Pridať do obľúbených

JURA Z10 Aluminium White (+ Wifi)

Dodáme do 3 dní

Výrobca: Jura

Kávovar Jura Z10 ALuminium White s umelou inteligenciou a Wifi Connect vykúzli 32 rôznych nápojov vrátane studenej kávy Cold Brew.

Viac detailov

Cena

2 399,00 € s DPH

Vypredané

Detaily

Technológie, ktoré Vám vyrazia dych!

JURA Z10 Aluminium je automatický kávovar renomovaného švajčiarskeho výrobcu. Pýši sa elegantným, kompaktným dizajnom, ľahkou obsluhou a pokročilými technológiami, ktoré zaručujú prípravu tej najlepšej kávy. Okamžite vzbudí záujem u tých, ktorí zbožňujú lahodné kávové špeciality, pričom je ideálny najmä pre domácnosti.

JURA Z10 Aluminium disponuje hneď viacerými jedinečnými vlastnosťami a funkciami akými sú napríklad Systém pulzného extrakčného procesu (P.E.P.®), Inteligentný predlúhovací Aroma systém (I.P.B.A.S.©), výškovo i šírkovo nastaviteľný kombinovaný výpust na kávu, príprava 2 šálok espressa/kávy/caffé barista/lungo barista naraz, Inteligentný vodný systém (I.W.S.®), JURA technológia jemnej mliečnej peny, vylúhovacia komora 8. generácie s 3D technológiou či profesionálny mlynček Product Recognising Grinder. Ovládanie tohto stroja bude hračkou vďaka intuitívnemu dotykovému displeju a možnosti ovládania kávovaru pomocou mobilu/tabletu (Wifi Connect je súčasťou). Kávovar ponúka jednoduchý koncept obsluhy spojený so širokým rozpätím možností rôzneho nastavovania a programovania či extrakcie kávy za studena. Môžete si napríklad vybrať akú teplotu bude mať Vaša káva, mlieko, mliečna pena či voda na čaj, prípadne nastaviť preferovanú silu kávy. Okrem toho zvládne prípravu až 32 rôznych nápojov*. Na trh prichádza v impozantnom bielom prevedení s elegantným vlnovým dizajnom nádržky na vodu, vďaka čomu bude ozdobou nejednej modernej domácnosti.

Jura Z10 Aluminium Vám predstaví svet, v ktorom sa príprava originálnych káv opäť posúva o úroveň vyššie!

*  1 espresso, 2 espressá, 1 cold brew espresso, 1 káva, 2 kávy, 1 cappuccino, 1 cold brew cappucino, 1 cappucino extra shot, 1 mliečna káva, 1 cold brew mliečna káva, 1 mliečna káva extra shot, 1 caffè barista, 2 caffè barista, 1 lungo barista, 2 lungo barista, 1 espresso doppio, 1 espresso macchiato, 1cold brew espresso machiato, 1 cortado, 1 cold brew cortado, 1 latte macchiato, 1 cold brew latte machiato, 1 latte macchiato extra shot, 1 flat white, 1 cold brew flat white, 1 flat white extra shot, 1 mliečna pena, kanvička kávy, horúca voda, horúca voda pre zelený čaj


2_2.jpegOvládanie prepracované do detailov

Navigácia a ovládanie kávovaru JURA Z10 Aluminium sa stane zábavou vďaka integrovanému,  rýchlo reagujúcemu, farebnému 4.3"displeju s otočným ovládačom a využitím umelej inteligencie, či súčasťou konektora Wifi Connect. Stroj dokáže vyčarovať až 32 druhov studených a teplých nápojov vrátane prípravy studenej kávy Cold Brew. Okrem toho má JURA Z10 Aluminium integrované programy pre prepláchnutie, čistenie a odvápňovanie, vďaka čomu budú nápoje z neho chutiť tak, ako majú!


1.jpegProfesionálne mletie kávových zŕn

Kávovar je vybavený profesionálnym mlynčekom Product Recognising Grinder (P.R.G.), ktorý zaistí optimálne mletie pre každú kávovú špecialitu.  Tento vysokovýkonný mlynček automatický rozpozná vybranú špecialitu a podľa toho presne na mieru upraví jemnosť mletia kávy. To všetko len za pár sekúnd.


2.jpegKáva ako v kaviarni

Kávovar Z10 Aluminium ponúka jedinečnú možnosť extrakcie kávy za studena. Pomocou vylúhovacej komory 8. generácie s 3D technológiou je studená voda po dávkach a pri vysokom tlaku pretláčaná cez hrubšie mletú kávu, vďaka čomu si môžete vychutnať studený nápoj Cold Brew s plne vyvinutou arómou.


3.jpeg

Dokonalý dizajn

Kávovar JURA Z10 je jedinečný aj vďaka svojmu prepracovanému dizajnu do detailov: nádobka na vodu má luxusný zvlnený tvar, ktorý je podčiarknutý modrým nasvietením, jantárové a biele nasvietenie šálok zaručí, že jednotlivé kávové špeciality sa budú dokonale vynímať, pretože sa vie, že oko pije s nami :).


