Iba online

Pridať do obľúbených

JURA Wifi Connect

Výrobca: Jura

262332

JURA Wifi Connect slúži na bezdrôtové ovládanie automatického kávovaru značky JURA cez smartfón alebo tablet, pričom je možné pripojiť niekoľko zariadení naraz.

Viac detailov

Cena

29,90 € s DPH

Na sklade 2 ks

Posledné kusy skladom

Detaily

Nový rozmer pôžitku z kávy!

JURA Wifi Connect slúži na pohodlné bezdrôtové ovládanie automatického kávovaru značky JURA cez smartfón alebo tablet, pričom sa jednoducho zapája do kávovaru a komunikuje cez Wifi. Pomocou modernej a intuitívnej aplikácie J.O.E.® tak môžete nastaviť široké spektrum funkcií a zažiť úplne nový rozmer v príprave obľúbenej šálky kávy. Navyše pomocou Wifi Conect môžete pripojiť niekoľko mobilných zariadení periférne (napríklad AppleWatch alebo Siri ). Spoznajte technológie, ktoré si zamilujete na prvý dotyk!

JURA Wifi Connect - to je príprava kávičky i na diaľku!


2.jpegKáva podľa Vašich predstáv

J.O.E.® je aplikácia, ktorú si určite obľúbi každý vášnivý kávičkár idúci s dobou. Vďaka nej si môžete cez smart zariadenie pripraviť lahodný kávový nápoj presne podľa Vašich preferencií. Pomocou funkcie Speciality Selection si môžete vybrať zo širokej škály rôznych možností pre zážitok z kávy na mieru.


1.jpegVysnívané rozhranie

Štartovaciu obrazovku Vašej aplikácie (textový alebo dotykový displej) si môžete prispôsobiť presne, ako Vy chcete a podľa toho, aký nápoj najviac uprednostňujete. Vďaka tomu si svoju milovanú kávovú špecialitu ihneď vyhľadáte a upravíte nastavenia podľa svojho vkusu.  J.O.E.® tak zaručuje rýchlu a pohodlnú prípravu kávy bez zbytočného zdržiavania.


3.jpegNápadité pomenovania kávových nápojov

Prídu Vám názvy kávových špecialít obyčajné a fádne? Dodajte im iskru a pomenujte si ich podľa Vašej fantázie. Pomocou J.O.E.® to vykonáte veľmi ľahko. Potrebné je spraviť len zopár nevyhnutných krokov.


4.jpegVlastné fotografie pre Vašu radosť

Netešia Vás klasické obrázky pre jednotlivé kávové nápoje? Nevadí, môžete si vybrať iný obrázok z galérie alebo používať svoje vlastné fotografie. Obrazovka Vášho zariadenia tak nadobudne novú, osobnejšiu úroveň.


5.jpegJednoduchšie to už nejde

Aplikácia má mnoho ďalších zjednodušení, ktoré Vám napomôžu aj v starostlivosti o kávovar. Aplikácia Vás prevedie celým programom údržby krok za krokom alebo informuje o tom kedy je potrebné doplniť vodu, či kávu.


Technické požiadavky na tablet:

  • Android 5.1.1. alebo vyšší
  • iOS 11.0 alebo vyšší
  • Bluetooth 4.0 alebo vyšší

Wifi Connect je kompatibilný s nasledovnými kávovarmi značky JURA:

  • E8 (EB)
  • GIGA 6 (EA)
  • ENA 4  (EA)
  • Z10 (EA)

O výrobcovi Wifi Connect JURA

JURA je švajčiarska spoločnosť zameraná výlučne na výrobu domácich i profesionálnych plnoautomatických kávovarov, ich komponentov a príslušenstva, pričom ako jediná značka na svete sa pýši týmto titulom, vďaka čomu si vybudovala silnú pozíciu na poli automatických kávovarov. Na vývoji strojov sa podieľa tím zložený zo 70-tich inžinierov, ktorí dbajú predovšetkým na to, aby Vám do šálky natiekla vždy dokonalá káva, a to iba jedným stlačením (dotykom) tlačidla. Okrem toho sa JURA kávovary vyznačujú prepracovaným, nadčasovým dizajnom čistých, hladkých línií, vysokokvalitnými materiálmi, špičkovými technológiami, intuitívnym ovládaním a dlhoročnou funkčnosťou s ohľadom na životné prostredie a trvalú udržateľnosť. A aby toho nebolo málo, na renomovaných medzinárodných súťažiach si neustále odnášajú prvenstvá za svoje štýlové prevedenie. Ak túžite po absolútnom pôžitku z kávy a jej pitie beriete vážne, potom kávovar JURA je určený priamo Vám. Viac o spoločnosti JURA sa môžete dozvedieť tu.

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Vyžiadať cenovú ponuku

JURA Wifi Connect

JURA Wifi Connect

Zo sveta kávy

Top z kávového sveta:Kávičkári, rekordy a štatistiky: Čo ste možno o káve nevedeli. #2

Top z kávového sveta:Kávičkári, rekordy a štatistiky: Čo ste možno o káve nevedeli. #2

Ste ten typ, čo si kávu vychutnáva pomaly a sústredene, alebo ju skôr rýchlo "hodíte do seba" a bežíte ďalej? Nech už patríte do ktorejkoľvek skupiny, možno vás prekvapia niektoré rekordy a...

Top z kávového sveta: Rekordy a zaujímavosti, ktoré vás prekvapia. #1

Top z kávového sveta: Rekordy a zaujímavosti, ktoré vás prekvapia. #1

Svet kávy je fascinujúci a plný prekvapení. Od rekordných šálok až po národy, kde je káva doslova národným nápojom,ponorme sa spolu do tohto sveta a objavme jeho najzaujímavejšie rekordy a...

Ten najlepší výber kávových darčekov!

Ten najlepší výber kávových darčekov!

Vianoce nám klepu na dvere a s nimi prichádza čas radosti, lásky a, samozrejme, darčekov. Nech už patríte medzi kávových nadšencov, gurmánov, alebo milovníkov objavovania nových chuťových...

Nátierky Librum - Už viem čo si dám k rannej kávičke

Nátierky Librum - Už viem čo si dám k rannej kávičke

Orechové krémy sa stali v posledným rokoch obľúbenou pochúťkou všetkých čo vyznávajú zdravý životný štýl.