Pridať do obľúbených

Lyra čokoláda Peru Dark 70%, 90g

Výrobca: Lyra

Vysokokvalitná tmavá čokoláda LYRA Peru Dark 70% je jedinečná vďaka svojmu čistému pôvodu - obsahuje až 70% kakaa pochádzajúceho z peruánskych plantáží.

Viac detailov

Cena

4,99 € s DPH

Na sklade 1 ks

Posledné kusy skladom

Detaily

Excelentná chuť kakaa

Táto vysokokvalitná tmavá čokoláda je jedinečná vďaka svojmu čistému pôvodu - obsahuje až 70% kakaa pochádzajúceho z peruánskych plantáží. Jej chuť oslavuje rôznorodosť kakaa a kultúru jeho pestovania v jednotlivých oblastiach Peru. Je mierne kyslá s výraznými orieškovými tónmi. Záplava nekonečnej slasti už po prvom zahryznutí!

Čokoláda je vyrobená z kakaa s označením Fino de Aroma. Jedná sa o kakaovú hmotu pozostávajúcu z odrôd kakaovníka Criollo a Trinitario, ktoré sa pestujú najmä v Ekvádore, Kolumbii, Venezuele či Peru. Vyznačuje sa príjemnou ovocno-kvetinovou arómou obohatenou o náznaky orechového sladu.

Hmotnosť balenia: 90 g. Vyrobené na Slovensku.

Zloženie: kakaová hmota (obsah kakaovej sušiny: min. 70%), trstinový cukor, kakaové maslo, emulgátor: sójový lecitín.

O výrobcovi čokolád LYRA

LYRA Chocolate s.r.o. je spoločnosť pôsobiaca na Slovensku, ktorá sa špecializuje na výrobu čokolády a rôznych čokoládových produktov. Jedná sa o vysokokvalitné a exkluzívne čokolády, ktoré sa zaraďujú medzi najlepšie na svete. Firma prísne dohliada na ich celý proces výroby, od suroviny až po distribúciu. Obchoduje s pôvodnými pestovateľmi kakaových bôbov v Ekvádore a Kolumbii a intenzívne sa zapája do ich vzdelávania. Na výrobu čokolád používa LYRA výlučne kakao s označením Fino de Aroma, ktoré pozostáva z odrôd Criollo a Trinitario a predstavuje len 6% z celkovej svetovej produkcie kakaa. Okrem toho sú produkty osladené trstinovým cukrom a neobsahujú nijaké chemické či aromatické látky. Spoznajte pravú chuť čokolády!

Na 100 g produktu:

Energia:  2472 kJ / 590 kcal
Tuky:  43 g
- z toho NMK*:  26 g
Sacharidy:  43 g
- z toho cukry:  27 g
Vláknina:  10 g
Bielkoviny:  4 g
Soľ:  0 g

* nasýtené mastné kyseliny

Vyžiadať cenovú ponuku

Lyra čokoláda Peru Dark 70%, 90g

Lyra čokoláda Peru Dark 70%, 90g