Výrobca: Gaggia

Pákový kávovar Gaggia New Classic pozostáva z vysokoakostných materiálov. Jeho telo je perfektne opracované, robustné a zhotovené z leštenej nerezovej ocele.

Viac detailov

Cena

449,00 € s DPH

Na sklade 2 ks

Posledné kusy skladom

Detaily

Pripravte si kávu ako pravý barista!

Gaggia New Classic 2020 je štýlový pákový kávovar od renomovaného talianskeho výrobcu, ktorý očarí každého vášnivého kávičkára. Medzi jeho prednosti patria nadčasový, trendový dizajn v čierno-striebornom prevedení, ľahká obsluha a v neposlednom rade záruka prípravy tej najlepšej kávy. Je ideálny pre väčšie domácnosti či malé kancelárie, kedže vyrobí maximálne 25 porcií espressa denne.

Gaggia New Classic nadväzuje na jeden z najpopulárnejších a najdlhšie vyrábaných pákových kávovarov na trhu, ktorý si za svoju existenciu prešiel viacerými inováciami a úpravami. Svojou prémiovou kvalitou sa približuje k mnohonásobne drahším profesionálnym kávovarom. Správna starostlivosť (najmä čistenie a odvápňovanie) Vám umožní tento stroj používať 10 a viac rokov.

Kávovar pozostáva z vysokoakostných materiálov. Jeho vylepšené telo je perfektne opracované, robustné a zhotovené z leštenej nerezovej ocele.

Je vybavený tradičným bojlerom Gaggia Classic, ktorý je rovnako ako telo vyrobený z nehrdzavejúcej ocele. Slúži na ohrievanie vody na kávu a produkciu pary. Okrem toho kávovar disponuje priehľadným zásobníkom na vodu o objeme až 2,1 litra. Množstvo vody je tak viditeľné voľným okom, čo uľahčuje jej dopĺňanie. Za zmienku stojí i to, že odkvapkávacia miska sa vyznačuje lepšou stabilitou.

Nová nerezová plocha určená na odloženie až 5 šálok ich zároveň aj vopred nahrieva, pretože káva chutí najviac vtedy, keď sa servíruje v horúcom stave. Iba tak sa môžu naplno rozvinúť jej aromatické vlastnosti.

Stroj možno jednoducho a intuitívne ovládať pomocou troch klasických spínačov so svetelnými indikátormi. Jeden slúži na zapnutie/vypnutie stroja, druhý na spustenie prípravy espressa a tretí na zapnutie pary. Spínače sa nachádzajú na prednej časti kávovaru.

Je kompatibilný so všetkými PODmi o priemere 44 mm značiek Cafepoint, Intenso, Lucaffé, Italcaffé, Illy, Molinari, atď.

Gaggia New Classic, to je synonymum prvotriednej kvality, spoľahlivosti a umenia prípravy dokonalej šálky kávy!


1.jpeg Radosť z prípravy kávy

Ku kávovaru automaticky dostanete profesionálnu páku z pochrómovanej mosadze, ktorá Vám zaručí pravý baristický zážitok pri príprave kávy. Je dekorovaná logom spoločnosti, písmenom "G".


2.jpeg Plná chuť espressa

Pumpička pretláča horúcu vodu cez sitko s kávou o hodnote 15 bar, výsledkom čoho je perfektná extrakcia arómy, chuti a ostatných organoleptických vlastností pomletých kávových zŕn. Vďaka tomu sa môžete tešiť na ozajstné talianske espresso s vrstvičkou autentickej "crema naturale".


3.jpeg Kompatibilita s PODmi

Súčasťou balenia okrem profesionálnej páky sú: 2 tradičné sitká (1 porcia/E.S.E. POD, 2 porcie) a 1 sitko Crema Perfetta (1 alebo 2 porcie).


8.jpegMliečna pena ako obláčik

Pomocou profesionálnej parnej trysky s dvoma otvormi ľahko a rýchlo pripravíte úžasne jemnú mliečnu penu a nasadíte tak korunku lahodným kávovým špecialitám. Okrem toho vie zohriať aj vodu pre Váš čaj. Je vyrobená z nerezovej ocele a jej obsluhu zvládne naozaj každý. Viac o príprave mliečnej peny sa môžete dozvedieť tu.


Viac informácií o pákovom kávovare sa môžete dozvedieť tu.


O výrobcovi pákových kávovarov Gaggia

Gaggia je talianska spoločnosť sídliaca v Miláne a zameraná na výrobu domácich a profesionálnych kávovarov, pričom na trhu pôsobí od roku 1948. Jej zakladateľ Achille Gaggia si už v roku 1938 nechal patentovať svoj vynález - inovatívny kávovar, ktorý naštartoval moderný spôsob prípravy espressa s bohatou krémou. Rok po založení predstavila firma svoje prvé kávovary pre kaviarne pod názvom Classic a neskôr aj pre domácnosti pod názvom Gilda. V súčasnosti patrí Gaggia medzi ikonické značky, a to vďaka krásnym, nadčasovým produktom inšpirovaných módou, prepracovaným dizajnom a kultúrou a prirodzenej túžbe Talianov pre la dolce vita.

Vlastnosti

Vlastnosti
FarbaStrieborná, čierna
Objem nádoby na vodu2,1 l
Tlak pumpy15 bar
Plocha na odloženie šálok s aktívnym ohrevomÁno (na 5 šálok)
Príprava horúcej vody na čaj/instantné nápojeÁno
Rozmery (Š x V x H)230 x 380 x 240 mm
Hmotnosť7,265 kg
Napätie230 V
Príkon1050 W
Povrchový materiálNerezová oceľ
BojlerVyrobený z nerezovej ocele
Maximálny počet porcií na deň25
Príprava 2 šálok espressa narazÁno
OvládanieTlačidlové
Tryska na paru / horúcu voduÁno (1)
Magnetický ventilÁno

Vyžiadať cenovú ponuku

Gaggia New Classic

Gaggia New Classic

Zo sveta kávy

Káva v kocke: Otestujte svoje vedomosti!

Káva v kocke: Otestujte svoje vedomosti!

Séria článkov Káva v kocke je na konci a my sme si pre Vás pripravili záverečný kvíz. Otestujte svoje kávové vedomosti a po získaní aspoň 6 správnych odpovedí na Vás čaká darček!

Káva v kocke: Moderné kávové nápoje

Káva v kocke: Moderné kávové nápoje

Séria článkov Káva v kocke končí. Dnes vám prinesieme článok o novodobých prípravach kávy ako napríklad French Press alebo Chemex. Už tento týždeň sa môžete tešiť na kvíz kde na konci môžete...

Káva v kocke: Tradičné kávové nápoje

Káva v kocke: Tradičné kávové nápoje

Káva je jedným z najobľúbenejších a najrozšírenejších nápojov na svete. Od klasickej šálky čiernej kávy až po trendy latte a cappuccino. V najnovšom článku preskúmame tradičné kávové nápoje,...

Káva v kocke: Pestovanie kávy a spracovanie

Káva v kocke: Pestovanie kávy a spracovanie

Káva je jedným z najpopulárnejších nápojov na svete, to určite všetci vieme a preto milióny ľudí na celom svete začínajú svoj deň so šálkou kávy. No už ste sa niekedy zamysleli nad tým, ako sa...