 • Nadčasové elegantné, biele prevedenie 
 • Jednoduchá koncepcia obsluhy
 • Moderný farebný TFT displej
 • Profesionálny mlynček Product Recognising Grinder
 • Výškovo i šírkovo nastaviteľný výpust na kávu
 • Zásobník na zrnkovú kávu s kapacitou až 280 g
 • Zásobník na vodu o objeme 2,4 l
 • Integrované programy na preplachovanie, čistenie a odvápňovanie
 • Inteligentný vodný systém (I.W.S.®)
 • Pulzný extrakčný proces (P.E.P.®)
 • Počet pripravovaných nápojov: 32
 • Príprava studenej kávy Cold Brew
 • Nastavenie teploty kávy: 3 stupne
 • Naprogramovateľné úrovne sily kávy: 10 stupňov
 • Naprogramovateľná teplota lúhovania: 3 stupne
 • Naprogramovateľná teplota horúcej vody na čaj: 3 stupne
 • Aktívny monitoring kávových zŕn
 • Modré nasvietenie nádržky na vodu
 • Jantárové a biele osvetlenie šálok pre mimoriadny estetický zážitok
 • Odhlučnená prevádzka

Viac informácií o automatickom kávovare sa môžete dozvedieť tu.


O výrobcovi kávovarov JURA

JURA je švajčiarska spoločnosť zameraná výlučne na výrobu domácich i profesionálnych plnoautomatických kávovarov, ich komponentov a príslušenstva, pričom ako jediná značka na svete sa pýši týmto titulom, vďaka čomu si vybudovala silnú pozíciu na poli automatických kávovarov. Na vývoji strojov sa podieľa tím zložený zo 70-tich inžinierov, ktorí dbajú predovšetkým na to, aby Vám do šálky natiekla vždy dokonalá káva, a to iba jedným stlačením (dotykom) tlačidla. Okrem toho sa JURA kávovary vyznačujú prepracovaným, nadčasovým dizajnom čistých, hladkých línií, vysokokvalitnými materiálmi, špičkovými technológiami, intuitívnym ovládaním a dlhoročnou funkčnosťou s ohľadom na životné prostredie a trvalú udržateľnosť. A aby toho nebolo málo, na renomovaných medzinárodných súťažiach si neustále odnášajú prvenstvá za svoje štýlové prevedenie. Ak túžite po absolútnom pôžitku z kávy a jej pitie beriete vážne, potom kávovar JURA je určený priamo Vám. Viac o spoločnosti JURA sa môžete dozvedieť tu.

Vlastnosti

Vlastnosti
FarbaBiela
Objem nádoby na vodu2,4 l
DisplejFarebný 4,3" dotykový displej
Tlak pumpy15 bar
Nastavenie tvrdosti vodyÁno
Integrovaný program odvápňovaniaÁno
Čistiaci programÁno
Osvetlenie šálokBiele a jantárové
Nastavenie teploty kávy3 stupne
Mlynček na kávuProduct Recognising Grinder
Otvor na mletú kávuÁno
Príprava horúcej vody na čaj/instantné nápojeÁno (3 stupne)
Zásobník na zrnkovú kávu280 g
Rozmery (Š x V x H)320x380x450 mm
Filter na voduCLARIS Smart
Pulzný extrakčný proces (P.E.P.©)Áno
Inteligentný predlúhovací Aroma systém (I.P.B.A.S.©)Áno
Wireless readyÁno
Programovateľná sila kávyÁno (10 úrovní)
Programovateľný čas vypnutiaÁno
Dýza na cappuccinoDýza na jemnú penu
Pripravované nápoje32 druhov
TÜV CertifikátÁno
Režim úspory energie (E.S.M.©)Áno
JURA Technológia jemnej mliečnej penyÁno
Dĺžka kábla1,1 m
Inteligentný vodný systém (I.W.S.®)Áno
Monitorovaný odkvapkávačÁno
Maximálny počet porcií kávového odpadu20
Počet zásobníkov na zrnkovú kávu1
Displej stavu údržbyÁno
Napätie230 V
Integrovaný program čistenia mliečnych ciestÁno
Príkon1450 watt
Šírkovo nastaviteľný výpust na kávu24-50 mm
Aktívny monitoring kávových zŕnÁno
Možnosť výberu mlieka alebo mliečnej penyÁno
Výškovo nastaviteľný výpust na cappuccino78-150 mm
Osvetlenie nádržky na voduModré
Výškovo nastaviteľný kombinovaný výpust78-150 mm
Ukladanie, kopírovanie a personalizácia nápojovÁno

Vyžiadať cenovú ponuku

JURA Z10 Aluminium White (+ Wifi)

JURA Z10 Aluminium White (+ Wifi)

Zo sveta kávy

Cold Brew - Nápoj, ktorý by mal každý ochutnať.

Cold Brew - Nápoj, ktorý by mal každý ochutnať.

Cold Brew patrí medzi novodobé spôsoby prípravy kávy, ktoré si našli svoju obľubu medzi zákazníkmi do takej miery, že sme ho zaradili do našej Letnej ponuky a rozhodli sa pripraviť užitočný...

Výsledky súťaže o kávu na rok zadarmo!

Výsledky súťaže o kávu na rok zadarmo!

Letná ponuka nápojov Cafepoint je tu!

Letná ponuka nápojov Cafepoint je tu!

Leto je už v plnom prúde a čo by to bolo leto bez poriadnej Letnej ponuky Cafepoint ktorú sme si pre vás už od dnešného dňa pripravili na všetkých našich prevádzkach, v ponuke nájdete až štyri...

5 dôvodov, prečo je dobré piť kávu v primeranom množstve.

5 dôvodov, prečo je dobré piť kávu v primeranom množstve.

Káva je jednoduchý nápoj, ktorý dokáže náš deň urobiť lepším. Či už cestujete do práce, alebo si po obede v kancelárii doprajete chutné espresso, je ťažké si bez kávy predstaviť deň....