Pridať do obľúbených

LYRA Mliečna čokoláda KIDS Coffee, 50g

Výrobca: Lyra

LYRA Mliečna čokoláda KIDS Coffee obsahuje 40%-ný podiel kakaa, pričom je obohatená o čerstvo upraženú kávu - 100% Arabiku z Kolumbie. Čokoláda pre náročných!

Viac detailov

Na sklade 44 ks

Viac ako 5ks

Cena

3,99 € s DPH

Detaily

Čokoláda pre náročných

Táto vysokokvalitná mliečna čokoláda obsahuje až 40%-ný podiel kakaa a nepatrné množstvo ingrediencií, pričom je obohatená o čerstvo upraženú kávu - 100% Arabiku z Kolumbie. Káva a čokoláda - to je spojenie, pri ktorom pocítite záplavu nekonečnej slasti už po prvom zahryznutí!

Čokoláda je vyrobená z prémiového kakaa s označením Fino de Aroma. Jedná sa o kakaovú hmotu pozostávajúcu z odrôd kakaovníka Criollo a Trinitario, ktoré sa pestujú najmä v Ekvádore, Kolumbii, Venezuele či Peru. Vyznačuje sa príjemnou ovocno-kvetinovou arómou obohatenou o náznaky orechového sladu.

Hmotnosť balenia: 50 g. Vyrobené na Slovensku.

Zloženie: kakaová hmota, cukor, kakaové maslo, sušené mlieko, pražená zrnková káva Colombia (2%), emulgátor: sójový lecitín, aróma: prírodná vanilka. Obsah kakaovej sušiny: min. 40%.

O výrobcovi čokolád LYRA

LYRA Chocolate s.r.o. je spoločnosť pôsobiaca na Slovensku, ktorá sa špecializuje na výrobu čokolády a rôznych čokoládových produktov. Jedná sa o vysokokvalitné a exkluzívne čokolády, ktoré sa zaraďujú medzi najlepšie na svete. Firma prísne dohliada na ich celý proces výroby, od suroviny až po distribúciu. Obchoduje s pôvodnými pestovateľmi kakaových bôbov v Ekvádore a Kolumbii a intenzívne sa zapája do ich vzdelávania. Na výrobu čokolád používa LYRA výlučne kakao s označením Fino de Aroma, ktoré pozostáva z odrôd Criollo a Trinitario a predstavuje len 6% z celkovej svetovej produkcie kakaa. Okrem toho sú produkty osladené trstinovým cukrom a neobsahujú nijaké chemické či aromatické látky. Spoznajte pravú chuť čokolády!

Na 100 g produktu:

Energia:   2399 kJ / 573 kcal
Tuky:   39,1 g
- z toho NMK*:   23,5 g
Sacharidy:   44,4 g
- z toho cukry:   43,3 g
Vláknina:   2,7 g
Bielkoviny:   9,1 g
Soľ:   0,19 g

* nasýtené mastné kyseliny

Vyžiadať cenovú ponuku

LYRA Mliečna čokoláda KIDS Coffee, 50g

LYRA Mliečna čokoláda KIDS Coffee, 50g