Pridať do obľúbených

Bialetti Rainbow oranžový, 3 porcie

Produkt s požadovanými parametrami už nie je na sklade

Výrobca: Bialetti

Moka kávovar Bialetti Rainbow optimistickej oranžovej farby poteší predovšetkým takých kávičkárov, ktorí obľubujú veselé farby a radi skúšajú nové veci.

Viac detailov

Cena

22,90 € s DPH

Vypredané

Detaily

Na vlnách optimizmu

Tento moka kávovar od kultového talianskeho výrobcu Bialetti slúži na prípravu 3 porcií kvalitného talianskeho espressa. Poteší predovšetkým takých kávičkárov, ktorí obľubujú veselé farby a radi skúšajú nové veci. Je vyrobený z potravinárskej hliníkovej zliatiny, ergonomicky tvarovaná rukoväť z teplovzdorného plastu zaručuje pohodlnú manipuláciu. Nádobka na vodu klasického osemuholníkového tvaru vytvára v kombinácii s telom oválnych kontúr moka kanvičku, ktorá pôsobí takmer ako umelecké dielo. Vďaka svojmu oslnivému oranžovému prevedeniu neostane bez povšimnutia v žiadnej kuchyni. Dodajte Vášmu kávičkovému rituálu nový rozmer!

Nie je vhodný na indukciu ani do umývačky riadu!

Každý moka kávovar je určený na prípravu istého počtu porcií, pričom pomer voda:káva (veľkosť nádoby na vodu a veľkosť sitka na kávu) je definitívne určený a má sa dodržiavať. Veľkosti 1 porcie zodpovedá cca 0,5 dl vody / 7 g kávy. Ak chceme väčšiu porciu, musíme zvoliť kávovar pre viac porcií, t.j. s väčším objemom vody, no musíme dať aj viac kávy. Ak nebude sitko plné kávy, kávovar bude pracovať nesprávne a pripraví Vám nekvalitné espresso.

Viac o spôsobe prípravy kávy v moka kávovari sa môžete dozvedieť tu.

O výrobcovi moka kávovarov Bialetti

V roku 1933 Bialetti predstavil svetu svoj jedinečný vynález, legendárny kávovar Moka Express, ktorý priniesol revolúciu do spôsobu prípravy talianskeho espressa. V súčasnosti Bialetti Moka oslavuje viac ako 80 rokov klasického elegantného dizajnu a jednoduchého technologického postupu. Kávovar sa stal ikonou a má milióny prívržencov po celom svete užívajúcich si veľkolepú chuť talianskej kávy. Viac o spoločnosti Bialetti sa môžete dozvedieť tu.
Hliníková moka kanvička vie pripraviť silné a autentické espresso za pár minút. Má originálny osemuholníkový tvar kvôli rovnomernému šíreniu tepla, čím výrazne umocňuje arómu Vašej kávy.

Vlastnosti

Vlastnosti
FarbaOranžová
MateriálPotravinársky hliník, plast
Objem nádoby na vodu1,5 dl vody / 3 šálky kávy
Množstvo kávy21 g
Typ varnej doskyPlynová, elektrická, sklokeramická

Súvisiace články

Vyžiadať cenovú ponuku

Bialetti Rainbow oranžový, 3 porcie

Bialetti Rainbow oranžový, 3 porcie