Pridať do obľúbených

Bialetti Moka Induzione čierny, 2 porcie

Produkt s požadovanými parametrami už nie je na sklade

Výrobca: Bialetti

Bialetti Moka Induzione čierny na 2 porcie je určený na prípravu pravého talianskeho espressa. Jeho nádobka na vodu je vyrobená z nerezovej ocele.

Viac detailov

Cena

43,90 € s DPH

Vypredané

Detaily

Symfónia tradície a inovácie

Tento moka kávovar od popredného talianskeho výrobcu Bialetti je určený na prípravu 2 porcií lahodného talianskeho espressa. Od svojich ostatných "súrodencov" sa odlišuje predovšetkým tým, že jeho nádobka na vodu nie je vyrobená z hliníka, ale z nerezovej ocele, čím sa tento kávovar stáva vhodným aj pre indukčné varné dosky. Okrem toho sa táto nádobka vyznačuje robustnejším tvarom a 2-vrstvovým dnom, vďaka čomu dochádza k lepšej distribúcii tepla. Ergonomicky tvarovaná silikónová rukoväť zaručuje pohodlnú manipuláciu a je mäkká na dotyk.
Bialetti Moka Induzione predstavuje výnimočné spojenie dvoch kovov. A nielen to. Nádobka na vodu so zaoblenými hranami vytvára s osemuholníkovým hliníkovým telom čiernej farby štýlovú a šikovnú moka kanvičku, ktorá oživí nejednu kuchyňu. Harmónia tradície a inovácie prinášajúca neobyčajný pôžitok z pitia kávy.

Nie je vhodný do umývačky riadu!

Každý moka kávovar je určený na prípravu istého počtu porcií, pričom pomer voda:káva (veľkosť nádoby na vodu a veľkosť sitka na kávu) je definitívne určený a má sa dodržiavať. Veľkosti 1 porcie zodpovedá cca 0,5 dl vody / 7 g kávy. Ak chceme väčšiu porciu, musíme zvoliť kávovar pre viac porcií, t.j. s väčším objemom vody, no musíme dať aj viac kávy. Ak nebude sitko plné kávy, kávovar bude pracovať nesprávne a pripraví Vám nekvalitné espresso.

Viac o spôsobe prípravy kávy v moka kávovari sa môžete dozvedieť tu.

O výrobcovi moka kávovarov Bialetti

V roku 1933 Bialetti predstavil svetu svoj jedinečný vynález, legendárny kávovar Moka Express, ktorý priniesol revolúciu do spôsobu prípravy talianskeho espressa. V súčasnosti Bialetti Moka oslavuje viac ako 80 rokov klasického elegantného dizajnu a jednoduchého technologického postupu. Kávovar sa stal ikonou a má milióny prívržencov po celom svete užívajúcich si veľkolepú chuť talianskej kávy. Viac o spoločnosti Bialetti sa môžete dozvedieť tu.
Hliníková moka kanvička vie pripraviť silné a autentické espresso za pár minút. Má originálny osemuholníkový tvar kvôli rovnomernému šíreniu tepla, čím výrazne umocňuje arómu Vašej kávy.

Vlastnosti

Vlastnosti
FarbaČierna, strieborná, sivá
MateriálHliník, nerezová oceľ, silikón
Objem nádoby na vodu1 dl vody / 2 šálky kávy
Množstvo kávy14 g
Typ varnej doskyPlynová, elektrická, sklokeramická, indukčná

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Vyžiadať cenovú ponuku

Bialetti Moka Induzione čierny, 2 porcie

Bialetti Moka Induzione čierny, 2 porcie

Zo sveta kávy

Top z kávového sveta:Kávičkári, rekordy a štatistiky: Čo ste možno o káve nevedeli. #2

Top z kávového sveta:Kávičkári, rekordy a štatistiky: Čo ste možno o káve nevedeli. #2

Ste ten typ, čo si kávu vychutnáva pomaly a sústredene, alebo ju skôr rýchlo "hodíte do seba" a bežíte ďalej? Nech už patríte do ktorejkoľvek skupiny, možno vás prekvapia niektoré rekordy a...

Top z kávového sveta: Rekordy a zaujímavosti, ktoré vás prekvapia. #1

Top z kávového sveta: Rekordy a zaujímavosti, ktoré vás prekvapia. #1

Svet kávy je fascinujúci a plný prekvapení. Od rekordných šálok až po národy, kde je káva doslova národným nápojom,ponorme sa spolu do tohto sveta a objavme jeho najzaujímavejšie rekordy a...

Ten najlepší výber kávových darčekov!

Ten najlepší výber kávových darčekov!

Vianoce nám klepu na dvere a s nimi prichádza čas radosti, lásky a, samozrejme, darčekov. Nech už patríte medzi kávových nadšencov, gurmánov, alebo milovníkov objavovania nových chuťových...

Nátierky Librum - Už viem čo si dám k rannej kávičke

Nátierky Librum - Už viem čo si dám k rannej kávičke

Orechové krémy sa stali v posledným rokoch obľúbenou pochúťkou všetkých čo vyznávajú zdravý životný štýl.