Pridať do obľúbených

Nivona Clean Box Sada na čistenie kávovaru

Výrobca: Nivona

502038

Nivona Clean Box Sada na čistenie kávovaru slúži na dokonalú starostlivosť o Váš automatický kávovar značky Nivona. Vďaka nej bude stroj perfektne čistý.

Viac detailov

Cena

34,99 € s DPH

Na sklade 7 ks

Viac ako 5ks

Detaily

Ak vlastníte automatický kávovar, je potrebné sa o neho pravidelne starať, aby Vaša kávička chutila vždy perfektne a stroj Vám vydržal čo najdlhšie. Jeho funkčnosť môžu ohrozovať viaceré faktory:

  • Kávové zrnko - obsahuje veľa tukov, ktoré spôsobujú zanášanie a usadzovanie automatického kávovaru na miestach, ktorými káva prechádza. Jedná sa o varnú jednotku a výpust na kávu. Nivona kávovary majú v sebe zabudovaný čistiaci program, ktorý vykonáte iba jedným stlačením tlačidla a pridaním čistiaceho prostriedku. Čistenie by malo byť vykonávané aspoň raz za týždeň u kávovarov v domácich podmienkach a u profesionálnych strojov každý deň.
  • Vodný kameň - pri príprave kávy dochádza k zohrievaniu vody a následnému vzniku vodného kameňa v rúrkach kávovaru. Vodný kameň potom brzdí proces zohriatia vody, spotrebúva sa viacej energie a v konečnom dôsledku sa môže Váš kávovar aj pokaziť. Okrem toho ovplyvňuje tiež výslednú chuť kávy.
  • Mlieko - na prípravu kávových špecialít je potrebná mliečna pena. Avšak na to, aby ste pri tomto procese zabezpečili 100%-nú hygienu a najvyššiu kvalitu, potrebujete Nivona čistiaci roztok na mliečne cesty, ktorý zaručí, že cappuccino bude vždy chutiť, ako má. Okrem toho je nutné vymieňať hadičku na mlieko aspoň raz za rok.

Preto spoločnosť Nivona priniesla na trh jedinečnú sadu na čistenie kávovaru Clean Box, ktorá slúži na dokonalú starostlivosť o Váš automatický kávovar značky Nivona. Vďaka nej si môžete byť istý, že stroj bude perfektne čistý a obľúbená šálka kávičky podľa Vašich predstáv.

Obsah balenia a popis jednotlivých produktov:

O výrobcovi čistiacej sady Nivona Clean Box

Nivona je nemecká spoločnosť zameraná na výrobu a distribúciu plnoautomatických kávovarov, ich komponentov a príslušenstva. V roku 2005 ju založili Peter Wildner, Thomas Meier a Hans Errmann v Norimbergu. Vďaka veľkej vášni ku káve, inováciám, precíznosti a prvotriednej kvalite strojov si značka postupne vybudovala svoje miesto medzi špičkovými výrobcami kávovarov. Nivona kávovary okúzlia nielen svojím nadčasovým dizajnom a modernými technológiami, ale aj jednoduchou, intuitívnou obsluhou a v neposlednom rade prípravou znamenitej šálky kávy. Nivona, to je absolútne nadšenie pre kávu, ktoré Vás pohltí!

Vyžiadať cenovú ponuku

Nivona Clean Box Sada na čistenie kávovaru

Nivona Clean Box Sada na čistenie kávovaru

Zo sveta kávy

Cafetravel - Výlet za kávou do Južnej Ameriky a na okolité ostrovy.

Cafetravel - Výlet za kávou do Južnej Ameriky a na okolité ostrovy.

Naša cesta po mape kávového sveta pokračuje smerom na juh, presnejšie do Južnej Ameriky, kde môžeme nájsť bohatú históriu kávy a jedny z najväčších kávových plantáží na svete. Južnou Amerikou a okolitými...

Cafetravel - Putovanie po Strednej Amerike

Cafetravel - Putovanie po Strednej Amerike

Naše putovanie za kávovými dobrodružstvami pokračuje. Tentokrát sa z kolísky kávy presúvame do Strednej Ameriky, kde navštívime sedem regiónov, ktorých káva sa preslávila na celom svete. Počas...

Cafetravel - Kolíska kávového sveta.

Cafetravel - Kolíska kávového sveta.

Naša cesta okolo sveta kávy pokračuje a tento krát sa z Talianska presúvame tam, kde začal príbeh kávy - do Afriky. Až 12% svetovej produkcie kávy je dopestovanej práve v tejto krajine. Naším sprievodcom...

Cafetravel - Krajina rituálov a záhadných pravidiel kávy.

Cafetravel - Krajina rituálov a záhadných pravidiel kávy.

Z ďalekej Ázie sa presúvame do Talianska, krajiny, v ktorej síce kávu nepestujú, no napriek tomu patrí jednoznačne medzi kávové veľmoci! Práve táto krajina priniesla svetu mnoho objavov a inovácií...