Pridať do obľúbených

Mark Balzam na pery Káva/Kakao, 5g

Na sklade 9 ks

Viac ako 5ks

Výrobca: Mark

830001

Prírodný balzam na pery s kávou a kakaom značky Mark slúži na ošetrenie a zvláčnenie nedostatočne hydratovaných pier. Kakaové maslo pery vyživuje a regeneruje. 

Viac detailov

Cena

4,99 € s DPH

Detaily

Čistý dotyk prírody

Prírodný balzam na pery s kávou a kakaom od inovatívnej slovenskej spoločnosti Mark slúži na ošetrenie a zvláčnenie nedostatočne hydratovaných pier. Kakaové maslo pery vyživuje, regeneruje a hojí a zároveň im dodáva príjemnú čokoládovú arómu. Kávový olej má upokojujúce a zvlhčujúce účinky. Doprajte svojim perám výnimočnú starostlivosť!

Hmotnosť: 5 g. Ručne vyrobené na Slovensku. Bez obsahu konzervantov, parfumov, farbív a iných pridaných syntetických látok.

Zloženie: *kakaové maslo, žltý včelí vosk, *jojobový olej, tokoferol (vitamín E), slnečnicový olej, kávový olej. * Organická zložka z ekologického poľnohospodárstva, Ecocert. Výrobok nie je testovaný na zvieratách.

O výrobcovi balzamov na pery Mark

Mark Face and Body je úspešná slovenská spoločnosť zameraná na výrobu 100%-nej prírodnej kozmetiky na tvár i telo. Produkty pozostávajú výlučne zo zložiek šetrných k pleti i životnému prostrediu. Firma vyzdvihuje predovšetkým blahodarné účinky kávy (kofeínu), čaju a kakaového masla na pokožku. Výrobky a ingrediencie nie sú testované na zvieratách a veľký podiel ingrediencií sa pýši bio kvalitou s certifikáciou Ecocert. Mark Face and Body, to je zaručená cesta ku kráse!