Pridať do obľúbených

Kambukka Reno Thermo Bottle Paradise Flower, 500ml

Produkt s požadovanými parametrami už nie je na sklade

Výrobca: Kambukka

Elegantná termofľaša Kambukka Reno Paradise Flower sa pýši moderným, nadčasovým dizajnom s nádherným kvetinovým vzorom. Jej telo je vyrobené z nerezovej ocele.

Viac detailov

Cena

29,90 € s DPH

Vypredané

Detaily

Vyjadri svoj smäd!

Kambukka Reno je elegantná termofľaša venovaná všetkým aktívnym a enviromentálne založeným ľuďom. Umožňuje vychutnať si rozličné nápoje cestou do práce/školy bez toho, aby došlo k Vášmu obliatiu či popáleniu, a to vďaka jej 100%-nej odolnosti voči presiaknutiu. Kedykoľvek sa ňu môžete spoľahnúť - poskytne Vám horúci čaj pre chvíle odpočinku v práci alebo ľadový nápoj po náročnom fyzickom tréningu. Kambukka Reno dokáže uchovať Váš obľúbený nápoj teplý 8 hodín a studený 20 hodín.

Kambukka Reno je vybavená praktickým skrutkovacím viečkom, ktoré pozostáva z 2 častí: odskrutkovaním vrchnej časti je možné sa z fľaše napiť a odskrutkovaním spodnej časti možno fľašu dôkladne poumývať. Navyše, vďaka prepracovanému dizajnu veka sa fľaša pohodlne prenáša.

Rovnako zaujímavá je aj patentovaná technológia Snapclean®. Vďaka nej budete mať istotu, že pri čistení Vašej fľaše nezostane vo vrchnáku ani kvapka zvyšného nápoja. Stačí stlačiť a ťahaním vybrať vnútorný mechanizmus veka. Vrchnák môžete umývať aj v umývačke riadu a je rezistentný voči vysokým teplotám. Navyše, pre ešte väčší zážitok z pitia majú všetky fľaše a termohrnčeky značky Kambukka univerzálne vrchnáky, takže ich bez obáv môžete navzájom medzi sebou kombinovať.

Termofľaša Kambukka Reno o objeme 500 ml je vhodná na uchovanie a podávanie filtrovanej kávy, chai latte, čaju alebo rôznych drinkov.

Ďalšie výhody termofľaše Kambukka Reno:

 • moderný, nadčasový dizajn s nádhernými kvetinovými vzormi
 • určený pre všetky druhy horúcich a studených nápojov
 • telo termofľaše vyrobené z vysokokvalitnej nerezovej ocele
 • vákuová izolácia
 • protišmykové dno pre lepšiu stabilitu
 • ľahké uchopenie
 • jednoduchá na údržbu
 • ideálna na ručné umývanie
 • dlhoročná životnosť a funkčnosť
 • šetrná k životnému prostrediu
 • bez obsahu BPA

O výrobcovi fľašiek Kambukka

Kambukka je inovatívna belgická spoločnosť, ktorá sa zaoberá návrhom, výrobou, distribúciou a predajom trendových fľašiek a pohárov. Sú určené predovšetkým pre aktívne žijúcich ľudí. Jednoducho sa používajú a vďaka tomu sa veľmi rýchlo stávajú neoddeliteľnou súčasťou bežného života. Perfektne nahrádzajú jednorazové plastové fľaše a poháre na kávu, pričom ich možno používať dlhé roky, pýšia sa nadčasovým, štýlovým dizajnom a vďaka širokému spektru veľkostí a objemov splnia nároky každého zákazníka. Zažívajte aj Vy každý deň s výrobkami značky Kambukka viac dobrodružstva a akcie!

Vlastnosti

Vlastnosti
FarbaFarebný vzor
MateriálNerezová oceľ, plast, silikón
Objem500 ml
Výška234 mm s vrchnákom; 182 mm bez vrchnáka
Šírka71 mm

Vyžiadať cenovú ponuku

Kambukka Reno Thermo Bottle Paradise Flower, 500ml

Kambukka Reno Thermo Bottle Paradise Flower, 500ml

Zo sveta kávy

Výsledky súťaže o kávu na rok zadarmo!

Výsledky súťaže o kávu na rok zadarmo!

Letná ponuka nápojov Cafepoint je tu!

Letná ponuka nápojov Cafepoint je tu!

Leto je už v plnom prúde a čo by to bolo leto bez poriadnej Letnej ponuky Cafepoint ktorú sme si pre vás už od dnešného dňa pripravili na všetkých našich prevádzkach, v ponuke nájdete až štyri...

5 dôvodov, prečo je dobré piť kávu v primeranom množstve.

5 dôvodov, prečo je dobré piť kávu v primeranom množstve.

Káva je jednoduchý nápoj, ktorý dokáže náš deň urobiť lepším. Či už cestujete do práce, alebo si po obede v kancelárii doprajete chutné espresso, je ťažké si bez kávy predstaviť deň....

5 najlepších spôsobov ako si vychutnať kávu na cestách!

5 najlepších spôsobov ako si vychutnať kávu na cestách!

Cestovanie je jedna z najlepších činností, ktoré si môžeme dopriať. Prečo si nespríjemniť cestovanie kávou? Prinášame vám päť druhov káv, ktorú si môžete pripraviť takmer...