Pridať do obľúbených

LYRA Vegan Mliečna čokoládka Bio, 25g

Výrobca: Lyra

LYRA Vegan Mliečna čokoládka Bio je charakteristická 44%-ným podielom kakaovej sušiny a nižším obsahom cukru, pričom neobsahuje žiadne mlieko. Má krémovú chuť.

Viac detailov

Cena

1,19 € s DPH

Na sklade 44 ks

Viac ako 5ks

Detaily

Čokoláda trocha inak

Táto delikátna mliečna tabuľková čokoládka od slovenského výrobcu LYRA je charakteristická 44%-ným podielom kakaovej sušiny a nižším obsahom cukru, pričom neobsahuje žiadne mlieko. Jej krémová a mierne sladká chuť vás obdaruje jedinečným pôžitkom, ktorý si podmaní Vaše chuťové poháriky. Je ideálna najmä pre vegánov a ľudí, ktorí vyznávajú zdravý životný štýl.

Čokoládka je vyrobená z prémiového kakaa s označením Fino de Aroma. Jedná sa o kakaovú hmotu pozostávajúcu z odrôd kakaovníka Criollo a Trinitario, ktoré sa pestujú najmä v Ekvádore, Kolumbii, Venezuele či Peru. Vyznačuje sa príjemnou ovocno-kvetinovou arómou obohatenou o náznaky orechového sladu.

Hmotnosť balenia: 25 g. Vyrobené na Slovensku.

Zloženie: kakaové maslo, trstinový cukor, sušený ryžový sirup, kakaové jadrá, strúhaný kokos, lieskovce, vanilkový extrakt, morská soľ, emulgátor: slnečnicový lecitín. Obsah kakaovej sušiny: min. 44%. Výrobok môže obsahovať stopy mlieka a sóje.

O výrobcovi čokolád LYRA

LYRA Chocolate s.r.o. je spoločnosť pôsobiaca na Slovensku, ktorá sa špecializuje na výrobu čokolády a rôznych čokoládových produktov. Jedná sa o vysokokvalitné a exkluzívne čokolády, ktoré sa zaraďujú medzi najlepšie na svete. Firma prísne dohliada na ich celý proces výroby, od suroviny až po distribúciu. Obchoduje s pôvodnými pestovateľmi kakaových bôbov v Ekvádore a Kolumbii a intenzívne sa zapája do ich vzdelávania. Na výrobu čokolád používa LYRA výlučne kakao s označením Fino de Aroma, ktoré pozostáva z odrôd Criollo a Trinitario a predstavuje len 6% z celkovej svetovej produkcie kakaa. Okrem toho sú produkty osladené trstinovým cukrom a neobsahujú nijaké chemické či aromatické látky. Spoznajte pravú chuť čokolády!

Na 100 g produktu:

Energia: 2575 kJ / 615 kcal
Tuky:  45 g
- z toho NMK*:  28 g
Sacharidy:  52 g
- z toho cukry:  37 g
Vláknina: 3,1 g
Bielkoviny: 2,2 g
Soľ:  0,02 g

* nasýtené mastné kyseliny

Vyžiadať cenovú ponuku

LYRA Vegan Mliečna čokoládka Bio, 25g

LYRA Vegan Mliečna čokoládka Bio, 25g

Zo sveta kávy

Privítajte nové, lepšie Ciao Italia

Privítajte nové, lepšie Ciao Italia

Milí naši zákazníci a osobitne tí z vás, ktorí si obľúbili naše jedinečné kávy Ciao Italia. S radosťou vám oznamujeme, že do našich obchodov konečne dorazili vynovené kávy tohto...

Spoznávanie káv: Peru

Spoznávanie káv: Peru

Peru, líder v exporte fair trade kávy.

Wacaco Nanopresso - kávovar pre kvalitnú kávu na Vašich cestách

Wacaco Nanopresso - kávovar pre kvalitnú kávu na Vašich cestách

Spoznávanie káv: India

Spoznávanie káv: India

Ďalšou zastávkou na našej ceste spoznávania svetoznámych káv je India.