraví Vám nekvalitné espresso.

Viac o spôsobe prípravy kávy v moka kávovari sa môžete dozvedieť tu.

O výrobcovi moka kávovarov Bialetti

V roku 1933 Bialetti predstavil svetu svoj jedinečný vynález, legendárny kávovar Moka Express, ktorý priniesol revolúciu do spôsobu prípravy talianskeho espressa. V súčasnosti Bialetti Moka oslavuje viac ako 80 rokov klasického elegantného dizajnu a jednoduchého technologického postupu. Kávovar sa stal ikonou a má milióny prívržencov po celom svete užívajúcich si veľkolepú chuť talianskej kávy. Viac o spoločnosti Bialetti sa môžete dozvedieť tu.
Hliníková moka kanvička vie pripraviť silné a autentické espresso za pár minút. Má originálny osemuholníkový tvar kvôli rovnomernému šíreniu tepla, čím výrazne umocňuje arómu Vašej kávy.

Vlastnosti

Vlastnosti
Farba Čierna, strieborná
Materiál Potravinársky hliník, nerezová oceľ, silikón
Objem 3 dl vody / 6 šálok kávy
Množstvo kávy 42 g
Typ varnej dosky Indukčná, plynová, elektrická, sklokeramická

Vyžiadať cenovú ponuku

Bialetti Moka Induction čierny, 6 porcií

Bialetti Moka Induction čierny, 6 porcií