Pridať do obľúbených

Gaggia New Classic 2020

Výrobca: Gaggia

Pákový kávovar Gaggia New Classic pozostáva z vysokoakostných materiálov. Jeho telo je perfektne opracované, robustné a zhotovené z leštenej nerezovej ocele.

Viac detailov

Na sklade 5 ks

Viac ako 5ks

Cena

449,00 € s DPH

Detaily

Pripravte si kávu ako pravý barista!

Gaggia New Classic 2020 je štýlový pákový kávovar od renomovaného talianskeho výrobcu, ktorý očarí každého vášnivého kávičkára. Medzi jeho prednosti patria nadčasový, trendový dizajn v čierno-striebornom prevedení, ľahká obsluha a v neposlednom rade záruka prípravy tej najlepšej kávy. Je ideálny pre väčšie domácnosti či malé kancelárie, kedže vyrobí maximálne 25 porcií espressa denne.

Gaggia New Classic nadväzuje na jeden z najpopulárnejších a najdlhšie vyrábaných pákových kávovarov na trhu, ktorý si za svoju existenciu prešiel viacerými inováciami a úpravami. Svojou prémiovou kvalitou sa približuje k mnohonásobne drahším profesionálnym kávovarom. Správna starostlivosť (najmä čistenie a odvápňovanie) Vám umožní tento stroj používať 10 a viac rokov.

Kávovar pozostáva z vysokoakostných materiálov. Jeho vylepšené telo je perfektne opracované, robustné a zhotovené z leštenej nerezovej ocele.

Je vybavený tradičným bojlerom Gaggia Classic, ktorý je rovnako ako telo vyrobený z nehrdzavejúcej ocele. Slúži na ohrievanie vody na kávu a produkciu pary. Okrem toho kávovar disponuje priehľadným zásobníkom na vodu o objeme až 2,1 litra. Množstvo vody je tak viditeľné voľným okom, čo uľahčuje jej dopĺňanie. Za zmienku stojí i to, že odkvapkávacia miska sa vyznačuje lepšou stabilitou.

Nová nerezová plocha určená na odloženie až 5 šálok ich zároveň aj vopred nahrieva, pretože káva chutí najviac vtedy, keď sa servíruje v horúcom stave. Iba tak sa môžu naplno rozvinúť jej aromatické vlastnosti.

Stroj možno jednoducho a intuitívne ovládať pomocou troch klasických spínačov so svetelnými indikátormi. Jeden slúži na zapnutie/vypnutie stroja, druhý na spustenie prípravy espressa a tretí na zapnutie pary. Spínače sa nachádzajú na prednej časti kávovaru.

Je kompatibilný so všetkými PODmi o priemere 44 mm značiek Cafepoint, Intenso, Lucaffé, Italcaffé, Illy, Molinari, atď.

Gaggia New Classic, to je synonymum prvotriednej kvality, spoľahlivosti a umenia prípravy dokonalej šálky kávy!


1.jpeg Radosť z prípravy kávy

Ku kávovaru automaticky dostanete profesionálnu páku z pochrómovanej mosadze, ktorá Vám zaručí pravý baristický zážitok pri príprave kávy. Je dekorovaná logom spoločnosti, písmenom "G".


2.jpeg Plná chuť espressa

Pumpička pretláča horúcu vodu cez sitko s kávou o hodnote 15 bar, výsledkom čoho je perfektná extrakcia arómy, chuti a ostatných organoleptických vlastností pomletých kávových zŕn. Vďaka tomu sa môžete tešiť na ozajstné talianske espresso s vrstvičkou autentickej "crema naturale".


3.jpeg Kompatibilita s PODmi

Súčasťou balenia okrem profesionálnej páky sú: 2 tradičné sitká (1 porcia/E.S.E. POD, 2 porcie) a 1 sitko Crema Perfetta (1 alebo 2 porcie).


8.jpegMliečna pena ako obláčik

Pomocou profesionálnej parnej trysky s dvoma otvormi ľahko a rýchlo pripravíte úžasne jemnú mliečnu penu a nasadíte tak korunku lahodným kávovým špecialitám. Okrem toho vie zohriať aj vodu pre Váš čaj. Je vyrobená z nerezovej ocele a jej obsluhu zvládne naozaj každý. Viac o príprave mliečnej peny sa môžete dozvedieť tu.


Viac informácií o pákovom kávovare sa môžete dozvedieť tu.


O výrobcovi pákových kávovarov Gaggia

Gaggia je talianska spoločnosť sídliaca v Miláne a zameraná na výrobu domácich a profesionálnych kávovarov, pričom na trhu pôsobí od roku 1948. Jej zakladateľ Achille Gaggia si už v roku 1938 nechal patentovať svoj vynález - inovatívny kávovar, ktorý naštartoval moderný spôsob prípravy espressa s bohatou krémou. Rok po založení predstavila firma svoje prvé kávovary pre kaviarne pod názvom Classic a neskôr aj pre domácnosti pod názvom Gilda. V súčasnosti patrí Gaggia medzi ikonické značky, a to vďaka krásnym, nadčasovým produktom inšpirovaných módou, prepracovaným dizajnom a kultúrou a prirodzenej túžbe Talianov pre la dolce vita.

Vlastnosti

Vlastnosti
Farba Strieborná, čierna
Objem nádoby na vodu 2,1 l
Tlak pumpy 15 bar
Plocha na odloženie šálok s aktívnym ohrevom Áno (na 5 šálok)
Príprava horúcej vody na čaj/instantné nápoje Áno
Rozmery (Š x V x H) 230 x 380 x 240 mm
Hmotnosť 7,265 kg
Napätie 230 V
Príkon 1050 W
Povrchový materiál Nerezová oceľ
Bojler Vyrobený z nerezovej ocele
Maximálny počet porcií na deň 25
Príprava 2 šálok espressa naraz Áno
Ovládanie Tlačidlové
Tryska na paru / horúcu vodu Áno (1)
Magnetický ventil Áno

Vyžiadať cenovú ponuku

Gaggia New Classic 2020

Gaggia New Classic 2020

Zo sveta kávy

Dôvody, prečo milovníci alternatívnej kávy nevyhľadávajú Robustu

Dôvody, prečo milovníci alternatívnej kávy nevyhľadávajú Robustu

Určite ste si všimli, že množstvo káv, s ktorými sa stretávate v obchodoch, má na obale označenie 100% Arabika. Toto označenie tam, samozrejme, nie je náhodou a má už pri prvom pohľade evokovať kvalitu....

Italcaffé ocenená zlatom

Italcaffé ocenená zlatom

Len pred niekoľkými dňami sa v Taliansku uskutočnila medzinárodná súťaž "INTERNATIONAL...

Mýty o káve, ktorým by ste mali prestať veriť

Mýty o káve, ktorým by ste mali prestať veriť

Káva je častokrát opradená rôznymi mýtami, ktoré mnohým vŕtajú v hlave a potom si nedokážu naplno vychutnať svoju šálku kávy. Pozrime sa teda na ne spoločne a poďme ich raz a navždy zmiesť zo stola. A...

Káva a jej praženie. Aké sú v ňom rozdiely?

Káva a jej praženie. Aké sú v ňom rozdiely?

Ešte pred pár rokmi bola silná, tmavo-pražená káva symbolom ideálneho kávového zážitku. Niektorí takú kávu zbožňujú a je pre nich aj naďalej dokonalý životabudič a tí druhí ju pili hlavne preto, aby do...