Pridať do obľúbených

Cafepoint Tmavá Odrodová čokoláda Tanzania 75%, 70g

Výrobca: Cafepoint

Cafepoint Tmavá Odrodová čokoláda Tanzania 75% sa vyznačuje silnou, kyslastou chuťou, v ktorej sa prelínajú tóny zrelého čierneho ovocia a sladkého drievka.

Viac detailov

Cena

4,49 € s DPH

Na sklade 6 ks

Viac ako 5ks

Detaily

Delikátne potešenie, ktoré Vám pohladí dušu.

Vysokokvalitná tabuľková tmavá čokoláda od Cafepointu. Jedná sa o odrodovú čokoládu z Tanzánie, kde tropické teploty a obdobia dažďov vytvárajú dokonalé podmienky pre pestovanie kakaových bôbov. Plantáže sú sústredené predovšetkým okolo jazera Malawi, pričom produkcia kakaa je viac ako z polovice organická. Tanzánia ponúka kvalitné kakaové bôby, vďaka čomu si udržuje dobrú povesť na svetovom trhu.

Čokoláda sa vyznačuje výraznou, silnou, kyslastou chuťou, v ktorej sa prelínajú tóny ženšenu, zrelého čierneho ovocia, sladkého drievka a čierneho korenia. Prekvapí jemne korenistou arómou a dlhotrvajúcou, lahodne horkou dochuťou. Už po prvom zahryznutí pocítite záplavu nekonečnej slasti!

Ideálne ingrediencie k tejto čokoláde: ríbezle, maliny, limetka, ananás, kokos, vlašský orech, čierne korenie, karamelové sušienky.

Hmotnosť balenia: 70 g. Ručne vyrobená čokoláda na Slovensku.

Zloženie: kakaová hmota Tanzania, cukor, kakaové maslo, emulgátor: sójový lecitín, aróma: prírodná vanilka. Obsah kakaovej sušiny: min. 75%. Čokoláda vyrobená z odrôd kakaovníka Criollo a Trinitario. Môže obsahovať stopy mlieka, orechov a lepku.

Na 100 g produktu:

Energia:   2444 kJ / 584 kcal
Tuky:   46,9 g
- z toho NMK*:   28,2 g
Sacharidy:   25,1 g
- z toho cukry:   21,6 g
Vláknina:   13 g
Bielkoviny:   8,1 g
Soľ:   0,02 g

* nasýtené mastné kyseliny

Vyžiadať cenovú ponuku

Cafepoint Tmavá Odrodová čokoláda Tanzania 75%, 70g

Cafepoint Tmavá Odrodová čokoláda Tanzania 75%, 70g

Zo sveta kávy

Cafetravel - Putovanie po Strednej Amerike

Cafetravel - Putovanie po Strednej Amerike

Naše putovanie za kávovými dobrodružstvami pokračuje. Tentokrát sa z kolísky kávy presúvame do Strednej Ameriky, kde navštívime sedem regiónov, ktorých káva sa preslávila na celom svete. Počas...

Cafetravel - Kolíska kávového sveta.

Cafetravel - Kolíska kávového sveta.

Naša cesta okolo sveta kávy pokračuje a tento krát sa z Talianska presúvame tam, kde začal príbeh kávy - do Afriky. Až 12% svetovej produkcie kávy je dopestovanej práve v tejto krajine. Naším sprievodcom...

Cafetravel - Krajina rituálov a záhadných pravidiel kávy.

Cafetravel - Krajina rituálov a záhadných pravidiel kávy.

Z ďalekej Ázie sa presúvame do Talianska, krajiny, v ktorej síce kávu nepestujú, no napriek tomu patrí jednoznačne medzi kávové veľmoci! Práve táto krajina priniesla svetu mnoho objavov a inovácií...

Cafetravel - Výlet do kávového sveta

Cafetravel - Výlet do kávového sveta

Práve dnes vyrážame, spolu s vami, na výlet okolo kávového sveta!