Pridať do obľúbených

Mark Set Coffee Lips (Kávový peeling na pery & Balzam na pery Káva/Kakao)

Na sklade 10 ks

Viac ako 5ks

Výrobca: Mark

830002

Exkluzívny set Coffee Lips od inovatívnej slovenskej spoločnosti Mark poskytne Vašim perám výnimočnú starostlivosť. Obsahuje peeling a balzam na pery.

Viac detailov

Cena

15,99 € s DPH

Detaily

Čistý dotyk prírody

Exkluzívny set Coffee Lips od inovatívnej slovenskej spoločnosti Mark poskytne Vašim perám výnimočnú starostlivosť. Obsahuje peeling a balzam na pery, ktoré sa postarajú o dokonalý vzhľad pier. Tento set je určený predovšetkým pre suché a popraskané pery a možno ho používať každý deň.


1. Prírodný kávový peeling na pery slúži na ošetrenie a vyhladenie pier pred nanesením rúžu. Obsahuje čerstvo pomletú kávu a hnedý cukor, ktoré odstraňujú suché šupinky z pier, pričom ich zároveň prekrvujú a zjemňujú. Pridaný kávový olej sa vyznačuje čistiacimi a upokojujúcimi účinkami. Ďalšou zložkou sú jojobový olej a včelí vosk, ktoré dodávajú perám hydratáciu a chránia ich pred vysušením a podráždením. Hmotnosť balenia: 35 g.

Zloženie: sacharóza, čerstvo pomletá káva Robusta, *jojobový olej, biely včelí vosk, tokoferol (vitamín E), slnečnicový olej, kávový olej. * organická zložka z ekologického poľnohospodárstva, Ecocert. Výrobok nie je testovaný na zvieratách.


2. Prírodný balzam na pery s kávou a kakaom slúži na ošetrenie a zvláčnenie nedostatočne hydratovaných pier. Kakaové maslo pery vyživuje, regeneruje a hojí a zároveň im dodáva príjemnú čokoládovú arómu. Kávový olej má upokojujúce a zvlhčujúce účinky. Hmotnosť: 5 g.

Zloženie: *kakaové maslo, žltý včelí vosk, *jojobový olej, tokoferol (vitamín E), slnečnicový olej, kávový olej. * Organická zložka z ekologického poľnohospodárstva, Ecocert. Výrobok nie je testovaný na zvieratách.


O výrobcovi balzamov na pery Mark

Mark Face and Body je úspešná slovenská spoločnosť zameraná na výrobu 100%-nej prírodnej kozmetiky na tvár i telo. Produkty pozostávajú výlučne zo zložiek šetrných k pleti i životnému prostrediu. Firma vyzdvihuje predovšetkým blahodarné účinky kávy (kofeínu), čaju a kakaového masla na pokožku. Výrobky a ingrediencie nie sú testované na zvieratách a veľký podiel ingrediencií sa pýši bio kvalitou s certifikáciou Ecocert. Mark Face and Body, to je zaručená cesta ku kráse!