Pridať do obľúbených

N.A! Fruit & Chocolate Pomaranč/Jablko v horkej čokoláde 70%, 35g

Výrobca: Nature Addicts

N.A! Fruit & Chocolate Pomaranč/Jablko v horkej čokoláde 70% sú vynikajúce čokoládové bonbóny s ovocnou náplňou zloženej z jedinečnej zmesi pomaranča a jabĺk.

Viac detailov

Na sklade 85 ks

Viac ako 5ks

Cena

1,89 € s DPH

Detaily

Skvelý ovocný pôžitok

Vynikajúce čokoládové bonbóny s ovocnou náplňou z dielne francúzskeho výrobcu N.A! (Natural Addicts) sú 100%-ne prírodné bez obsahu lepku, pridaného cukru, sladidiel, konzervantov či farbív. Ovocná náplň pozostáva z jedinečnej zmesi pomaranča a jabĺk, ktorá je poliata kvalitnou horkou čokoládou so 70%-ným obsahom kakaovej sušiny. Vďaka tomu Vám tieto bonbóny poskytnú úžasný chuťový zážitok, v ktorom sa prelínajú osviežujúce ovocné tóny s intenzívnou a bohatou chuťou čokolády. Zabudnite na nezdravé sladkosti a pomlsajte si na tejto lahodnej maškrte!

Hmotnosť balenia: 35 g. Vyrobené v Holandsku.

Zloženie: koncentrované jablkové pyré, koncentrovaná jablková šťava, kakaová hmota, trstinový cukor, koncentrovaná pomarančová šťava, odtučnený kakaový prášok, glazúrovacie látky: arabská guma, citrusová vláknina, želírujúca látka: pektíny, prírodná pomarančová aróma, emulgátor: sójový lecitín, med. Percentuálne zastúpenie jednotlivých zložiek v 1 bonbóne: ovocný podiel (70%), horká čokoláda (30%). Na 100 g hotového produktu sa použilo 458 g jabĺk a 45 g pomarančov. Výrobok môže obsahovať stopy lepku, mlieka, arašidov a rôznych druhov orechov.

O výrobcovi čokoládových bonbónov N.A!

N.A! (Nature Addicts) je inovatívna francúzska spoločnosť založená v roku 2009, ktorá sa špecializuje na výrobu a predaj 100%-ne prírodných dobrôt. Ich základné ingrediencie ako ovocie, orechy, semienka či cereálie sa vo firme spracovávajú výlučne fyzikálnymi a mechanickými procesmi, aby sa zachovala vysoká kvalita a autentická chuť výrobku. Vďaka tomu sú obľúbené hlavne medzi zákazníkmi, ktorí vyznávajú zdravý žitovný štýl. N.A!, to je čistá sila prírody, ktorá Vám dodá energiu a zlepší náladu!

Na 100 g produktu:

Energia:   1670 kJ / 397 kcal
Tuky:   12 g
- z toho NMK*:   7,2 g
Sacharidy:   66 g
- z toho cukry:   58 g
Vláknina:   7,8 g
Bielkoviny:   3,1 g
Soľ:   0,1 g

* nasýtené mastné kyseliny

Vyžiadať cenovú ponuku

N.A! Fruit & Chocolate Pomaranč/Jablko v horkej čokoláde 70%, 35g

N.A! Fruit & Chocolate Pomaranč/Jablko v horkej čokoláde 70%, 35g