Pridať do obľúbených

Gaggia New Classic Black

Produkt s požadovanými parametrami už nie je na sklade

Výrobca: Gaggia

Najnovší model r. 2020

Gaggia New Classic 2020 Black nadväzuje na jeden z najdlhšie vyrábaných pákových kávovarov na trhu, ktorý si za svoju existenciu prešiel viacerými inováciami.

Viac detailov

Cena

479,00 € s DPH

Vypredané

Detaily

Pripravte si kávu ako pravý barista!

Gaggia New Classic 2020 Black je štýlový pákový kávovar od renomovaného talianskeho výrobcu, ktorý očarí každého vášnivého kávičkára. Medzi jeho prednosti patria nadčasový, trendový dizajn v čiernom prevedení, ľahká obsluha a v neposlednom rade záruka prípravy tej najlepšej kávy. Je ideálny pre väčšie domácnosti či malé kancelárie, kedže vyrobí maximálne 25 porcií espressa denne.

Gaggia New Classic nadväzuje na jeden z najpopulárnejších a najdlhšie vyrábaných pákových kávovarov na trhu, ktorý si za svoju existenciu prešiel viacerými inováciami a úpravami. Svojou prémiovou kvalitou sa približuje k mnohonásobne drahším profesionálnym kávovarom. Správna starostlivosť (najmä čistenie a odvápňovanie) Vám umožní tento stroj používať 10 a viac rokov.

Kávovar pozostáva z vysokoakostných materiálov. Jeho vylepšené telo je perfektne opracované, robustné a zhotovené z leštenej nerezovej ocele.

Je vybavený tradičným bojlerom Gaggia Classic, ktorý je rovnako ako telo vyrobený z nehrdzavejúcej ocele. Slúži na ohrievanie vody na kávu a produkciu pary. Okrem toho kávovar disponuje priehľadným zásobníkom na vodu o objeme až 2,1 litra. Množstvo vody je tak viditeľné voľným okom, čo uľahčuje jej dopĺňanie. Za zmienku stojí i to, že odkvapkávacia miska sa vyznačuje lepšou stabilitou.

Nová nerezová plocha určená na odloženie až 5 šálok ich zároveň aj vopred nahrieva, pretože káva chutí najviac vtedy, keď sa servíruje v horúcom stave. Iba tak sa môžu naplno rozvinúť jej aromatické vlastnosti.

Stroj možno jednoducho a intuitívne ovládať pomocou troch klasických spínačov so svetelnými indikátormi. Jeden slúži na zapnutie/vypnutie stroja, druhý na spustenie prípravy espressa a tretí na zapnutie pary. Spínače sa nachádzajú na prednej časti kávovaru.

Je kompatibilný so všetkými PODmi o priemere 44 mm značiek Cafepoint, Intenso, Lucaffé, Italcaffé, Illy, Molinari, atď.

Gaggia New Classic, to je synonymum prvotriednej kvality, spoľahlivosti a umenia prípravy dokonalej šálky kávy!


1.jpeg Radosť z prípravy kávy

Ku kávovaru automaticky dostanete profesionálnu páku z pochrómovanej mosadze, ktorá Vám zaručí pravý baristický zážitok pri príprave kávy. Je dekorovaná logom spoločnosti, písmenom "G".


2.jpeg Plná chuť espressa

Pumpička pretláča horúcu vodu cez sitko s kávou o hodnote 15 bar, výsledkom čoho je perfektná extrakcia arómy, chuti a ostatných organoleptických vlastností pomletých kávových zŕn. Vďaka tomu sa môžete tešiť na ozajstné talianske espresso s vrstvičkou autentickej "crema naturale".


3.jpeg Kompatibilita s PODmi

Súčasťou balenia okrem profesionálnej páky sú: 2 tradičné sitká (1 porcia/E.S.E. POD, 2 porcie) a 1 sitko Crema Perfetta (1 alebo 2 porcie).


8.jpegMliečna pena ako obláčik

Pomocou profesionálnej parnej trysky s dvoma otvormi ľahko a rýchlo pripravíte úžasne jemnú mliečnu penu a nasadíte tak korunku lahodným kávovým špecialitám. Okrem toho vie zohriať aj vodu pre Váš čaj. Je vyrobená z nerezovej ocele a jej obsluhu zvládne naozaj každý. Viac o príprave mliečnej peny sa môžete dozvedieť tu.


Viac informácií o pákovom kávovare sa môžete dozvedieť tu.


O výrobcovi pákových kávovarov Gaggia

Gaggia je talianska spoločnosť sídliaca v Miláne a zameraná na výrobu domácich a profesionálnych kávovarov, pričom na trhu pôsobí od roku 1948. Jej zakladateľ Achille Gaggia si už v roku 1938 nechal patentovať svoj vynález - inovatívny kávovar, ktorý naštartoval moderný spôsob prípravy espressa s bohatou krémou. Rok po založení predstavila firma svoje prvé kávovary pre kaviarne pod názvom Classic a neskôr aj pre domácnosti pod názvom Gilda. V súčasnosti patrí Gaggia medzi ikonické značky, a to vďaka krásnym, nadčasovým produktom inšpirovaných módou, prepracovaným dizajnom a kultúrou a prirodzenej túžbe Talianov pre la dolce vita.

Vlastnosti

Vlastnosti
FarbaČierna
Objem nádoby na vodu2,1 l
Tlak pumpy15 bar
Plocha na odloženie šálok s aktívnym ohrevomÁno (na 5 šálok)
Príprava horúcej vody na čaj/instantné nápojeÁno
Rozmery (Š x V x H)230 x 380 x 240 mm
Hmotnosť7,265 kg
Napätie230 V
Príkon1050 W
Povrchový materiálNerezová oceľ
BojlerVyrobený z nerezovej ocele
Maximálny počet porcií na deň25
Príprava 2 šálok espressa narazÁno
OvládanieTlačidlové
Tryska na paru / horúcu voduÁno (1)
Magnetický ventilÁno

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Vyžiadať cenovú ponuku

Gaggia New Classic Black

Gaggia New Classic Black

Zo sveta kávy

Top z kávového sveta:Kávičkári, rekordy a štatistiky: Čo ste možno o káve nevedeli. #2

Top z kávového sveta:Kávičkári, rekordy a štatistiky: Čo ste možno o káve nevedeli. #2

Ste ten typ, čo si kávu vychutnáva pomaly a sústredene, alebo ju skôr rýchlo "hodíte do seba" a bežíte ďalej? Nech už patríte do ktorejkoľvek skupiny, možno vás prekvapia niektoré rekordy a...

Top z kávového sveta: Rekordy a zaujímavosti, ktoré vás prekvapia. #1

Top z kávového sveta: Rekordy a zaujímavosti, ktoré vás prekvapia. #1

Svet kávy je fascinujúci a plný prekvapení. Od rekordných šálok až po národy, kde je káva doslova národným nápojom,ponorme sa spolu do tohto sveta a objavme jeho najzaujímavejšie rekordy a...

Ten najlepší výber kávových darčekov!

Ten najlepší výber kávových darčekov!

Vianoce nám klepu na dvere a s nimi prichádza čas radosti, lásky a, samozrejme, darčekov. Nech už patríte medzi kávových nadšencov, gurmánov, alebo milovníkov objavovania nových chuťových...

Nátierky Librum - Už viem čo si dám k rannej kávičke

Nátierky Librum - Už viem čo si dám k rannej kávičke

Orechové krémy sa stali v posledným rokoch obľúbenou pochúťkou všetkých čo vyznávajú zdravý životný štýl.