Pridať do obľúbených

Simón Coll Cappuccino čokoláda 60%, 85g

Výrobca: Simón Coll

Simón Coll Cappuccino čokoláda 60% obsahuje praženú mletú kávu, čo prináša ďalší spôsob, ako si vychutnať chuť cappuccina. Jedná sa o mliečnu čokoládu. 

Viac detailov

Na sklade 31 ks

Viac ako 5ks

Cena

3,99 € s DPH

Detaily

Pravá čokoládová vášeň

Táto delikátna mliečna tabuľková čokoláda s mletou kávou z dielne španielskeho výrobcu Simón Coll je charakteristická vysokým podielom kakaovej sušiny (min. 60%) a obsahom kvalitných prírodných surovín. Jej dokonalá chuť je výsledkom precízneho výberu a tradičného praženia kakaových bôbov v legendárnej čokoládovni. Pražená mletá káva obsiahnutá v čokoláde prináša ďalší spôsob, ako si vychutnať chuť cappuccina. Navyše, čokoláda má až dvakrát viac kakaa a o polovicu menej cukru ako klasická mliečna čokoláda, pričom sa pýši skutočne nápaditým obalom. Spoznajte tento výnimočný pôžitok, ktorý sa lahodne rozplýva na jazyku!

Hmotnosť balenia: 85 g. Vyrobené v Španielsku (Barcelona). Bez obsahu umelých prísad.

Zloženie: kakaová hmota, sušené mlieko, cukor, kakaové maslo, pražená mletá káva (7%), emulgátor: sójový lecitín, aróma. Obsah kakaovej sušiny: min. 60%. Výrobok môže obsahovať stopy rôznych druhov orechov.

O výrobcovi čokolád Simón Coll

Simón Coll Xocolaters je legendárna rodinná spoločnosť, ktorá sídli neďaleko španielskej Barcelony. Bola založená v roku 1840, čím sa radí medzi najstaršie čokoládovne. Firma si vďaka svojej láske k čokoláde, silným rodinným putám a túžbam objavovať stále nové receptúry získala milióny zákazníkov vo viac ako 20-tich krajinách sveta. Spoločnosť dbá predovšetkým na dôkladnú a detailnú kontrolu kakaových bôbov, výber vysokoakostných surovín a sofistikovaný výrobný proces, aby sa Vám dostala do rúk čokoláda len tej najlepšej kvality a chuti. Simón Coll, to je spojenie dlhoročnej tradície a naozajstnej, poctivej čokolády!

Na 100 g produktu:

Energia:   2285 kJ / 550 kcal
Tuky:   38 g
- z toho NMK*:   24 g
Sacharidy:   37 g
- z toho cukry:   34 g
Bielkoviny:   10 g
Soľ:   0,2 g

* nasýtené mastné kyseliny

Vyžiadať cenovú ponuku

Simón Coll Cappuccino čokoláda 60%, 85g

Simón Coll Cappuccino čokoláda 60%, 85g