Pridať do obľúbených

Lyra Absolut Mandala Mix, 200g

Výrobca: Lyra

LYRA Mandala Mix je kombinácia vysokokvalitných horkých a mliečnych čokolád okrúhleho tvaru s rôznymi luxusnými posypmi z ovocia alebo lupeňov kvetov.

Viac detailov

Cena

11,99 € s DPH

Na sklade 3 ks

Posledné kusy skladom

Detaily

Vzrušujúce čokoládové pokušenie

Tieto tenučké horké a mliečne čokolády sú výnimočné vďaka svojmu okrúhlemu tvaru a luxusnému posypu z lyofilizovaného (mrazom sušeného) ovocia alebo scukornatených lupeňov kvetov. Tie dodávajú čokoládam osviežujúce tóny, čím vzniká dokonalá harmónia horkej/mliečnej, sladkej a kyslej chuti. Záplava nekonečnej slasti už po prvom zahryznutí!

Čokoláda je vyrobená z kakaa s označením Fino de Aroma. Jedná sa o kakaovú hmotu pozostávajúcu z odrôd kakaovníka Criollo a Trinitario, ktoré sa pestujú najmä v Ekvádore, Kolumbii, Venezuele či Peru. Vyznačuje sa príjemnou ovocno-kvetinovou arómou obohatenou o náznaky orechového sladu.

Hmotnosť balenia: 200 g. Vyrobené na Slovensku.

Zloženie: kakaová hmota (obsah kakaovej sušiny: min. 53% v horkej čokoláde a min. 33% v mliečnej čokoláde), kakaové maslo, sušené mlieko, trstinový cukor, emulgátor: sójový lecitín, aróma: prírodná vanilka, posypy: lyofilizovaná jahoda, lyofilizovaná malina, kvety fialky v cukre, kvety ruže v cukre, lístky mäty v cukre. Výrobok môže obsahovať stopy orechov.

O výrobcovi čokolád LYRA

LYRA Chocolate s.r.o. je spoločnosť pôsobiaca na Slovensku, ktorá sa špecializuje na výrobu čokolády a rôznych čokoládových produktov. Jedná sa o vysokokvalitné a exkluzívne čokolády, ktoré sa zaraďujú medzi najlepšie na svete. Firma prísne dohliada na ich celý proces výroby, od suroviny až po distribúciu. Obchoduje s pôvodnými pestovateľmi kakaových bôbov v Ekvádore a Kolumbii a intenzívne sa zapája do ich vzdelávania. Na výrobu čokolád používa LYRA výlučne kakao s označením Fino de Aroma, ktoré pozostáva z odrôd Criollo a Trinitario a predstavuje len 6% z celkovej svetovej produkcie kakaa. Okrem toho sú produkty osladené trstinovým cukrom a neobsahujú nijaké chemické či aromatické látky. Spoznajte pravú chuť čokolády!

Na 100 g produktu:

Energia:  2309 kJ / 551 kca
Tuky:  34,1 g
- z toho NMK*:  22,6 g
Sacharidy:  53,2 g
- z toho cukry:  41,1 g
Vláknina:  5,9 g
Bielkoviny:   7 g
Soľ:  0,05 g

* nasýtené mastné kyseliny

Vyžiadať cenovú ponuku

Lyra Absolut Mandala Mix, 200g

Lyra Absolut Mandala Mix, 200g

Zo sveta kávy

Cafepoint recepty: Tiramisu

Cafepoint recepty: Tiramisu

Kávopedia: Prečo je talianska káva taká obľúbená?

Kávopedia: Prečo je talianska káva taká obľúbená?

Kávopédia: Ako mlieť kávové zrná bez mlynčeka

Kávopédia: Ako mlieť kávové zrná bez mlynčeka

V nasledujúcom článku budeme hľadať riešenie problému, ktorý môže byť nočnou morou každého kávičkára.

Vyrazili ste na výlet, na stanovačku, prišli na chatu, alebo do hotela či...

Novinka: Cafepoint Single Collection Bolivia Yungas SHB EP

Novinka: Cafepoint Single Collection Bolivia Yungas SHB EP