Pridať do obľúbených

filter Claris Blue JURA

Výrobca: Jura

501003

Vďaka filtru JURA Claris Blue sa už nijakého vodného kameňa obávať nemusíte. Zároveň voda potrebná na prípravu Vašej kávičky bude vždy na 100% čistá.

Viac detailov

Na sklade 79 ks

Viac ako 5ks

Cena

14,59 € s DPH

Detaily

Až 98% kávy tvorí voda. Preto je jej vysoká kvalita pre vychutnanie si pravej arómy a chuti kávy taká dôležitá. Filter Claris Blue od renomovanej spoločnosti JURA sa postará o to, aby voda potrebná na prípravu Vašej kávičky bola vždy na 100% čistá. Odfiltruje iba také množstvo vody, aké momentálne potrebujete. Zároveň zbavuje vodu rôznych nečistôt, chlóru a ťažkých kovov, pričom v nej uchováva minerálne látky a fluoridy, ktoré zvyšujú aromatické vlastnosti kávy.

Pri príprave kávy dochádza k zohrievaniu vody a následnému vzniku vodného kameňa v rúrkach kávovaru. Tie sa postupne zanášajú, čo brzdí proces zohriatia vody, spotrebúva sa viacej energie a v konečnom dôsledku sa môže Váš kávovar aj pokaziť. Okrem toho vodný kameň ovplyvňuje tiež výslednú chuť kávy. A práve vďaka filtru Claris Blue sa už nijakého vodného kameňa obávať nemusíte, dokonca nebude potrebné ani Váš kávovar odvápňovať.

Filter prestáva účinkovať po 50 litroch (cca 350 odberoch) alebo max. po 2 mesiacoch.

Balenie obsahuje 1 filter.

Filter Claris Blue je kompatibilný napríklad s týmito JURA kávovarmi:

POZOR: Ak má Váš automatický kávovar JURA v užívateľskej príručke uvedený filter JURA CLARIS Pro Blue, filter JURA CLARIS Blue nie je pre Váš kávovar vhodný. Zakúpte si, prosím, JURA Claris Pro Blue filter.


Ako si vybrať správny filter pre Váš kávovar?

Filter JURA Claris Blue je určený pre novšie typy kávovarov JURA. V manuáli k Vášmu kávovaru sa nachádza informácia o požadovanom type filtra. Čo však robiť, pokiaľ nemáte manuál?

Pozrite si filter, ktorý máte aktuálne nainštalovaný v kávovari. Ak má modrú farbu, tak je filter JURA Claris Blue vhodný pre Váš kávovar. Ak má bielu farbu, potrebujete filter JURA Claris White.

Ďalšou z možností ako identifikovať daný filter je pätica filtra. Pokiaľ máte päticu v šesťuholníkovom tvare, potrebujete filter JURA Claris Blue, ak je však pätica okrúhla, jedná sa o filter JURA Claris White.


O výrobcovi vodných filtrov JURA

JURA je švajčiarska spoločnosť zameraná výlučne na výrobu domácich i profesionálnych plnoautomatických kávovarov, ich komponentov a príslušenstva, pričom ako jediná značka na svete sa pýši týmto titulom, vďaka čomu si vybudovala silnú pozíciu na poli automatických kávovarov. Na vývoji strojov sa podieľa tím zložený zo 70-tich inžinierov, ktorí dbajú predovšetkým na to, aby Vám do šálky natiekla vždy dokonalá káva, a to iba jedným stlačením (dotykom) tlačidla. Okrem toho sa JURA kávovary vyznačujú prepracovaným, nadčasovým dizajnom čistých, hladkých línií, vysokokvalitnými materiálmi, špičkovými technológiami, intuitívnym ovládaním a dlhoročnou funkčnosťou s ohľadom na životné prostredie a trvalú udržateľnosť. A aby toho nebolo málo, na renomovaných medzinárodných súťažiach si neustále odnášajú prvenstvá za svoje štýlové prevedenie. Ak túžite po absolútnom pôžitku z kávy a jej pitie beriete vážne, potom kávovar JURA je určený priamo Vám. Viac o spoločnosti JURA sa môžete dozvedieť tu.

Vyžiadať cenovú ponuku

filter Claris Blue JURA

filter Claris Blue JURA