Pridať do obľúbených

JURA Čistiace tablety na mliečny systém, 90g

Výrobca: Jura

502039

JURA Čistiace tablety na mliečny systém efektívne čistia a zbavujú mliečne cesty od tukov a bielkovín. Čistiaci prostriedok s dávkovačom zaručuje 100%-nú hygienu pri príprave kávových nápojov.

Viac detailov

Cena

16,99 € s DPH

Na sklade 11 ks

Viac ako 5ks

Detaily

Mnohé kávovary značky JURA dokážu pripraviť rôzne kávové špeciality s extra jemnou a bohatou penou. Avšak na to, aby takýto nápoj bol čo najvyššej kvality, uviedla spoločnosť JURA na trh tento špeciálny čistiaci prostriedok na mliečne cesty vo forme mini tabliet.

Slúži na dôkladné prepláchnutie a vyčistenie mliečnych ciest pričom ich efektívne zbavuje mliečnych tukov a bielkovín. Vďaka tomu zabezpečíte 100%-nú hygienu pri príprave kávových nápojov a tiež výrazne predĺžite životnosť Vášho automatického kávovaru.

Jedná sa o špeciálne vyvinutý čistiaci prostriedok s dávkovačom, ktorý jednoduchým stlačením zabezpečí správnu porciu čistiacich mini tabliet. Balenie 90g obsahuje množstvo čistiaceho prostriedku postačujúce na 30 čistení.

Zloženie tabliet je výlučne bez fosfátov.

O výrobcovi čistiacich roztokov JURA

JURA je švajčiarska spoločnosť zameraná výlučne na výrobu domácich i profesionálnych plnoautomatických kávovarov, ich komponentov a príslušenstva, pričom ako jediná značka na svete sa pýši týmto titulom, vďaka čomu si vybudovala silnú pozíciu na poli automatických kávovarov. Na vývoji strojov sa podieľa tím zložený zo 70-tich inžinierov, ktorí dbajú predovšetkým na to, aby Vám do šálky natiekla vždy dokonalá káva, a to iba jedným stlačením (dotykom) tlačidla. Okrem toho sa JURA kávovary vyznačujú prepracovaným, nadčasovým dizajnom čistých, hladkých línií, vysokokvalitnými materiálmi, špičkovými technológiami, intuitívnym ovládaním a dlhoročnou funkčnosťou s ohľadom na životné prostredie a trvalú udržateľnosť. A aby toho nebolo málo, na renomovaných medzinárodných súťažiach si neustále odnášajú prvenstvá za svoje štýlové prevedenie. Ak túžite po absolútnom pôžitku z kávy a jej pitie beriete vážne, potom kávovar JURA je určený priamo Vám. Viac o spoločnosti JURA sa môžete dozvedieť tu.

Vlastnosti

Vlastnosti
Hmotnosť90 g

Vyžiadať cenovú ponuku

JURA Čistiace tablety na mliečny systém, 90g

JURA Čistiace tablety na mliečny systém, 90g

Zo sveta kávy

Spoznávanie káv: Peru

Spoznávanie káv: Peru

Peru, líder v exporte fair trade kávy.

Wacaco Nanopresso - kávovar pre kvalitnú kávu na Vašich cestách

Wacaco Nanopresso - kávovar pre kvalitnú kávu na Vašich cestách

Spoznávanie káv: India

Spoznávanie káv: India

Ďalšou zastávkou na našej ceste spoznávania svetoznámych káv je India.

Losovanie súťaže

Losovanie súťaže "Kávový Jackpot!