Pridať do obľúbených

Simón Coll Kakaové bôby v horkej čokoláde 70%, 30g

Výrobca: Simón Coll

Simón Coll Kakaové bôby máčané v horkej čokoláde 70% z africkej Ghany. Dokonalá chuť kakaových bôbov je výsledkom ich precízneho výberu a tradičného praženia.

Viac detailov

Na sklade 3 ks

Posledné kusy skladom

Cena

3,99 € s DPH

Detaily

Neodolateľné chrumkavé potešenie

Čerstvo pražené kúsky chrumkavých kakaových bôbov máčané v delikátnej horkej čokoláde z africkej Ghany od španielskeho výrobcu Simón Coll. Čokoláda je charakteristická vysokým podielom kakaovej sušiny (min. 70%) a obsahom kvalitných prírodných surovín. Dokonalá chuť kakaových bôbov je zas výsledkom ich precízneho výberu a tradičného praženia v legendárnej čokoládovni. Kakaové bôby sú výborné samotné alebo ako sladkosť ku Vašej obľúbenej kávičke a pýšia sa skutočne nápaditým balením. Spoznajte tento výnimočný pôžitok, ukrytý v čistej sile prírody!

Kakaové bôby sú semená kakaovníka pravého, čo je strom dorastajúci do výšky až 8 metrov. Pôvodne pochádzajú z Amazonského dažďového pralesa ležiaceho v Južnej Amerike. V súčasnosti je najväčším producentom kakaových bôbov Pobrežie Slonoviny a hneď za ním nasledujú Ghana a Indonézia. Mletím sa spracuvávajú na kakaovú hmotu, z ktorej sa ďalej získava kakaové maslo a kakaový prášok. Keďže kakaové bôby obsahujú veľa minerálov, antioxidantov a iných zdraviu prospešných látok, mali by byť pravidelnou súčasťou jedálneho lístka.

Hmotnosť balenia: 30 g. Vyrobené v Španielsku (Barcelona). Bez obsahu umelých prísad.

Zloženie: horká čokoláda (kakaová hmota, cukor, kakaové maslo, odtučnené kakao, emulgátor: sójový lecitín, aróma) a kakaové bôby (30%). Obsah kakaovej sušiny: min. 70%. Výrobok môže obsahovať stopy mlieka, arašidov a rôznych druhov orechov.

O výrobcovi čokolád Simón Coll

Simón Coll Xocolaters je legendárna rodinná spoločnosť, ktorá sídli neďaleko španielskej Barcelony. Bola založená v roku 1840, čím sa radí medzi najstaršie čokoládovne. Firma si vďaka svojej láske k čokoláde, silným rodinným putám a túžbam objavovať stále nové receptúry získala milióny zákazníkov vo viac ako 20-tich krajinách sveta. Spoločnosť dbá predovšetkým na dôkladnú a detailnú kontrolu kakaových bôbov, výber vysokoakostných surovín a sofistikovaný výrobný proces, aby sa Vám dostala do rúk čokoláda len tej najlepšej kvality a chuti. Simón Coll, to je spojenie dlhoročnej tradície a naozajstnej, poctivej čokolády!

Na 100 g produktu:

Energia:   2334 kJ / 564 kcal
Tuky:   44 g
- z toho NMK*:   27 g
Sacharidy:   23 g
- z toho cukry:   19 g
Bielkoviny:   11 g
Soľ:   0,01 g

* nasýtené mastné kyseliny

Vyžiadať cenovú ponuku

Simón Coll Kakaové bôby v horkej čokoláde 70%, 30g

Simón Coll Kakaové bôby v horkej čokoláde 70%, 30g