Pridať do obľúbených

Nivona Clean Box Sada na čistenie kávovaru

Výrobca: Nivona

502038

Nivona Clean Box Sada na čistenie kávovaru slúži na dokonalú starostlivosť o Váš automatický kávovar značky Nivona. Vďaka nej bude stroj perfektne čistý.

Viac detailov

Cena

37,99 € s DPH

Na sklade 3 ks

Posledné kusy skladom

Detaily

Ak vlastníte automatický kávovar, je potrebné sa o neho pravidelne starať, aby Vaša kávička chutila vždy perfektne a stroj Vám vydržal čo najdlhšie. Jeho funkčnosť môžu ohrozovať viaceré faktory:

  • Kávové zrnko - obsahuje veľa tukov, ktoré spôsobujú zanášanie a usadzovanie automatického kávovaru na miestach, ktorými káva prechádza. Jedná sa o varnú jednotku a výpust na kávu. Nivona kávovary majú v sebe zabudovaný čistiaci program, ktorý vykonáte iba jedným stlačením tlačidla a pridaním čistiaceho prostriedku. Čistenie by malo byť vykonávané aspoň raz za týždeň u kávovarov v domácich podmienkach a u profesionálnych strojov každý deň.
  • Vodný kameň - pri príprave kávy dochádza k zohrievaniu vody a následnému vzniku vodného kameňa v rúrkach kávovaru. Vodný kameň potom brzdí proces zohriatia vody, spotrebúva sa viacej energie a v konečnom dôsledku sa môže Váš kávovar aj pokaziť. Okrem toho ovplyvňuje tiež výslednú chuť kávy.
  • Mlieko - na prípravu kávových špecialít je potrebná mliečna pena. Avšak na to, aby ste pri tomto procese zabezpečili 100%-nú hygienu a najvyššiu kvalitu, potrebujete Nivona čistiaci roztok na mliečne cesty, ktorý zaručí, že cappuccino bude vždy chutiť, ako má. Okrem toho je nutné vymieňať hadičku na mlieko aspoň raz za rok.

Preto spoločnosť Nivona priniesla na trh jedinečnú sadu na čistenie kávovaru Clean Box, ktorá slúži na dokonalú starostlivosť o Váš automatický kávovar značky Nivona. Vďaka nej si môžete byť istý, že stroj bude perfektne čistý a obľúbená šálka kávičky podľa Vašich predstáv.

Obsah balenia a popis jednotlivých produktov:

O výrobcovi čistiacej sady Nivona Clean Box

Nivona je nemecká spoločnosť zameraná na výrobu a distribúciu plnoautomatických kávovarov, ich komponentov a príslušenstva. V roku 2005 ju založili Peter Wildner, Thomas Meier a Hans Errmann v Norimbergu. Vďaka veľkej vášni ku káve, inováciám, precíznosti a prvotriednej kvalite strojov si značka postupne vybudovala svoje miesto medzi špičkovými výrobcami kávovarov. Nivona kávovary okúzlia nielen svojím nadčasovým dizajnom a modernými technológiami, ale aj jednoduchou, intuitívnou obsluhou a v neposlednom rade prípravou znamenitej šálky kávy. Nivona, to je absolútne nadšenie pre kávu, ktoré Vás pohltí!

Vyžiadať cenovú ponuku

Nivona Clean Box Sada na čistenie kávovaru

Nivona Clean Box Sada na čistenie kávovaru

Zo sveta kávy

Káva v kocke: Otestujte svoje vedomosti!

Káva v kocke: Otestujte svoje vedomosti!

Séria článkov Káva v kocke je na konci a my sme si pre Vás pripravili záverečný kvíz. Otestujte svoje kávové vedomosti a po získaní aspoň 6 správnych odpovedí na Vás čaká darček!

Káva v kocke: Moderné kávové nápoje

Káva v kocke: Moderné kávové nápoje

Séria článkov Káva v kocke končí. Dnes vám prinesieme článok o novodobých prípravach kávy ako napríklad French Press alebo Chemex. Už tento týždeň sa môžete tešiť na kvíz kde na konci môžete...

Káva v kocke: Tradičné kávové nápoje

Káva v kocke: Tradičné kávové nápoje

Káva je jedným z najobľúbenejších a najrozšírenejších nápojov na svete. Od klasickej šálky čiernej kávy až po trendy latte a cappuccino. V najnovšom článku preskúmame tradičné kávové nápoje,...

Káva v kocke: Pestovanie kávy a spracovanie

Káva v kocke: Pestovanie kávy a spracovanie

Káva je jedným z najpopulárnejších nápojov na svete, to určite všetci vieme a preto milióny ľudí na celom svete začínajú svoj deň so šálkou kávy. No už ste sa niekedy zamysleli nad tým, ako sa...