Iba online

Pridať do obľúbených

Guzzini Alphabet šálka na kávu/čaj, 360ml

Výrobca: Guzzini

Guzzini Alphabet šálka je jedinečná svojou pestrofarebnou grafikou vytvorenou talianskym dizajnérom. Je vhodná na kávu, čaj alebo iné horúce nápoje.

Viac detailov

Cena

9,99 € s DPH

Na sklade 1 ks

Posledné kusy skladom

Detaily

Šálka kávičky s nádychom umenia.

Originálna šálka na kávu alebo čaj patrí do kolekcie s názvom Alphabet, ktorá nesie písmená abecedy, symboly a ikonické vzory navrhnuté v spolupráci s talianskym dizajnérom Lorenzom Marini.

Šálka môže poslúžiť aj ako exkluzívny darček pre vášnivých milovníkov kávy, čaju alebo horúcej čokolády s láskou k umeniu.

Šálka je  bielej farby s pestrofarebnou dekoráciou a pútavou grafikou. Keďže je vyrobená z porcelánu, je vhodná aj na ohrev v mikrovlnnej rúre. Odporúča sa ručné umývanie, vďaka čomu si živé farby môžete užívať čo najdlhšie.

Záruka skutočného potešenia z pitia kávy!

O výrobcovi šálok Guzzini

GUZZINI je talianska firma zameraná na výrobu produktov do domácnosti už od roku 1912. Pracujú ako laboratórium kde uskutočňujú výskum materiálu, funkcií a dizajnu, pričom kombinujú rôzne materiály ako porcelán alebo akryl. V súčasnosti vytvárajú odolné a udržateľné výrobky. Základom spoločnosti je inovácia a dizajn v spolupráci s najlepšími dizajnérmi, vďaka čomu produkty majú sýte farby a zodpovedajú moderným trendom.

Vlastnosti

Vlastnosti
FarbaBiela
MateriálPorcelán
Objem360 ml
Rozmery85 x 100mm

Vyžiadať cenovú ponuku

Guzzini Alphabet šálka na kávu/čaj, 360ml

Guzzini Alphabet šálka na kávu/čaj, 360ml

Zo sveta kávy

Káva v kocke: Otestujte svoje vedomosti!

Káva v kocke: Otestujte svoje vedomosti!

Séria článkov Káva v kocke je na konci a my sme si pre Vás pripravili záverečný kvíz. Otestujte svoje kávové vedomosti a po získaní aspoň 6 správnych odpovedí na Vás čaká darček!

Káva v kocke: Moderné kávové nápoje

Káva v kocke: Moderné kávové nápoje

Séria článkov Káva v kocke končí. Dnes vám prinesieme článok o novodobých prípravach kávy ako napríklad French Press alebo Chemex. Už tento týždeň sa môžete tešiť na kvíz kde na konci môžete...

Káva v kocke: Tradičné kávové nápoje

Káva v kocke: Tradičné kávové nápoje

Káva je jedným z najobľúbenejších a najrozšírenejších nápojov na svete. Od klasickej šálky čiernej kávy až po trendy latte a cappuccino. V najnovšom článku preskúmame tradičné kávové nápoje,...

Káva v kocke: Pestovanie kávy a spracovanie

Káva v kocke: Pestovanie kávy a spracovanie

Káva je jedným z najpopulárnejších nápojov na svete, to určite všetci vieme a preto milióny ľudí na celom svete začínajú svoj deň so šálkou kávy. No už ste sa niekedy zamysleli nad tým, ako sa...