Pridať do obľúbených

Simón Coll Mliečna čokoláda 32% s mandľami, 100g

Výrobca: Simón Coll

Simón Coll Mliečna čokoláda 32% s mandľami. Kúsky chrumkavých pražených mandlí vytvárajú spolu s jemnou a krémovou chuťou čokolády jedinečný pôžitok.

Viac detailov

Na sklade 5 ks

Viac ako 5ks

Cena

4,39 € s DPH

Detaily

Pravá čokoládová vášeň

Táto delikátna tabuľková mliečna čokoláda s kúskami mandlí z dielne španielskeho výrobcu Simón Coll je charakteristická 32%-ným podielom kakaovej sušiny a obsahom kvalitných prírodných surovín. Jej dokonalá chuť je výsledkom precízneho výberu a tradičného praženia kakaových bôbov v legendárnej čokoládovni. Kúsky chrumkavých pražených mandlí vytvárajú spolu s jemnou a krémovou chuťou čokolády jedinečný pôžitok, ktorému nemožno odolať. Okrem toho sa čokoláda pýši skutočne nápaditým obalom.

Hmotnosť balenia: 100 g. Vyrobené v Španielsku (Barcelona). Bez obsahu umelých prísad.

Zloženie: cukor, mandle (20%), kakaové maslo, mliečna sušina, kakaová hmota, emulgátor: sójový lecitín, aróma. Obsah kakaovej sušiny: min. 32%. Výrobok môže obsahovať stopy rôznych druhov orechov.

O výrobcovi čokolád Simón Coll

Simón Coll Xocolaters je legendárna rodinná spoločnosť, ktorá sídli neďaleko španielskej Barcelony. Bola založená v roku 1840, čím sa radí medzi najstaršie čokoládovne. Firma si vďaka svojej láske k čokoláde, silným rodinným putám a túžbam objavovať stále nové receptúry získala milióny zákazníkov vo viac ako 20-tich krajinách sveta. Spoločnosť dbá predovšetkým na dôkladnú a detailnú kontrolu kakaových bôbov, výber vysokoakostných surovín a sofistikovaný výrobný proces, aby sa Vám dostala do rúk čokoláda len tej najlepšej kvality a chuti. Simón Coll, to je spojenie dlhoročnej tradície a naozajstnej, poctivej čokolády!

Na 100 g produktu:

Energia:   2369 kJ / 568 kcal
Tuky:   36 g
- z toho NMK*:   23 g
Sacharidy:   54 g
- z toho cukry:   52 g
Bielkoviny:   7 g
Soľ:   0,25 g

* nasýtené mastné kyseliny

Vyžiadať cenovú ponuku

Simón Coll Mliečna čokoláda 32% s mandľami, 100g

Simón Coll Mliečna čokoláda 32% s mandľami, 100g