Iba online

Pridať do obľúbených

Graef Mlynček na kávu CM702, čierny

Na objednávku do 7 dní

Výrobca: Graef

Elektrický mlynček na kávu Graef s kónickým mlecím mechanizmom ponúka až 24 rôznych stupňov pomletia; od extra jemného po veľmi hrubý stupeň.

Viac detailov

Cena

124,99 € s DPH

Vypredané

Detaily

Vychutnajte si jedinečné potešenie z arómy čerstvo pomletých kávových zŕn!

Štýlový elektrický mlynček na kávu Graef od renomovaného nemeckého výrobcu je ideálny najmä pre domácnosti. Vysoko oceňovaný dizajn z neho robí dokonalý doplnok do kuchyne, pričom jeho použitie je mimoriadne ľahké a bezpečné.

Či už máte chuť na tradičné espresso, lahodnú filtrovanú alebo osvedčenú zalievanú kávu, tento mlynček pomelie kávové zrná presne podľa Vašich predstáv. Vďaka nemu si vždy pripravíte dokonalú šálku kávy!

Mlynček sa počas mletia nešmýka po povrchu, a to vďaka gumovej základni.


mletie.jpgKáva pomletá na 24 spôsobov

Mlynček ponúka až 24 rôznych stupňov pomletia; od extra jemného na klasické espresso, po veľmi hrubý stupeň na kávu z French pressu, Aeropressu alebo na prípravu filtrovanej kávy. Závisí už len na Vašich chuťových preferenciách.


2_2.jpegIndividuálny počet šálok

Mlynček je vybavený elektrickým časovačom určeným na presné nastavenie počtu šálok (1-2). Vďaka tomu Vám mlynček namelie len požadované množstvo kávových zŕn. 


3_3.jpegProfesionálne mletie

Graef mlynček melie kávové zrná ako profesionál! Mlecí mechanizmus mlynčeka je vyrobený z ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele, ktorý pozostáva z kónických drviacich častí, vďaka čomu spolu s nízkootáčkovým motorom si zachovávajú pomleté kávové zrná svoju najlepšiu chuť aj arómu. 


4_4.jpeg250g zrnkovej kávy

Zásobník na zrnkovú kávu s kapacitou 250 g a nádoba na pomletú kávu s kapacitou 95 g majú tesniace veko pre dokonalé zachovanie vždy čerstvej arómy kávy.


5_5.jpegJednoduché čistenie

Jednotlivé časti mlynčeka sú odnímateľné pre rýchle a ľahké vyčistenie, ktoré je jednoduchšie aj vďaka  pribalenej čistiacej kefke. Vybrať ručne môžete zásobník na zrnkovú kávu, nádobu na pomletú kávu či odnímateľný vrchný mlynček.


6_6.jpegDokonale pomletá káva

Mlynček disponuje funkciou automatického mletia, ktoré je jednoducho ovládateľné cez tlačidlo na držiaku. Navyše kávovar umožňuje upevnenie držiaka filtra priamo do úchytu mlynčeka aby používanie bolo čo najjednoduchšie.


Viac informácií o vhodných spôsoboch mletia kávy sa môžete dozvedieť tu.


O výrobcovi elektrického mlynčeka Graef

Už viac ako 100 rokov a 4 generácie vyrába rodinná spoločnosť Graef vysokokvalitné elektrické spotrebiče s označením "Made in Germany". Okrem profesionálnych krájačov pre gastronómiu a mäsiarstvo, spoločnosť Graef prináša na trh aj vysokokvalitné pákové kávovary a  mlynčeky na kávu. Výrobky spoločnosti sa pýšia povestnou kvalitou, dokonalou funkčnosťou a nezameniteľným, originálnym dizajnom. Už viac ako 40 rokov spoločnosť Graef v manufaktúre v Arnsbergu pri výrobe dôsledne používa len tie najkvalitnejšie materiály. Vysoké štandardy kvality, dokonalej funkčnosti, príkladnej bezpečnosti a vybraného dizajnu spoločnosti Graef sa od roku 2009 uplatňujú aj na celý rad ďalších kuchynských spotrebičov, aby ich používanie bolo skutočným potešením.

Vlastnosti

Vlastnosti
FarbaČierna
Obsah baleniazásobník na 250 g kávových zŕn, 2 úchyty na držiak filtrov s priemerom 6 a 7 cm, pogumovaná základňa mlynčeka, kefka na čistenie, nádoba na pomletú kávu s kapacitou 95 g
Nastavenie hrúbky mletia kávových zŕn24 stupňov
Mlynček na kávuKónický nerezový
Zásobník na zrnkovú kávu250 g
Rozmery (Š x V x H)150 x 260 x 375 mm
Hmotnosť1,835 kg
Príkon128 W

Vyžiadať cenovú ponuku

Graef Mlynček na kávu CM702, čierny

Graef Mlynček na kávu CM702, čierny

Zo sveta kávy

Privítajte nové, lepšie Ciao Italia

Privítajte nové, lepšie Ciao Italia

Milí naši zákazníci a osobitne tí z vás, ktorí si obľúbili naše jedinečné kávy Ciao Italia. S radosťou vám oznamujeme, že do našich obchodov konečne dorazili vynovené kávy tohto...

Spoznávanie káv: Peru

Spoznávanie káv: Peru

Peru, líder v exporte fair trade kávy.

Wacaco Nanopresso - kávovar pre kvalitnú kávu na Vašich cestách

Wacaco Nanopresso - kávovar pre kvalitnú kávu na Vašich cestách

Spoznávanie káv: India

Spoznávanie káv: India

Ďalšou zastávkou na našej ceste spoznávania svetoznámych káv je India.