Pridať do obľúbených

Bialetti Moka Induction červený, 6 porcií

Výrobca: Bialetti

Bialetti Moka Induction ohnivej červenej farby je kombináciou nielen dvoch kovov, ale aj dvoch tvarov. Určený na prípravu 6 porcií talianskeho espressa.

Viac detailov

Cena

-15.5902%

44,90 € s DPH

37,90 € s DPH

Na sklade 2 ks

Posledné kusy skladom

Detaily

Ohnivá elegancia

Tento moka kávovar od popredného talianskeho výrobcu Bialetti je určený na prípravu 6 porcií lahodného talianskeho espressa. Od svojich ostatných "súrodencov" sa odlišuje predovšetkým tým, že jeho nádobka na vodu nie je vyrobená z hliníka, ale z nerezovej ocele, čím sa tento kávovar stáva vhodným aj pre indukčné varné dosky. Je kombináciou nielen dvoch kovov, ale aj dvoch tvarov. Nádobku na vodu charakterizujú moderné zaoblené hrany, klasické osemuholníkové telo je ohnivej červenej farby. Prebuďte v sebe vášeň pre kávu!

Nie je vhodný do umývačky riadu!

Každý moka kávovar je určený na prípravu istého počtu porcií, pričom pomer voda:káva (veľkosť nádoby na vodu a veľkosť sitka na kávu) je definitívne určený a má sa dodržiavať. Veľkosti 1 porcie zodpovedá cca 0,5 dl vody / 7 g kávy. Ak chceme väčšiu porciu, musíme zvoliť kávovar pre viac porcií, t.j. s väčším objemom vody, no musíme dať aj viac kávy. Ak nebude sitko plné kávy, kávovar bude pracovať nesprávne a pripraví Vám nekvalitné espresso.

Viac o spôsobe prípravy kávy v moka kávovari sa môžete dozvedieť tu.

O výrobcovi moka kávovarov Bialetti

V roku 1933 Bialetti predstavil svetu svoj jedinečný vynález, legendárny kávovar Moka Express, ktorý priniesol revolúciu do spôsobu prípravy talianskeho espressa. V súčasnosti Bialetti Moka oslavuje viac ako 80 rokov klasického elegantného dizajnu a jednoduchého technologického postupu. Kávovar sa stal ikonou a má milióny prívržencov po celom svete užívajúcich si veľkolepú chuť talianskej kávy. Viac o spoločnosti Bialetti sa môžete dozvedieť tu.
Hliníková moka kanvička vie pripraviť silné a autentické espresso za pár minút. Má originálny osemuholníkový tvar kvôli rovnomernému šíreniu tepla, čím výrazne umocňuje arómu Vašej kávy.

Vlastnosti

Vlastnosti
FarbaČervená, strieborná
MateriálPotravinársky hliník, nerezová oceľ, silikón
Objem nádoby na vodu3 dl vody / 6 šálok kávy
Množstvo kávy42 g
Typ varnej doskyIndukčná, plynová, elektrická, sklokeramická

Vyžiadať cenovú ponuku

Bialetti Moka Induction červený, 6 porcií

Bialetti Moka Induction červený, 6 porcií