Pridať do obľúbených

Mlynček ručný Hario Mill Octo

Výrobca: Hario

Kvalitný ručný mlynček na kávu Hario Mill Octo spája v sebe eleganciu a praktickosť. Jednoducho sa ovláda, nastavuje aj čistí.

Viac detailov

Cena

39,90 € s DPH

Vypredané

Detaily

Aby mletie kávy bolo vždy zážitkom!

Kvalitný ručný mlynček na kávu od špičkového japonského výrobcu Hario spája v sebe eleganciu a praktickosť. Je malý, ľahký a vhodný aj na cestovanie. Priam ideálny pre kávičkových nadšencov. 

Jeho prednosťami sú keramické mlecie kamene, ktoré zaručujú dlhú životnosť a konzistentné mletie či priesvitná nádobka na mletú kávu, vďaka ktorej máte prehľad o množstve namletej kávy a dokáže uchovať až 36 g namletej kávy. Mlynček má zaujímavý oktagonický tvar pre pohodlné uchopenie.

V mlynčeku veľmi ľahko nastavíte hrúbku mletia. Uskutočníte ju pootočením ozubeného kolieska na spodnej časti mlecieho mechanizmu mlynčeka proti alebo v smere hodinových ručičiek podľa toho, či momentálne potrebujete jemne namletú kávu na espresso alebo hrubšie pomletú do moka kanvice alebo French pressu. 

Údržba mlynčeka je veľmi jednoduchá - stačí ho jednoducho rozobrať potočením  a umyť pod tečúcou vodou

Viac informácií o vhodných spôsoboch mletia kávy sa môžete dozvedieť tu a tu.

O výrobcovi ručných mlynčekov Hario

Japonská spoločnosť Hario založená v roku 1921 v Tokiu je jedinou fabrikou v krajine, ktorá sa zameriava na dizajn a výrobu teplovzdorného skla. Pôvodne obchodovala s laboratórnym sklom určeným na vedecké účely, neskôr rozšírila svoj sortiment aj o produkty využívané v domácnosti. V súčasnosti spoločnosť ponúka na trh širokú škálu výrobkov potrebných nielen na prípravu kávy, čaju a ostatných nápojov, ale i na varenie. Okrem toho Hario dbá na ochranu životného prostredia a používa vysokokvalitné materiály, vďaka čomu sa jeho produkty vyznačujú bezpečnosťou a dlhou životnosťou.

Vlastnosti

Vlastnosti
MateriálNerezová oceľ, plast
Objem36 g namletej kávy
Rozmery (Š x V x H)157 x 213 x 70 mm

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Vyžiadať cenovú ponuku

Mlynček ručný Hario Mill Octo

Mlynček ručný Hario Mill Octo

Zo sveta kávy

Top z kávového sveta:Kávičkári, rekordy a štatistiky: Čo ste možno o káve nevedeli. #2

Top z kávového sveta:Kávičkári, rekordy a štatistiky: Čo ste možno o káve nevedeli. #2

Ste ten typ, čo si kávu vychutnáva pomaly a sústredene, alebo ju skôr rýchlo "hodíte do seba" a bežíte ďalej? Nech už patríte do ktorejkoľvek skupiny, možno vás prekvapia niektoré rekordy a...

Top z kávového sveta: Rekordy a zaujímavosti, ktoré vás prekvapia. #1

Top z kávového sveta: Rekordy a zaujímavosti, ktoré vás prekvapia. #1

Svet kávy je fascinujúci a plný prekvapení. Od rekordných šálok až po národy, kde je káva doslova národným nápojom,ponorme sa spolu do tohto sveta a objavme jeho najzaujímavejšie rekordy a...

Ten najlepší výber kávových darčekov!

Ten najlepší výber kávových darčekov!

Vianoce nám klepu na dvere a s nimi prichádza čas radosti, lásky a, samozrejme, darčekov. Nech už patríte medzi kávových nadšencov, gurmánov, alebo milovníkov objavovania nových chuťových...

Nátierky Librum - Už viem čo si dám k rannej kávičke

Nátierky Librum - Už viem čo si dám k rannej kávičke

Orechové krémy sa stali v posledným rokoch obľúbenou pochúťkou všetkých čo vyznávajú zdravý životný štýl.