Pridať do obľúbených

Lyra Absolut Mandala Mix, 200g

Výrobca: Lyra

LYRA Mandala Mix je kombinácia vysokokvalitných horkých a mliečnych čokolád okrúhleho tvaru s rôznymi luxusnými posypmi z ovocia alebo lupeňov kvetov.

Viac detailov

Cena

11,99 € s DPH

Na sklade 18 ks

Viac ako 5ks

Detaily

Vzrušujúce čokoládové pokušenie

Tieto tenučké horké a mliečne čokolády sú výnimočné vďaka svojmu okrúhlemu tvaru a luxusnému posypu z lyofilizovaného (mrazom sušeného) ovocia alebo scukornatených lupeňov kvetov. Tie dodávajú čokoládam osviežujúce tóny, čím vzniká dokonalá harmónia horkej/mliečnej, sladkej a kyslej chuti. Záplava nekonečnej slasti už po prvom zahryznutí!

Čokoláda je vyrobená z kakaa s označením Fino de Aroma. Jedná sa o kakaovú hmotu pozostávajúcu z odrôd kakaovníka Criollo a Trinitario, ktoré sa pestujú najmä v Ekvádore, Kolumbii, Venezuele či Peru. Vyznačuje sa príjemnou ovocno-kvetinovou arómou obohatenou o náznaky orechového sladu.

Hmotnosť balenia: 200 g. Vyrobené na Slovensku.

Zloženie: kakaová hmota (obsah kakaovej sušiny: min. 53% v horkej čokoláde a min. 33% v mliečnej čokoláde), kakaové maslo, sušené mlieko, trstinový cukor, emulgátor: sójový lecitín, aróma: prírodná vanilka, posypy: lyofilizovaná jahoda, lyofilizovaná malina, kvety fialky v cukre, kvety ruže v cukre, lístky mäty v cukre. Výrobok môže obsahovať stopy orechov.

O výrobcovi čokolád LYRA

LYRA Chocolate s.r.o. je spoločnosť pôsobiaca na Slovensku, ktorá sa špecializuje na výrobu čokolády a rôznych čokoládových produktov. Jedná sa o vysokokvalitné a exkluzívne čokolády, ktoré sa zaraďujú medzi najlepšie na svete. Firma prísne dohliada na ich celý proces výroby, od suroviny až po distribúciu. Obchoduje s pôvodnými pestovateľmi kakaových bôbov v Ekvádore a Kolumbii a intenzívne sa zapája do ich vzdelávania. Na výrobu čokolád používa LYRA výlučne kakao s označením Fino de Aroma, ktoré pozostáva z odrôd Criollo a Trinitario a predstavuje len 6% z celkovej svetovej produkcie kakaa. Okrem toho sú produkty osladené trstinovým cukrom a neobsahujú nijaké chemické či aromatické látky. Spoznajte pravú chuť čokolády!

Na 100 g produktu:

Energia:  2309 kJ / 551 kca
Tuky:  34,1 g
- z toho NMK*:  22,6 g
Sacharidy:  53,2 g
- z toho cukry:  41,1 g
Vláknina:  5,9 g
Bielkoviny:   7 g
Soľ:  0,05 g

* nasýtené mastné kyseliny

Vyžiadať cenovú ponuku

Lyra Absolut Mandala Mix, 200g

Lyra Absolut Mandala Mix, 200g

Zo sveta kávy

Cold Brew - Nápoj, ktorý by mal každý ochutnať.

Cold Brew - Nápoj, ktorý by mal každý ochutnať.

Cold Brew patrí medzi novodobé spôsoby prípravy kávy, ktoré si našli svoju obľubu medzi zákazníkmi do takej miery, že sme ho zaradili do našej Letnej ponuky a rozhodli sa pripraviť užitočný...

Výsledky súťaže o kávu na rok zadarmo!

Výsledky súťaže o kávu na rok zadarmo!

Letná ponuka nápojov Cafepoint je tu!

Letná ponuka nápojov Cafepoint je tu!

Leto je už v plnom prúde a čo by to bolo leto bez poriadnej Letnej ponuky Cafepoint ktorú sme si pre vás už od dnešného dňa pripravili na všetkých našich prevádzkach, v ponuke nájdete až štyri...

5 dôvodov, prečo je dobré piť kávu v primeranom množstve.

5 dôvodov, prečo je dobré piť kávu v primeranom množstve.

Káva je jednoduchý nápoj, ktorý dokáže náš deň urobiť lepším. Či už cestujete do práce, alebo si po obede v kancelárii doprajete chutné espresso, je ťažké si bez kávy predstaviť deň....