Pridať do obľúbených

Porlex Mini Ručný mlynček na kávu

Produkt s požadovanými parametrami už nie je na sklade

Výrobca: Porlex

Nerezový ručný mlynček na kávu Porlex Mini má keramické mlecie kamene, ktoré zaručujú konzistentné mletie, majú dlhú životnosť a ostrosť a nehrdzavejú.

Viac detailov

Cena

67,90 € s DPH

Vypredané

Detaily

Aby mletie kávy bolo vždy zážitkom!

Kvalitný ručný mlynček na kávu od špičkového japonského výrobcu Porlex spája v sebe štýl a praktickosť. Je vynikajúcim pomocníkom nielen v domácnosti, ale aj na cestách či dovolenkách.

Telo mlynčeka vyrobené z nerezovej ocele obopína po obvode čierna gumová manžeta, ktorá umožňuje pevné uchopenie a slúži i na uskladnenie rukoväte. Do vrchnej nádobky sa zmestí 26 g zrnkovej kávy, takže môžete naraz pripraviť až 3 porcie kávy.

Keramické mlecie kamene zaručujú konzistentné mletie, majú dlhú životnosť a ostrosť, nepodliehajú korózii a jednoducho sa čistia. Vyznačujú sa širokým a presným nastavením hrúbky mletia, aby Vaša kávička bola vždy správne výrazná pre akýkoľvek typ jej prípravy. Okrem toho Porlex Mini vyniká i v tom, že kávové zrná dokáže pomlieť veľmi ľahko a za extra krátky čas, a to vďaka predĺženej odnímateľnej rukoväti.

Mlynček pekne zapadá do vnútorných rozmerov alternatívneho kávovaru Aeropress, čím sa stáva jeho ideálnym doplnkom.

Viac informácií o vhodných spôsoboch mletia kávy sa môžete dozvedieť tu a tu.

O výrobcovi ručných mlynčekov Porlex

Porlex je spoločnosť zameraná výlučne na dizajn, výrobu a distribúciu mlynčekov na kávu a korenie. Bola založená v roku 1978 a sídli v japonskom meste Osaka. Firma sa preslávila vďaka vývoju špeciálnej technológie mlecieho mechanizmu, ktorý sa stal najprecíznejším na trhu. Okrem toho sú mlynčeky zhotovované z materiálov najvyššej kvality vo fabrike v meste Kagošima podľa presných štandardov, čo zaručuje ich dlhoročnú životnosť a funkčnosť.

Vlastnosti

Vlastnosti
FarbaStrieborná, čierna
MateriálNerezová oceľ, keramika
Výška130 mm
Priemer55 mm

Súvisiace články

Vyžiadať cenovú ponuku

Porlex Mini Ručný mlynček na kávu

Porlex Mini Ručný mlynček na kávu