Pridať do obľúbených

Cafepoint Oriešky v tmavej a mliečnej čokoláde, 180g

Výrobca: Cafepoint

Cafepoint Oriešky v čokoláde - to sú kávové zrná, marcipán a orechy (pistácie, mandle a lieskovce) máčané v delikátnej mliečnej a tmavej čokoláde.

Viac detailov

Cena

6,49 € s DPH

Na sklade 14 ks

Viac ako 5ks

Detaily

Neodolateľné chrumkavé potešenie

Kvalitné kávové zrná, marcipán a rôzne druhy orechov (pistácie, mandle a lieskovce) máčané v delikátnej mliečnej alebo tmavej čokoláde. Sú výborné samotné alebo ako sladkosť ku Vašej obľúbenej kávičke, vďaka čomu objavíte nový rozmer chutí. Dokonalá zmes jedinečného pôžitku! Venované všetkým čokoládovým nadšencom.

Čokoláda je vyrobená z prémiového kakaa s označením Fino de Aroma. Jedná sa o kakaovú hmotu pozostávajúcu z odrôd kakaovníka Criollo a Trinitario, ktoré sa pestujú najmä v Ekvádore, Kolumbii, Venezuele či Peru. Vyznačuje sa príjemnou ovocno-kvetinovou arómou obohatenou o náznaky orechového sladu.

Hmotnosť balenia: 180 g. Vyrobené na Slovensku.

Zloženie: mliečna čokoláda (42%; cukor, kakaové maslo, sušené mlieko, kakaová hmota, cejlónska škorica - 1%, emulgátor: sójový lecitín, aróma: prírodná vanilka), horká čokoláda (33%; trstinový cukor, kakaová hmota, kakaové maslo, emulgátor: sójový lecitín), biela čokoláda (10,5%; cukor, kakaové maslo, plnotučné mlieko, káva - 2,44%, emulgátor: sójový lecitín, aróma: prírodná vanilka), pražené lieskovce (14%), pražené mandle (10,5%). Obsah kakaovej sušiny: min. 33% v mliečnej čokoláde, min. 53% v tmavej čokoláde a min. 33,1% v bielej čokoláde. Výrobok môže obsahovať stopy lepku.

Čokoládové dražé od Cafepointu sa najviac hodí vtedy, keď Vás prepadne chuť na sladké alebo si chcete len tak pomaškrtiť. Okrem toho vie byť hodnotným darčekom či chrumkavým pohostením pre Vašich najbližších a rovnako tiež dokáže spríjemniť chvíle pri voňavej kávičke alebo čaji. Či už orechy, kakaové bôby alebo kávové zrná máčané v rôznych druhoch čokolády, každý si príde na svoje.

Na 100 g produktu:

Energia:   2307 kJ / 554 kcal
Tuky:   36 g
- z toho NMK*:   16 g
Sacharidy:   50 g
- z toho cukry:   45 g
Vláknina:   5 g
Bielkoviny:   7 g
Soľ:   0,0 g

* nasýtené mastné kyseliny

Vyžiadať cenovú ponuku

Cafepoint Oriešky v tmavej a mliečnej čokoláde, 180g

Cafepoint Oriešky v tmavej a mliečnej čokoláde, 180g

Zo sveta kávy

Cafetravel - Putovanie po Strednej Amerike

Cafetravel - Putovanie po Strednej Amerike

Naše putovanie za kávovými dobrodružstvami pokračuje. Tentokrát sa z kolísky kávy presúvame do Strednej Ameriky, kde navštívime sedem regiónov, ktorých káva sa preslávila na celom svete. Počas...

Cafetravel - Kolíska kávového sveta.

Cafetravel - Kolíska kávového sveta.

Naša cesta okolo sveta kávy pokračuje a tento krát sa z Talianska presúvame tam, kde začal príbeh kávy - do Afriky. Až 12% svetovej produkcie kávy je dopestovanej práve v tejto krajine. Naším sprievodcom...

Cafetravel - Krajina rituálov a záhadných pravidiel kávy.

Cafetravel - Krajina rituálov a záhadných pravidiel kávy.

Z ďalekej Ázie sa presúvame do Talianska, krajiny, v ktorej síce kávu nepestujú, no napriek tomu patrí jednoznačne medzi kávové veľmoci! Práve táto krajina priniesla svetu mnoho objavov a inovácií...

Cafetravel - Výlet do kávového sveta

Cafetravel - Výlet do kávového sveta

Práve dnes vyrážame, spolu s vami, na výlet okolo kávového sveta!