Pridať do obľúbených

Lyra Christmas Special, 200g

Výrobca: Lyra

LYRA Christmas Special je kombinácia vysokokvalitnej mliečnej čokolády okrúhleho tvaru s luxusným posypom z mandlí, physalisu, lieskových a pekanových orechov.

Viac detailov

Cena

-28.1295%

13,90 € s DPH

9,99 € s DPH

Na sklade 7 ks

Viac ako 5ks

Detaily

Vzrušujúce čokoládové pokušenie

Tieto tenučké mliečne čokolády sú jedinečné vďaka svojmu okrúhlemu tvaru a exkluzívnemu vianočnému posypu z mandlí, physalisu, lieskových a pekanových orechov. Tie dodávajú čokoláde netradičné tóny, čím vzniká dokonalá harmónia sladkej a luxusnej chuti. Pocíťte záplavu nekonečnej slasti už po prvom zahryznutí!

Čokoláda je vyrobená z prémiového kakaa s označením Fino de Aroma. Jedná sa o kakaovú hmotu pozostávajúcu z odrôd kakaovníka Criollo a Trinitario, ktoré sa pestujú najmä v Ekvádore, Kolumbii, Venezuele či Peru. Vyznačuje sa príjemnou ovocno-kvetinovou arómou obohatenou o náznaky orechového sladu.

Hmotnosť balenia: 200 g. Ručne vyrobená čokoláda na Slovensku.

Zloženie: mliečna čokoláda (cukor, kakaové maslo, sušené mlieko, kakaová hmota - obsah kakaovej sušiny min. 33,4%), emulgátor: sójový lecitín, aróma: prírodná vanilka, posyp: mandle, pekanové a lieskové orechy, physalis.

O výrobcovi čokolád LYRA

LYRA Chocolate s.r.o. je spoločnosť pôsobiaca na Slovensku, ktorá sa špecializuje na výrobu čokolády a rôznych čokoládových produktov. Jedná sa o vysokokvalitné a exkluzívne čokolády, ktoré sa zaraďujú medzi najlepšie na svete. Firma prísne dohliada na ich celý proces výroby, od suroviny až po distribúciu. Obchoduje s pôvodnými pestovateľmi kakaových bôbov v Ekvádore a Kolumbii a intenzívne sa zapája do ich vzdelávania. Na výrobu čokolád používa LYRA výlučne kakao s označením Fino de Aroma, ktoré pozostáva z odrôd Criollo a Trinitario a predstavuje len 6% z celkovej svetovej produkcie kakaa. Okrem toho sú produkty osladené trstinovým cukrom a neobsahujú nijaké chemické či aromatické látky. Spoznajte pravú chuť čokolády!

Vyžiadať cenovú ponuku

Lyra Christmas Special, 200g

Lyra Christmas Special, 200g

Zo sveta kávy

Kávopedia: Top 5 príčin horkej chuti

Kávopedia: Top 5 príčin horkej chuti

Kávopédia: Ako uchovať kávové zrná

Kávopédia: Ako uchovať kávové zrná

Ahojte milí kávoví nadšenci, naši verní zákazníci, ale aj náhodní okoloidúci, vítame vás pri prvom článku z novej série, vďaka...

Súťaž o kávovar Nivona 660 v hodnote 649 €

Súťaž o kávovar Nivona 660 v hodnote 649 €

Spoznajte značku Italcaffé

Spoznajte značku Italcaffé