Pridať do obľúbených

Simón Coll Biela čokoládka, 25g

Výrobca: Simón Coll

Delikátna biela tabuľková čokoládka z dielne španielskeho výrobcu Simón Coll je charakteristická 25%-ným podielom kakaovej sušiny a obsahom prírodných surovín.

Viac detailov

Cena

1,29 € s DPH

Na sklade 42 ks

Viac ako 5ks

Detaily

Pravá čokoládová vášeň

Táto delikátna biela tabuľková čokoládka z dielne španielskeho výrobcu Simón Coll je charakteristická 25%-ným podielom kakaovej sušiny a obsahom kvalitných prírodných surovín. Jej dokonalá chuť je výsledkom precízneho výberu a tradičného praženia kakaových bôbov v legendárnej čokoládovni. Čokoládka sa vyznačuje príjemnou arómou a extra jemnou, krémovou chuťou, pričom sa úžasne rozplýva na jazyku. Navyše sa pýši skutočne nápaditým obalom. Spoznajte tento výnimočný pôžitok, ktorý Vás očarí už po prvom zahryznutí!

Hmotnosť balenia: 25 g. Vyrobené v Španielsku (Barcelona). Bez obsahu umelých prísad.

Zloženie: cukor, kakaové maslo, mliečna sušina, emulgátor: sójový lecitín, aróma: vanilka. Obsah kakaovej sušiny: min. 25%. Výrobok môže obsahovať stopy rôznych druhov orechov.

O výrobcovi čokolád Simón Coll

Simón Coll Xocolaters je legendárna rodinná spoločnosť, ktorá sídli neďaleko španielskej Barcelony. Bola založená v roku 1840, čím sa radí medzi najstaršie čokoládovne. Firma si vďaka svojej láske k čokoláde, silným rodinným putám a túžbam objavovať stále nové receptúry získala milióny zákazníkov vo viac ako 20-tich krajinách sveta. Spoločnosť dbá predovšetkým na dôkladnú a detailnú kontrolu kakaových bôbov, výber vysokoakostných surovín a sofistikovaný výrobný proces, aby sa Vám dostala do rúk čokoláda len tej najlepšej kvality a chuti. Simón Coll, to je spojenie dlhoročnej tradície a naozajstnej, poctivej čokolády!

Vyžiadať cenovú ponuku

Simón Coll Biela čokoládka, 25g

Simón Coll Biela čokoládka, 25g

Zo sveta kávy

Objavte čokolády novej generácie.

Objavte čokolády novej generácie.

Kávopedia: Akú kávu pijú Taliani?

Kávopedia: Akú kávu pijú Taliani?

Talianske kaviarne predajú denne priemerne 230 šálok kávy. Ktorý druh je však najobľúbenejší?

Cafepoint recepty: Tiramisu

Cafepoint recepty: Tiramisu

Kávopedia: Prečo je talianska káva taká obľúbená?

Kávopedia: Prečo je talianska káva taká obľúbená?