Pridať do obľúbených

LYRA Bite Biela čokoláda Slaný karamel, 100g

Produkt s požadovanými parametrami už nie je na sklade

Výrobca: Lyra

LYRA Bite Biela čokoláda Slaný karamel sú delikátne kúsky, charakteristické 35%-ným podielom kakaovej sušiny a obsahom pohánky a kúskov pekanových orechov.

Viac detailov

Cena

5,99 € s DPH

Vypredané

Detaily

Pre milovníkov vzrušujúcich chutí

Tieto delikátne kúsky bielej čokolády so slaným karamelom od slovenského výrobcu LYRA sú charakteristické 35%-ným podielom kakaovej sušiny a obsahom pohánky a kúskov pekanových orechov, čo zaručuje netradičné podráždenie vašich chuťových pohárikov. Zahryznutie do čokolády sa premení na dobrodružstvo, pretože neviete, či vás pošteklí na jazyku slaný karamel alebo si vychutnáte pekany či pohánku. Čokoláda sa perfektne rozplýva na jazyku, vďaka čomu pocítite maximálnu explóziu chutí s dlhým doznievaním. Ponorte sa do sveta nespútaných labužníckych zážitkov, s ktorými nebudete vedieť prestať!

Čokoláda je vyrobená z prémiového kakaa s označením Fino de Aroma. Jedná sa o kakaovú hmotu pozostávajúcu z odrôd kakaovníka Criollo a Trinitario, ktoré sa pestujú najmä v Ekvádore, Kolumbii, Venezuele či Peru. Vyznačuje sa príjemnou ovocno-kvetinovou arómou obohatenou o náznaky orechového sladu.

Hmotnosť balenia: 100 g. Vyrobené na Slovensku.

Zloženie: biela čokoláda (90%; kakaové maslo - obsah kakaovej sušiny min. 35,6%, cukor, plnotučné sušené mlieko, odtučnené sušené mlieko, sušená srvátka, karamelizovaný cukor, emulgátor: sójový lecitín, aróma: prírodná vanilka, soľ), pekanové orechy (4%), pohánka (4%), karamelizovaný cukor. Výrobok môže obsahovať stopy rôznych druhov orechov.

O výrobcovi čokolád LYRA

LYRA Chocolate s.r.o. je spoločnosť pôsobiaca na Slovensku, ktorá sa špecializuje na výrobu čokolády a rôznych čokoládových produktov. Jedná sa o vysokokvalitné a exkluzívne čokolády, ktoré sa zaraďujú medzi najlepšie na svete. Firma prísne dohliada na ich celý proces výroby, od suroviny až po distribúciu. Obchoduje s pôvodnými pestovateľmi kakaových bôbov v Ekvádore a Kolumbii a intenzívne sa zapája do ich vzdelávania. Na výrobu čokolád používa LYRA výlučne kakao s označením Fino de Aroma, ktoré pozostáva z odrôd Criollo a Trinitario a predstavuje len 6% z celkovej svetovej produkcie kakaa. Okrem toho sú produkty osladené trstinovým cukrom a neobsahujú nijaké chemické či aromatické látky. Spoznajte pravú chuť čokolády!

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Vyžiadať cenovú ponuku

LYRA Bite Biela čokoláda Slaný karamel, 100g

LYRA Bite Biela čokoláda Slaný karamel, 100g

Zo sveta kávy

Top z kávového sveta:Kávičkári, rekordy a štatistiky: Čo ste možno o káve nevedeli. #2

Top z kávového sveta:Kávičkári, rekordy a štatistiky: Čo ste možno o káve nevedeli. #2

Ste ten typ, čo si kávu vychutnáva pomaly a sústredene, alebo ju skôr rýchlo "hodíte do seba" a bežíte ďalej? Nech už patríte do ktorejkoľvek skupiny, možno vás prekvapia niektoré rekordy a...

Top z kávového sveta: Rekordy a zaujímavosti, ktoré vás prekvapia. #1

Top z kávového sveta: Rekordy a zaujímavosti, ktoré vás prekvapia. #1

Svet kávy je fascinujúci a plný prekvapení. Od rekordných šálok až po národy, kde je káva doslova národným nápojom,ponorme sa spolu do tohto sveta a objavme jeho najzaujímavejšie rekordy a...

Ten najlepší výber kávových darčekov!

Ten najlepší výber kávových darčekov!

Vianoce nám klepu na dvere a s nimi prichádza čas radosti, lásky a, samozrejme, darčekov. Nech už patríte medzi kávových nadšencov, gurmánov, alebo milovníkov objavovania nových chuťových...

Nátierky Librum - Už viem čo si dám k rannej kávičke

Nátierky Librum - Už viem čo si dám k rannej kávičke

Orechové krémy sa stali v posledným rokoch obľúbenou pochúťkou všetkých čo vyznávajú zdravý životný štýl.