Pridať do obľúbených

Simón Coll Horká čokoládka 99%, 25g

Výrobca: Simón Coll

Simón Coll Horká čokoládka 99% sa vyznačuje intenzívnou arómou, perfektne vyváženou chuťou bez nepríjemnej trpkosti a nízkym obsahom cukru.

Viac detailov

Na sklade 53 ks

Viac ako 5ks

Cena

1,59 € s DPH

Detaily

Pravá čokoládová vášeň

Táto delikátna tabuľková horká čokoládka z dielne španielskeho výrobcu Simón Coll je charakteristická extra vysokým podielom kakaovej sušiny (min. 99%) a obsahom kvalitných prírodných surovín. Jej dokonalá chuť je výsledkom precízneho výberu a tradičného praženia kakaových bôbov v legendárnej čokoládovni. Čokoládka sa vyznačuje intenzívnou arómou, perfektne vyváženou chuťou bez nepríjemnej trpkosti a nízkym obsahom cukru. Okrem toho sa pýši skutočne nápaditým obalom. Spoznajte tento výnimočný pôžitok, ukrytý v čistej sile prírody!

Hmotnosť balenia: 25 g. Vyrobené v Španielsku (Barcelona). Bez obsahu umelých prísad.

Zloženie: kakaová hmota, kakaové maslo, cukor. Obsah kakaovej sušiny: min. 99%. Výrobok môže obsahovať stopy mlieka, sóje a rôznych druhov orechov.

O výrobcovi čokolád Simón Coll

Simón Coll Xocolaters je legendárna rodinná spoločnosť, ktorá sídli neďaleko španielskej Barcelony. Bola založená v roku 1840, čím sa radí medzi najstaršie čokoládovne. Firma si vďaka svojej láske k čokoláde, silným rodinným putám a túžbam objavovať stále nové receptúry získala milióny zákazníkov vo viac ako 20-tich krajinách sveta. Spoločnosť dbá predovšetkým na dôkladnú a detailnú kontrolu kakaových bôbov, výber vysokoakostných surovín a sofistikovaný výrobný proces, aby sa Vám dostala do rúk čokoláda len tej najlepšej kvality a chuti. Simón Coll, to je spojenie dlhoročnej tradície a naozajstnej, poctivej čokolády!

Na 100 g produktu:

Energia:   2609 kJ / 633 kcal
Tuky:   59 g
- z toho NMK*:   37 g
Sacharidy:   8 g
- z toho cukry:   3 g
Bielkoviny:   12 g
Soľ:   0,1 g

* nasýtené mastné kyseliny

Vyžiadať cenovú ponuku

Simón Coll Horká čokoládka 99%, 25g

Simón Coll Horká čokoládka 99%, 25g