Pridať do obľúbených

Bialetti Rainbow fuchsiový, 3 porcie

Výrobca: Bialetti

Moka kávovar Bialetti Rainbow má nápadné fuchsiové prevedenie, ktoré zaručuje, že ho v kuchyni určite neprehliadnete. Určený na prípravu 3 porcií espressa.

Viac detailov

Cena

22,90 € s DPH

Na sklade 3 ks

Posledné kusy skladom

Detaily

Šálka kávy s poriadnou dávkou elánu

Tento moka kávovar od renomovaného talianskeho výrobcu Bialetti slúži na prípravu 3 porcií kvalitného talianskeho espressa. Sadne ako uliaty tým, ktorí radi trávia čas pri dokonalej šálke kávy a neboja sa extravagancie a výziev. Bialetka je vyrobená z potravinárskej hliníkovej zliatiny, ergonomicky tvarovaná rukoväť z teplovzdorného plastu zaisťuje pohodlnú manipuláciu. Telo štýlových oválnych kontúr v kombinácii s nádobkou na vodu tradičného osemuholníkového tvaru vytvára unikátnu moka kanvičku s prvkami majstrovského diela. Nápadné fuchsiové prevedenie zaručuje, že ju v kuchyni určite neprehliadnete. Bialetti Rainbow Vám domov prevonia pravou talianskou kávou.

Nie je vhodný na indukciu ani do umývačky riadu!

Každý moka kávovar je určený na prípravu istého počtu porcií, pričom pomer voda:káva (veľkosť nádoby na vodu a veľkosť sitka na kávu) je definitívne určený a má sa dodržiavať. Veľkosti 1 porcie zodpovedá cca 0,5 dl vody / 7 g kávy. Ak chceme väčšiu porciu, musíme zvoliť kávovar pre viac porcií, t.j. s väčším objemom vody, no musíme dať aj viac kávy. Ak nebude sitko plné kávy, kávovar bude pracovať nesprávne a pripraví Vám nekvalitné espresso.

Viac o spôsobe prípravy kávy v moka kávovari sa môžete dozvedieť tu.

O výrobcovi moka kávovarov Bialetti

V roku 1933 Bialetti predstavil svetu svoj jedinečný vynález, legendárny kávovar Moka Express, ktorý priniesol revolúciu do spôsobu prípravy talianskeho espressa. V súčasnosti Bialetti Moka oslavuje viac ako 80 rokov klasického elegantného dizajnu a jednoduchého technologického postupu. Kávovar sa stal ikonou a má milióny prívržencov po celom svete užívajúcich si veľkolepú chuť talianskej kávy. Viac o spoločnosti Bialetti sa môžete dozvedieť tu.
Hliníková moka kanvička vie pripraviť silné a autentické espresso za pár minút. Má originálny osemuholníkový tvar kvôli rovnomernému šíreniu tepla, čím výrazne umocňuje arómu Vašej kávy.

Vlastnosti

Vlastnosti
Farba Fuchsiová
Materiál Potravinársky hliník, plast
Objem nádoby na vodu 1,5 dl vody / 3 šálky kávy
Množstvo kávy 21 g
Typ varnej dosky Plynová, elektrická, sklokeramická

Súvisiace články

Vyžiadať cenovú ponuku

Bialetti Rainbow fuchsiový, 3 porcie

Bialetti Rainbow fuchsiový, 3 porcie

Zo sveta kávy

Cafetravel - Putovanie po Strednej Amerike

Cafetravel - Putovanie po Strednej Amerike

Naše putovanie za kávovými dobrodružstvami pokračuje. Tentokrát sa z kolísky kávy presúvame do Strednej Ameriky, kde navštívime sedem regiónov, ktorých káva sa preslávila na celom svete. Počas...

Cafetravel - Kolíska kávového sveta.

Cafetravel - Kolíska kávového sveta.

Naša cesta okolo sveta kávy pokračuje a tento krát sa z Talianska presúvame tam, kde začal príbeh kávy - do Afriky. Až 12% svetovej produkcie kávy je dopestovanej práve v tejto krajine. Naším sprievodcom...

Cafetravel - Krajina rituálov a záhadných pravidiel kávy.

Cafetravel - Krajina rituálov a záhadných pravidiel kávy.

Z ďalekej Ázie sa presúvame do Talianska, krajiny, v ktorej síce kávu nepestujú, no napriek tomu patrí jednoznačne medzi kávové veľmoci! Práve táto krajina priniesla svetu mnoho objavov a inovácií...

Cafetravel - Výlet do kávového sveta

Cafetravel - Výlet do kávového sveta

Práve dnes vyrážame, spolu s vami, na výlet okolo kávového sveta!