Pridať do obľúbených

Porlex Mini Ručný mlynček na kávu

Výrobca: Porlex

Nerezový ručný mlynček na kávu Porlex Mini má keramické mlecie kamene, ktoré zaručujú konzistentné mletie, majú dlhú životnosť a ostrosť a nehrdzavejú.

Viac detailov

Na sklade 1 ks

Posledné kusy skladom

Cena

67,90 € s DPH

Detaily

Aby mletie kávy bolo vždy zážitkom!

Kvalitný ručný mlynček na kávu od špičkového japonského výrobcu Porlex spája v sebe štýl a praktickosť. Je vynikajúcim pomocníkom nielen v domácnosti, ale aj na cestách či dovolenkách.

Telo mlynčeka vyrobené z nerezovej ocele obopína po obvode čierna gumová manžeta, ktorá umožňuje pevné uchopenie a slúži i na uskladnenie rukoväte. Do vrchnej nádobky sa zmestí 26 g zrnkovej kávy, takže môžete naraz pripraviť až 3 porcie kávy.

Keramické mlecie kamene zaručujú konzistentné mletie, majú dlhú životnosť a ostrosť, nepodliehajú korózii a jednoducho sa čistia. Vyznačujú sa širokým a presným nastavením hrúbky mletia, aby Vaša kávička bola vždy správne výrazná pre akýkoľvek typ jej prípravy. Okrem toho Porlex Mini vyniká i v tom, že kávové zrná dokáže pomlieť veľmi ľahko a za extra krátky čas, a to vďaka predĺženej odnímateľnej rukoväti.

Mlynček pekne zapadá do vnútorných rozmerov alternatívneho kávovaru Aeropress, čím sa stáva jeho ideálnym doplnkom.

Viac informácií o vhodných spôsoboch mletia kávy sa môžete dozvedieť tu a tu.

O výrobcovi ručných mlynčekov Porlex

Porlex je spoločnosť zameraná výlučne na dizajn, výrobu a distribúciu mlynčekov na kávu a korenie. Bola založená v roku 1978 a sídli v japonskom meste Osaka. Firma sa preslávila vďaka vývoju špeciálnej technológie mlecieho mechanizmu, ktorý sa stal najprecíznejším na trhu. Okrem toho sú mlynčeky zhotovované z materiálov najvyššej kvality vo fabrike v meste Kagošima podľa presných štandardov, čo zaručuje ich dlhoročnú životnosť a funkčnosť.

Vlastnosti

Vlastnosti
Farba Strieborná, čierna
Materiál Nerezová oceľ, keramika
Výška 130 mm
Priemer 55 mm

Súvisiace články

Vyžiadať cenovú ponuku

Porlex Mini Ručný mlynček na kávu

Porlex Mini Ručný mlynček na kávu