Pridať do obľúbených

Kambukka Reno Thermo Bottle Parrots, 500ml

Elegantná termofľaša Kambukka Reno Trumpet Flower je vhodná na uchovanie a podávanie filtrovanej kávy, chai latte, čaju alebo rôznych drinkov.

Viac detailov

Cena

-14.7493%

33,90 € s DPH

28,90 € s DPH

Na sklade 1 ks

Posledné kusy skladom

Detaily

Vyjadri svoj smäd!

Kambukka Reno je elegantná termofľaša venovaná všetkým aktívnym a enviromentálne založeným ľuďom. Umožňuje vychutnať si rozličné nápoje cestou do práce/školy bez toho, aby došlo k Vášmu obliatiu či popáleniu, a to vďaka jej 100%-nej odolnosti voči presiaknutiu. Kedykoľvek sa ňu môžete spoľahnúť - poskytne Vám horúci čaj pre chvíle odpočinku v práci alebo ľadový nápoj po náročnom fyzickom tréningu. Kambukka Reno dokáže uchovať Váš obľúbený nápoj teplý 8 hodín a studený 20 hodín.

Kambukka Reno je vybavená praktickým skrutkovacím viečkom, ktoré pozostáva z 2 častí: odskrutkovaním vrchnej časti je možné sa z fľaše napiť a odskrutkovaním spodnej časti možno fľašu dôkladne poumývať. Navyše, vďaka prepracovanému dizajnu veka sa fľaša pohodlne prenáša.

Rovnako zaujímavá je aj patentovaná technológia Snapclean®. Vďaka nej budete mať istotu, že pri čistení Vašej fľaše nezostane vo vrchnáku ani kvapka zvyšného nápoja. Stačí stlačiť a ťahaním vybrať vnútorný mechanizmus veka. Vrchnák môžete umývať aj v umývačke riadu a je rezistentný voči vysokým teplotám. Navyše, pre ešte väčší zážitok z pitia majú všetky fľaše a termohrnčeky značky Kambukka univerzálne vrchnáky, takže ich bez obáv môžete navzájom medzi sebou kombinovať.

Termofľaša Kambukka Reno o objeme 500 ml je vhodná na uchovanie a podávanie filtrovanej kávy, chai latte, čaju alebo rôznych drinkov.

Ďalšie výhody termofľaše Kambukka Reno:

 • moderný, nadčasový dizajn s nádhernými kvetinovými vzormi
 • určený pre všetky druhy horúcich a studených nápojov
 • telo termofľaše vyrobené z vysokokvalitnej nerezovej ocele
 • vákuová izolácia
 • protišmykové dno pre lepšiu stabilitu
 • ľahké uchopenie
 • jednoduchá na údržbu
 • ideálna na ručné umývanie
 • dlhoročná životnosť a funkčnosť
 • šetrná k životnému prostrediu
 • bez obsahu BPA

O výrobcovi fľašiek Kambukka

Kambukka je inovatívna belgická spoločnosť, ktorá sa zaoberá návrhom, výrobou, distribúciou a predajom trendových fľašiek a pohárov. Sú určené predovšetkým pre aktívne žijúcich ľudí. Jednoducho sa používajú a vďaka tomu sa veľmi rýchlo stávajú neoddeliteľnou súčasťou bežného života. Perfektne nahrádzajú jednorazové plastové fľaše a poháre na kávu, pričom ich možno používať dlhé roky, pýšia sa nadčasovým, štýlovým dizajnom a vďaka širokému spektru veľkostí a objemov splnia nároky každého zákazníka. Zažívajte aj Vy každý deň s výrobkami značky Kambukka viac dobrodružstva a akcie!

Vlastnosti

Vlastnosti
FarbaFarebný vzor
MateriálNerezová oceľ, plast, silikón
Objem500 ml
Výška234 mm s vrchnákom; 182 mm bez vrchnáka
Šírka71 mm

Vyžiadať cenovú ponuku

Kambukka Reno Thermo Bottle Parrots, 500ml

Kambukka Reno Thermo Bottle Parrots, 500ml

Zo sveta kávy

Privítajte nové, lepšie Ciao Italia

Privítajte nové, lepšie Ciao Italia

Milí naši zákazníci a osobitne tí z vás, ktorí si obľúbili naše jedinečné kávy Ciao Italia. S radosťou vám oznamujeme, že do našich obchodov konečne dorazili vynovené kávy tohto...

Spoznávanie káv: Peru

Spoznávanie káv: Peru

Peru, líder v exporte fair trade kávy.

Wacaco Nanopresso - kávovar pre kvalitnú kávu na Vašich cestách

Wacaco Nanopresso - kávovar pre kvalitnú kávu na Vašich cestách

Spoznávanie káv: India

Spoznávanie káv: India

Ďalšou zastávkou na našej ceste spoznávania svetoznámych káv je India.