Pridať do obľúbených

Simón Coll Turrón Mliečna čokoláda 32% s mandľami Marcona, 250g

Výrobca: Simón Coll

Simón Coll Turrón Mliečna čokoláda 32% s prémiovými mandľami Marcona, ktoré sú veľmi cenené vďaka svojej sladkej a mäkkej maslovej chuti a vysokej akosti.

Viac detailov

Na sklade 29 ks

Viac ako 5ks

Cena

12,99 € s DPH

Detaily

Pravá čokoládová vášeň

Táto delikátna mliečna čokoláda s celými mandľami Marcona z dielne španielskeho výrobcu Simón Coll je charakteristická 32%-ným podielom kakaovej sušiny a obsahom kvalitných prírodných surovín. Jej dokonalá chuť je výsledkom precízneho výberu a tradičného praženia kakaových bôbov v legendárnej čokoládovni. Prémiové mandle Marcona vytvárajú spolu s jemnou a krémovou chuťou čokolády jedinečný pôžitok, ktorý si podmaní Vaše chuťové poháriky. Okrem toho sú tieto španielske mandle veľmi cenené vďaka svojej sladkej a mäkkej maslovej chuti a vysokej akosti.

Turrón je tradičná španielska pochúťka, ktorá nápadne pripomína turecký med. Na jej výrobu sa používa predovšetkým včelí med, cukor a mandle, ale v súčasnosti existuje mnoho rozličných variant. Zvyčajne si na tejto dobrote ľudia pochutnávajú na Vianoce.

Hmotnosť balenia: 250 g. Vyrobené v Španielsku (Barcelona). Bez obsahu umelých prísad.

Zloženie: cukor, mandle (30%), kakaové maslo, mliečna sušina, kakaová hmota, emulgátor: sójový lecitín, aróma: vanilka. Obsah kakaovej sušiny: min. 32%. Výrobok môže obsahovať stopy rôznych druhov orechov.

O výrobcovi čokolád Simón Coll

Simón Coll Xocolaters je legendárna rodinná spoločnosť, ktorá sídli neďaleko španielskej Barcelony. Bola založená v roku 1840, čím sa radí medzi najstaršie čokoládovne. Firma si vďaka svojej láske k čokoláde, silným rodinným putám a túžbam objavovať stále nové receptúry získala milióny zákazníkov vo viac ako 20-tich krajinách sveta. Spoločnosť dbá predovšetkým na dôkladnú a detailnú kontrolu kakaových bôbov, výber vysokoakostných surovín a sofistikovaný výrobný proces, aby sa Vám dostala do rúk čokoláda len tej najlepšej kvality a chuti. Simón Coll, to je spojenie dlhoročnej tradície a naozajstnej, poctivej čokolády!

Na 100 g produktu:

Energia:   2443 kJ / 592 kcal
Tuky:   42 g
- z toho NMK*:   17 g
Sacharidy:   40 g
- z toho cukry:   38 g
Bielkoviny:   11 g
Soľ:   0,2 g

* nasýtené mastné kyseliny

Vyžiadať cenovú ponuku

Simón Coll Turrón Mliečna čokoláda 32% s mandľami Marcona, 250g

Simón Coll Turrón Mliečna čokoláda 32% s mandľami Marcona, 250g