Pridať do obľúbených

Acme & Co EVO Demitasse šálka s podšálkou hnedá, 70ml

Na sklade 21 ks

Viac ako 5ks

Výrobca: Acme & Co

Hnedá porcelánová šálka s podšálkou na espresso od novozélandského výrobcu Acme & Co má hrubší spodok pre lepšie udržanie tepla. Smerom k okraju sa zužuje.

Viac detailov

Cena

13,90 € s DPH

Detaily

Exkluzívna šálka s podšálkou na espresso od renomovaného novozélandského výrobcu Acme & Co patrí do kolekcie s názvom Evolution. Je vyrobená z odolného a ťažkého porcelánu.

Šálka má hrubší spodok pre lepšie udržanie tepla. Smerom k okraju sa zužuje, vďaka čomu sa z nej príjemnejšie pije. Špeciálny dizajn uška zaručuje pohodlné uchopenie. Jemný vnútorný povrch šálky uľahčuje nalievanie kávy či mlieka. Podšálka má viac zaoblené hrany a preto sa s ňou jednoduchšie manipuluje.

Šálka je z vonkajšej strany sýtej hnedej farby, zvnútra je biela. Hnedú podšálku dekoruje biela obruč.

Vhodná na podávanie klasického alebo dvojitého espressa.

O výrobcovi šálok Acme & Co

Acme & Co je úspešná novozélandská spoločnosť založená v roku 2011. Zameriava sa na dizajn, výrobu a distribúciu porcelánových šálok a hrnčekov, ktoré sa pýšia jedinečným, elegantným dizajnom, vysokou kvalitou, pohodlnou manipuláciou a dlhodobou použiteľnosťou. Pre tieto vlastnosti ich obľubujú baristi a kávoví nadšenci po celom svete. Populárna je najmä edícia exkluzívnych kávových šálok pod názvom EVOLUTION, ktorá vzdáva úctu unikátnej novozélandskej prírode. Vďaka šálkam od Acme & Co sa pitie kávy stáva naozajstným zážitkom.

Vlastnosti

Vlastnosti
Farba Hnedá, biela
Obsah balenia 1 šálka, 1 podšálka
Materiál Porcelán
Objem 70 ml

Vyžiadať cenovú ponuku

Acme & Co EVO Demitasse šálka s podšálkou hnedá, 70ml

Acme & Co EVO Demitasse šálka s podšálkou hnedá, 70ml