Iba online

Pridať do obľúbených

Bialetti Moka Induction antracitový, 3 porcie

Výrobca: Bialetti

Moka kávovar Bialetti Moka Induction antracitovej farby má nádobku na vodu vyrobenú z nerezovej ocele, čím sa stáva vhodným aj pre indukčné varné dosky. 

Viac detailov

Na sklade 2 ks

Posledné kusy skladom

Cena

-10.0528%

37,90 € s DPH

34,09 € s DPH

Detaily

Šedá eminencia

Tento moka kávovar od presláveného talianskeho výrobcu Bialetti je určený na prípravu 3 porcií lahodného talianskeho espressa. Od svojich ostatných "súrodencov" sa odlišuje predovšetkým tým, že jeho nádobka na vodu nie je vyrobená z hliníka, ale nerezovej ocele, čím sa stáva vhodným aj pre indukčné varné dosky. Dochádza tak ku výnimočnému spojeniu dvoch kovov. A nielen to. Nádobka na vodu so zaoblenými hranami vytvára s osemuholníkovým hliníkovým telom antracitovej farby štýlovú a šikovnú moka kanvičku, ktorá oživí nejednu kuchyňu. Potešte sa neopakovateľným pôžitkom z pitia kávy!

Nie je vhodný do umývačky riadu!

Každý moka kávovar je určený na prípravu istého počtu porcií, pričom pomer voda:káva (veľkosť nádoby na vodu a veľkosť sitka na kávu) je definitívne určený a má sa dodržiavať. Veľkosti 1 porcie zodpovedá cca 0,5 dl vody / 7 g kávy. Ak chceme väčšiu porciu, musíme zvoliť kávovar pre viac porcií, t.j. s väčším objemom vody, no musíme dať aj viac kávy. Ak nebude sitko plné kávy, kávovar bude pracovať nesprávne a pripraví Vám nekvalitné espresso.

Viac o spôsobe prípravy kávy v moka kávovari sa môžete dozvedieť tu.

O výrobcovi moka kávovarov Bialetti

V roku 1933 Bialetti predstavil svetu svoj jedinečný vynález, legendárny kávovar Moka Express, ktorý priniesol revolúciu do spôsobu prípravy talianskeho espressa. V súčasnosti Bialetti Moka oslavuje viac ako 80 rokov klasického elegantného dizajnu a jednoduchého technologického postupu. Kávovar sa stal ikonou a má milióny prívržencov po celom svete užívajúcich si veľkolepú chuť talianskej kávy. Viac o spoločnosti Bialetti sa môžete dozvedieť tu.
Hliníková moka kanvička vie pripraviť silné a autentické espresso za pár minút. Má originálny osemuholníkový tvar kvôli rovnomernému šíreniu tepla, čím výrazne umocňuje arómu Vašej kávy.

Vlastnosti

Vlastnosti
Farba Antracitová, strieborná
Materiál Potravinársky hliník, nerezová oceľ, silikón
Objem nádoby na vodu 1,5 dl vody / 3 šálky kávy
Množstvo kávy 21 g
Typ varnej dosky Indukčná, plynová, elektrická, sklokeramická

Súvisiace články

Vyžiadať cenovú ponuku

Bialetti Moka Induction antracitový, 3 porcie

Bialetti Moka Induction antracitový, 3 porcie