Pridať do obľúbených

LYRA Mliečna čokoláda Ecuador 50%, 90g

Výrobca: Lyra

LYRA Mliečna čokoláda Ecuador obsahuje 50%-ný podiel kakaa pôvodom z Ekvádora. Má prirodzenú a čistú chuť, pričom je ručne vyrobená. Čokoláda pre náročných!

Viac detailov

Na sklade 56 ks

Viac ako 5ks

Cena

4,69 € s DPH

Detaily

Čokoláda pre náročných

Táto vysokokvalitná mliečna čokoláda prirodzenej a čistej chuti obsahuje až 50%-ný podiel kakaa pôvodom z Ekvádora a nepatrné množstvo ingrediencií akými sú napríklad trstinový cukor, sójový lecitín či vanilka. Je vyrobená tradičným spôsobom, pod ktorým sa rozumie dlhé mletie a dlhé konšovanie. Pocíťte záplavu nekonečnej slasti už po prvom zahryznutí!

Čokoláda obsahuje prémiové kakao s označením Fino de Aroma. Jedná sa o kakaovú hmotu pozostávajúcu z odrôd kakaovníka Criollo a Trinitario, ktoré sa pestujú najmä v Ekvádore, Kolumbii, Venezuele či Peru. Vyznačuje sa príjemnou ovocno-kvetinovou arómou obohatenou o náznaky orechového sladu.

Hmotnosť balenia: 90 g. Ručne vyrobená čokoláda na Slovensku.

Zloženie: kakaová hmota, trstinový cukor, kakaové maslo, sušené mlieko, emulgátor: sójový lecitín, aróma: prírodná vanilka. Obsah kakaovej sušiny: min. 50%.

O výrobcovi čokolád LYRA

LYRA Chocolate s.r.o. je spoločnosť pôsobiaca na Slovensku, ktorá sa špecializuje na výrobu čokolády a rôznych čokoládových produktov. Jedná sa o vysokokvalitné a exkluzívne čokolády, ktoré sa zaraďujú medzi najlepšie na svete. Firma prísne dohliada na ich celý proces výroby, od suroviny až po distribúciu. Obchoduje s pôvodnými pestovateľmi kakaových bôbov v Ekvádore a Kolumbii a intenzívne sa zapája do ich vzdelávania. Na výrobu čokolád používa LYRA výlučne kakao s označením Fino de Aroma, ktoré pozostáva z odrôd Criollo a Trinitario a predstavuje len 6% z celkovej svetovej produkcie kakaa. Okrem toho sú produkty osladené trstinovým cukrom a neobsahujú nijaké chemické či aromatické látky. Spoznajte pravú chuť čokolády!

Na 100 g produktu:

Energia:   2372 kJ / 567 kcal
Tuky:   39,9 g
- z toho NMK*:   24 g
Sacharidy:   46 g
- z toho cukry:   38,8 g
Vláknina:   6,82 g
Bielkoviny:   8,78 g
Soľ:   0,19 g

* nasýtené mastné kyseliny

Vyžiadať cenovú ponuku

LYRA Mliečna čokoláda Ecuador 50%, 90g

LYRA Mliečna čokoláda Ecuador 50%, 90g