Pridať do obľúbených

Bialetti Venus, 4 porcie

Výrobca: Bialetti

Moka kávovar Bialetti Venus určený na 4 porcie je venovaný všetkým tým, ktorí si potrpia nielen na dokonalú chuť kávy, ale aj na štýl a klasiku v jednom.

Viac detailov

Na sklade 7 ks

Viac ako 5ks

Cena

29,90 € s DPH

Detaily

Lesklá moderná elegancia

Tento moka kávovar od uznávaného talianskeho výrobcu Bialetti slúži na prípravu 4 porcií pravého talianskeho espressa. Je venovaný všetkým tým, ktorí si potrpia nielen na dokonalú chuť kávy, ale aj na štýl a klasiku v jednom. Kávovar sa pýši nadčasovým dizajnom: definujú ho čisté, elegantné a hladké línie. Úžasný doplnok do každej modernej domácnosti.
Je vyrobený z vysokokvalitnej nerezovej ocele, vďaka čomu sa hodí aj na indukčný typ varnej dosky. Odnímateľná ergonomická rukoväť z teplovzdorného plastu zaručuje pohodlnú manipuláciu. V moka kávovaroch série Venus od Bialetti je zahrnutá tradícia kvality a spoľahlivosti tohto renomovaného výrobcu. Vďaka tomu teraz môžete mať kávu, po ktorej ste vždy túžili a dizajn, ktorý si na prvý pohľad zamilujete.

Je vhodný na umývanie v umývačke riadu.

Každý moka kávovar je určený na prípravu istého počtu porcií, pričom pomer voda:káva (veľkosť nádoby na vodu a veľkosť sitka na kávu) je definitívne určený a má sa dodržiavať. Veľkosti 1 porcie zodpovedá cca 0,5 dl vody / 7 g kávy. Ak chceme väčšiu porciu, musíme zvoliť kávovar pre viac porcií, t.j. s väčším objemom vody, no musíme dať aj viac kávy. Ak nebude sitko plné kávy, kávovar bude pracovať nesprávne a pripraví Vám nekvalitné espresso.

Viac o spôsobe prípravy kávy v moka kávovari sa môžete dozvedieť tu.

O výrobcovi moka kávovarov Bialetti

V roku 1933 Bialetti predstavil svetu svoj jedinečný vynález, legendárny kávovar Moka Express, ktorý priniesol revolúciu do spôsobu prípravy talianskeho espressa. V súčasnosti Bialetti Moka oslavuje viac ako 80 rokov klasického elegantného dizajnu a jednoduchého technologického postupu. Kávovar sa stal ikonou a má milióny prívržencov po celom svete užívajúcich si veľkolepú chuť talianskej kávy. Viac o spoločnosti Bialetti sa môžete dozvedieť tu.

Vlastnosti

Vlastnosti
Farba Strieborná
Materiál Nerezová oceľ, plast
Objem nádoby na vodu 2 dl vody / 4 šálky kávy
Množstvo kávy 28 g
Typ varnej dosky Indukčná, plynová, elektrická, sklokeramická
Priemer dna 92 mm

Súvisiace články

Vyžiadať cenovú ponuku

Bialetti Venus, 4 porcie

Bialetti Venus, 4 porcie