Pridať do obľúbených

N.A! Energetické guličky Vanilka/Kešu, 40g

Výrobca: Nature Addicts

602598

N.A! Energetické guličky Vanilka/Kešu pozostávajú zo zmesi datlí, kešu orechov, mandlí a chia semienok, ktorá je obohatená o vanilkovú arómu. 100%-ne prírodné.

Viac detailov

Na sklade 106 ks

Viac ako 5ks

Cena

2,19 € s DPH

Detaily

Zdravé mlsanie

Vynikajúce energetické raw guličky s vanilkovou arómou z dielne francúzskeho výrobcu N.A! (Natural Addicts) sú 100%-ne prírodné bez obsahu lepku, rafinovaného cukru, sladidiel, konzervantov či farbív. Pozostávajú zo zmesi datlí, kešu orechov, mandlí a chia semienok, ktorá je obohatená o vanilkovú arómu. Guličky sa vyznačujú krémovou, mierne sladkou chuťou, pričom sú výborným zdrojom energie a vlákniny. Dokážu rýchlo zahnať hlad či chuť na nezdravé sladkosti alebo môžu poslúžiť na spríjemnenie chvíľ pri voňavej šálke kávičky/čaju. Pochutnajte si na tejto jedinečnej, harmonickej kombinácií chutí, ktorá Vám spestrí deň!

Hmotnosť balenia: 40 g. Počet kusov v 1 balení: 5. Vyrobené v UK.

Zloženie: kúsky datlí, datlové pyré, pyré z opekaných kešu orechov, posyp z opekaných mandlí, ryžový škrob, koncentrát hroznovej šťavy, posyp z opekaných kešu orechov, pyré z opekaných mandlí, chia semnienka, prírodná vanilková aróma. Percentuálne zastúpenie jednotlivých zložiek v 1 guličke: datle (48%), kešu orechy (21%), mandle (12,9%), chia semienka (2%). Výrobok môže obsahovať stopy vajec, mlieka, arašidov a rôznych druhov orechov.

O výrobcovi energetických guličiek N.A!

N.A! (Nature Addicts) je inovatívna francúzska spoločnosť založená v roku 2009, ktorá sa špecializuje na výrobu a predaj 100%-ne prírodných dobrôt. Ich základné ingrediencie ako ovocie, orechy, semienka či cereálie sa vo firme spracovávajú výlučne fyzikálnymi a mechanickými procesmi, aby sa zachovala vysoká kvalita a autentická chuť výrobku. Vďaka tomu sú obľúbené hlavne medzi zákazníkmi, ktorí vyznávajú zdravý žitovný štýl. N.A!, to je čistá sila prírody, ktorá Vám dodá energiu a zlepší náladu!

Na 100 g produktu:

Energia:   1697 kJ / 405 kcal
Tuky:   18 g
- z toho NMK*:   2,6 g
Sacharidy:   50 g
- z toho cukry:   45 g
Vláknina:   4,3 g
Bielkoviny:   8,6 g
Soľ:   0,03 g

* nasýtené mastné kyseliny

Vyžiadať cenovú ponuku

N.A! Energetické guličky Vanilka/Kešu, 40g

N.A! Energetické guličky Vanilka/Kešu, 40g