Iba online

Pridať do obľúbených

Graef Diskový mlynček na kávu CM252, čierny

Na objednávku do 7 dní

Výrobca: Graef

Elektrický diskový mlynček na kávu Graef je ideálny najmä pre domácnosti pričom vďaka svojej tichej prevádzke a širokému individuálnemu nastaveniu je jeho ovládanie naozaj jednoduché.

Viac detailov

Cena

89,99 € s DPH

Vypredané

Detaily

Vychutnajte si jedinečné potešenie z arómy čerstvo pomletých kávových zŕn!

Štýlový elektrický mlynček na kávu Graef od renomovaného nemeckého výrobcu je ideálny najmä pre domácnosti. Vysoko oceňovaný dizajn z neho robí dokonalý doplnok do kuchyne, pričom jeho použitie je mimoriadne ľahké, bezpečné a tiché.

Či už máte chuť na tradičné espresso, lahodnú filtrovanú alebo osvedčenú zalievanú kávu, tento mlynček pomelie kávové zrná presne podľa Vašich predstáv. Vďaka nemu si vždy pripravíte dokonalú šálku kávy!

Mlynček sa počas mletia nešmýka po povrchu, a to vďaka gumovej základni.


mletie.jpgKáva pomletá na 17 spôsobov

Mlynček ponúka až 17 rôznych stupňov pomletia; od extra jemného na klasické espresso, po veľmi hrubý stupeň na kávu z French pressu, Aeropressu alebo na prípravu filtrovanej kávy. Závisí už len na Vašich chuťových preferenciách.


6_6.jpegDokonale pomletá káva

Mlynček disponuje osvetleným spínačom na spustenie a zastavenie mletia kávy, kedy po zomletí požadovaného množstva kávy na 1-12 porcií sa mlynček automaticky vypne. Mletie kávy sa tak stáva jednoduché aj pre začiatočníkov.


3_3.jpegProfesionálne mletie

Graef mlynček melie kávové zrná ako profesionál! Diskový mlecí mechanizmus spolu s jednosmerným motorom zaručia, že pomleté kávové zrná si zachovávajú svoju najlepšiu chuť aj arómu pričom jeho prevádzka je mimoriadne tichá a vďaka tomu je ideálnym doplnkom každej rodiny.


4_4.jpeg80g zrnkovej kávy

Zásobník na zrnkovú kávu s kapacitou 80 g má tesniace veko pre dokonalé zachovanie vždy čerstvej arómy kávy.


5_5.jpegJednoduché čistenie

Hornú časť mlynčeka spolu s mlecím mechanizmom je možné jednoducho vybrať a tak dokonale vyčistiť každú časť mlynčeka od usadenín.


Viac informácií o vhodných spôsoboch mletia kávy sa môžete dozvedieť tu.


O výrobcovi elektrického mlynčeka Graef

Už viac ako 100 rokov a 4 generácie vyrába rodinná spoločnosť Graef vysokokvalitné elektrické spotrebiče s označením "Made in Germany". Okrem profesionálnych krájačov pre gastronómiu a mäsiarstvo, spoločnosť Graef prináša na trh aj vysokokvalitné pákové kávovary a  mlynčeky na kávu. Výrobky spoločnosti sa pýšia povestnou kvalitou, dokonalou funkčnosťou a nezameniteľným, originálnym dizajnom. Už viac ako 40 rokov spoločnosť Graef v manufaktúre v Arnsbergu pri výrobe dôsledne používa len tie najkvalitnejšie materiály. Vysoké štandardy kvality, dokonalej funkčnosti, príkladnej bezpečnosti a vybraného dizajnu spoločnosti Graef sa od roku 2009 uplatňujú aj na celý rad ďalších kuchynských spotrebičov, aby ich používanie bolo skutočným potešením.

Vlastnosti

Vlastnosti
FarbaČierna
Obsah baleniazásobník na 80 g kávových zŕn, pogumovaná základňa mlynčeka, nádoba na pomletú kávu
Nastavenie hrúbky mletia kávových zŕnÁno (17 stupňov)
Mlynček na kávuDiskový
Zásobník na zrnkovú kávu80 g
Rozmery (Š x V x H)255 x 130 x 180 mm
Hmotnosť1,4 kg
Príkon130 W
Automatické vypnutieÁno

Vyžiadať cenovú ponuku

Graef Diskový mlynček na kávu CM252, čierny

Graef Diskový mlynček na kávu CM252, čierny

Zo sveta kávy

Privítajte nové, lepšie Ciao Italia

Privítajte nové, lepšie Ciao Italia

Milí naši zákazníci a osobitne tí z vás, ktorí si obľúbili naše jedinečné kávy Ciao Italia. S radosťou vám oznamujeme, že do našich obchodov konečne dorazili vynovené kávy tohto...

Spoznávanie káv: Peru

Spoznávanie káv: Peru

Peru, líder v exporte fair trade kávy.

Wacaco Nanopresso - kávovar pre kvalitnú kávu na Vašich cestách

Wacaco Nanopresso - kávovar pre kvalitnú kávu na Vašich cestách

Spoznávanie káv: India

Spoznávanie káv: India

Ďalšou zastávkou na našej ceste spoznávania svetoznámych káv je India.