Pridať do obľúbených

Home French Press Aroma, 600ml

Výrobca: Home

Štýlová kanvica typu French press od talianskeho výrobcu Home určite poteší každého začínajúceho kávičkára. Jedná sa o praktického pomocníka do domácnosti.

Viac detailov

Na sklade 1 ks

Posledné kusy skladom

Cena

13,90 € s DPH

Detaily

Štýlová kanvica typu French press od talianskeho výrobcu Home slúži na veľmi jednoduchú a rýchlu prípravu zalievanej kávy alebo sypaného čaju. Jedná sa o praktického pomocníka do domácnosti, ktorého ocení nejeden člen rodiny. Určite poteší každého začínajúceho kávičkára.

Kávovar sa pýši moderným, nadčasovým dizajnom v čiernom prevedení. Odnímateľná nádoba je vyrobená z kvalitného borosilikátového skla, ktoré sa vyznačuje vysokou odolnosťou voči prasknutiu, poškriabaniu, chemikáliam či náhlym zmenám teploty. Jej perfektne tvarovaná výlevka zaisťuje bezproblémové nalievanie kávy/čaju. Piest je z nerezovej ocele, držiak na nádobu originálneho tvaru a vrchnák sú zhotovené z teplovzdorného plastu. Rovnako i ergonomická rukoväť je vyrobená z teplovzdorného plastu a zaručuje pohodlnú a bezpečnú manipuláciu.

Kanvica je charakteristická nielen dlhoročnou životnosťou a funkčnosťou, ale aj cenovou dostupnosťou. Vhodná i do umývačky riadu.

Na prípravu kávy vo French presse sa najviac hodí svetlo pražená alebo odrodová káva kvôli lepšiemu vychutnaniu si jej osobitých organoleptických vlastností.

Viac informácií o spôsobe prípravy kávy vo French presse sa môžete dozvedieť tu.

Vlastnosti

Vlastnosti
Farba Čierna, transparentná
Materiál Sklo, nerezová oceľ, plast
Objem 600 ml / cca 5 šálok kávy

Súvisiace články

Vyžiadať cenovú ponuku

Home French Press Aroma, 600ml

Home French Press Aroma, 600ml