Pridať do obľúbených

LYRA Vegan Mliečna čokoládka Bio, 25g

Výrobca: Lyra

LYRA Vegan Mliečna čokoládka Bio je charakteristická 44%-ným podielom kakaovej sušiny a nižším obsahom cukru, pričom neobsahuje žiadne mlieko. Má krémovú chuť.

Viac detailov

Cena

1,29 € s DPH

Na sklade 1 ks

Posledné kusy skladom

Detaily

Čokoláda trocha inak

Táto delikátna mliečna tabuľková čokoládka od slovenského výrobcu LYRA je charakteristická 44%-ným podielom kakaovej sušiny a nižším obsahom cukru, pričom neobsahuje žiadne mlieko. Jej krémová a mierne sladká chuť vás obdaruje jedinečným pôžitkom, ktorý si podmaní Vaše chuťové poháriky. Je ideálna najmä pre vegánov a ľudí, ktorí vyznávajú zdravý životný štýl.

Čokoládka je vyrobená z prémiového kakaa s označením Fino de Aroma. Jedná sa o kakaovú hmotu pozostávajúcu z odrôd kakaovníka Criollo a Trinitario, ktoré sa pestujú najmä v Ekvádore, Kolumbii, Venezuele či Peru. Vyznačuje sa príjemnou ovocno-kvetinovou arómou obohatenou o náznaky orechového sladu.

Hmotnosť balenia: 25 g. Vyrobené na Slovensku.

Zloženie: kakaové maslo, trstinový cukor, sušený ryžový sirup, kakaové jadrá, strúhaný kokos, lieskovce, vanilkový extrakt, morská soľ, emulgátor: slnečnicový lecitín. Obsah kakaovej sušiny: min. 44%. Výrobok môže obsahovať stopy mlieka a sóje.

O výrobcovi čokolád LYRA

LYRA Chocolate s.r.o. je spoločnosť pôsobiaca na Slovensku, ktorá sa špecializuje na výrobu čokolády a rôznych čokoládových produktov. Jedná sa o vysokokvalitné a exkluzívne čokolády, ktoré sa zaraďujú medzi najlepšie na svete. Firma prísne dohliada na ich celý proces výroby, od suroviny až po distribúciu. Obchoduje s pôvodnými pestovateľmi kakaových bôbov v Ekvádore a Kolumbii a intenzívne sa zapája do ich vzdelávania. Na výrobu čokolád používa LYRA výlučne kakao s označením Fino de Aroma, ktoré pozostáva z odrôd Criollo a Trinitario a predstavuje len 6% z celkovej svetovej produkcie kakaa. Okrem toho sú produkty osladené trstinovým cukrom a neobsahujú nijaké chemické či aromatické látky. Spoznajte pravú chuť čokolády!

Na 100 g produktu:

Energia: 2575 kJ / 615 kcal
Tuky:  45 g
- z toho NMK*:  28 g
Sacharidy:  52 g
- z toho cukry:  37 g
Vláknina: 3,1 g
Bielkoviny: 2,2 g
Soľ:  0,02 g

* nasýtené mastné kyseliny

Vyžiadať cenovú ponuku

LYRA Vegan Mliečna čokoládka Bio, 25g

LYRA Vegan Mliečna čokoládka Bio, 25g