Pridať do obľúbených

JOS Berry 25% Čučoriedková šťava Bio, 300ml

Výrobca: JOS Berry

602615

JOS Berry 25% Čučoriedková šťava Bio je riedená jablkovou šťavou (75%). Vyznačuje sa intenzívnou a lahodnou ovocnou chuťou. Bez obsahu pridanej vody a cukru.

Viac detailov

Na sklade 187 ks

Viac ako 5ks

Cena

3,49 € s DPH

Detaily

Osviežujúce ovocné potešenie

Vynikajúca 25% čučoriedková šťava nabitá zdravím od inovatívneho slovenského výrobcu JOS Berry vás perfektne osvieži a dodá životnú energiu. Je riedená jablkovou šťavou (75%). Jedná sa o bio produkt vyrobený len z čistého ovocia v kvalite NFC (nie koncentrát), ktoré je lisované za studena a šetrne pasterizované pre uchovanie maximálneho obsahu živín. Šťava sa vyznačuje lahodnou a intenzívnou ovocnou chuťou a je venovaná ľuďom, ktorí vyznávajú zdravý životný štýl.

Čučoriedky sú bobuľovité ovocie tmavofialovej farby pochádzajúce pôvodne zo Severnej Ameriky. Zaraďujú sa medzi najzdravšie ovocie na svete. Obsahujú vitamíny A, E, C a K a majú preukázané pozitívne účinky na zdravie: posiľňujú imunitu a zrak, znižujú hladinu cholesterolu, pôsobia proti infekciám, spomaľujú proces starnutia či odburávajú stres.

Objem: 300 ml. Vyrobené na Slovensku. Balené v sklenenej fľaši. Bez obsahu pridanej vody, cukru, konzervačných látok, farbív a aróm.

Zloženie: bio jablková šťava (75%; macerovaná čajovou zmesou), bio čučoriedková šťava (25%).

Na 100 ml produktu:

Energia:   173 kJ / 41 kcal
Tuky:   0,1 g
- z toho NMK*:   menej ako 0,01 g
Sacharidy:   9,8 g
- z toho cukry:   9,3 g
Bielkoviny:   0,1 g
Soľ:   menej ako 0,01 g

* nasýtené mastné kyseliny

Vyžiadať cenovú ponuku

JOS Berry 25% Čučoriedková šťava Bio, 300ml

JOS Berry 25% Čučoriedková šťava Bio, 300ml