Pridať do obľúbených

Bialetti Set Moka Black, 3 porcie + 2 šálky s podšálkou

Výrobca: Bialetti

Bialetti Set Moka Black pozostáva z Moka kávovaru na 3 porcie a 2 šálok s podšálkou v čiernej farbe zabalených v jedinečnom darčekovom balení.

Viac detailov

Cena

44,90 € s DPH

Na sklade 5 ks

Viac ako 5ks

Detaily

Umenie v šálke kávy

Krásna darčeková sada venovaná všetkým milovníkom umenia a kvalitnej šálky kávy.

Pozostáva z obľúbeného moka kávovaru Bialetti Moka určeného na prípravu 3 porcií pravého talianskeho espressa v elegantnej, matnej čiernej farbe a 2 espresso šálok s podšálkami (75 ml). Šálky a podšálky sú elegantnej čiernej farby, pričom šálky zdobí logo spoločnosti - fúzatý panáčik. Tak ako šálky, aj podšálky majú osemuholníkový tvar, ktorý nesie väčšina moka kávovarov od výrobcu Bialetti. Sú vyrobené z vysokokvalitného hrubostenného porcelánu, aby Vaše espresso zostalo dlho horúce.

Nevhodné na indukciu ani do umývačky riadu!

Každý moka kávovar je určený na prípravu istého počtu porcií, pričom pomer voda:káva (veľkosť nádoby na vodu a veľkosť sitka na kávu) je definitívne určený a má sa dodržiavať. Veľkosti 1 porcie zodpovedá cca 0,5 dl vody / 7 g kávy. Ak chceme väčšiu porciu, musíme zvoliť kávovar pre viac porcií, t.j. s väčším objemom vody, no musíme dať aj viac kávy. Ak nebude sitko plné kávy, kávovar bude pracovať nesprávne a pripraví Vám nekvalitné espresso.

Viac o spôsobe prípravy kávy v moka kávovari sa môžete dozvedieť tu.

O výrobcovi moka kávovarov Bialetti

V roku 1933 Bialetti predstavil svetu svoj jedinečný vynález, legendárny kávovar Moka Express, ktorý priniesol revolúciu do spôsobu prípravy talianskeho espressa. V súčasnosti Bialetti Moka oslavuje viac ako 80 rokov klasického elegantného dizajnu a jednoduchého technologického postupu. Kávovar sa stal ikonou a má milióny prívržencov po celom svete užívajúcich si veľkolepú chuť talianskej kávy. Viac o spoločnosti Bialetti sa môžete dozvedieť tu.
Hliníková moka kanvička vie pripraviť silné a autentické espresso za pár minút. Má originálny osemuholníkový tvar kvôli rovnomernému šíreniu tepla, čím výrazne umocňuje arómu Vašej kávy.

Vlastnosti

Vlastnosti
FarbaČierna
Obsah balenia1 moka kávovar, 2 šálky, 2 podšálky
Objem nádoby na vodu1,5 dl vody / 3 šálky kávy

Vyžiadať cenovú ponuku

Bialetti Set Moka Black, 3 porcie + 2 šálky s podšálkou

Bialetti Set Moka Black, 3 porcie + 2 šálky s podšálkou

Zo sveta kávy

Spoznajte značku Italcaffé

Spoznajte značku Italcaffé

Cold Brew - Nápoj, ktorý by mal každý ochutnať.

Cold Brew - Nápoj, ktorý by mal každý ochutnať.

Cold Brew patrí medzi novodobé spôsoby prípravy kávy, ktoré si našli svoju obľubu medzi zákazníkmi do takej miery, že sme ho zaradili do našej Letnej ponuky a rozhodli sa pripraviť užitočný...

Výsledky súťaže o kávu na rok zadarmo!

Výsledky súťaže o kávu na rok zadarmo!

Letná ponuka nápojov Cafepoint je tu!

Letná ponuka nápojov Cafepoint je tu!

Leto je už v plnom prúde a čo by to bolo leto bez poriadnej Letnej ponuky Cafepoint ktorú sme si pre vás už od dnešného dňa pripravili na všetkých našich prevádzkach, v ponuke nájdete až štyri...